KALENDÁŘ AKCÍ

Akce školy jsou veřejně přístupné

Otevření školy a tvorba rozvrhů

Pondělí 04.09.2023 9:30 - 15:00 hodin, Liberec, budova ZUŠ
škola otevřena od 9:30 do 15 hodin

KONCERT SEVERÁČKU

Čtvrtek 07.09.2023, Německo, Hoyerswerda, Lausitzhalle
Severáček

Jazzový workshop

Čtvrtek 07.09.2023 od 7. do 10. 9. 2023, Německo, Neubrandenburg
Big Band ZUŠ Liberec

Festival jiřin

Čtvrtek 14.09.2023 14:00 hodin, Hejnice, chrám Navštívení Panny Marie
účinkuje Komorní sbor Severáčku

Návštěva představení Želary

Čtvrtek 14.09.2023 19:00 hodin, Liberec, Divadlo F. X. Šaldy
IV. roč. II. st. uč. T. Holého

Scénické čtení na křtu knihy V. Dvořáka

Pátek 15.09.2023 17:00 hodin, Liberec, Krajská vědecká knihovna
II. ročník II. st. uč. L. Vrtiškové

Vystoupení na slavnostním oceňování dárců krve

Pondělí 18.09.2023 16:00 hodin, Liberec, obřadní síň liberecké radnice
J. Vestfálová z pěvecké tř. I. Kurfiřtové

Divadelní představení v Jičíně

Sobota 23.09.2023 celý den, Jičín
žáci ze tř. M. Palaščákové - inscenace Linda

Vystoupení na křtu CD NaLaděno

Úterý 26.09.2023 17:30 hodin, Praha, Říčany, KC Labuť
účinkuje MenTones Severáčku

STÁTNÍ SVÁTEK

Čtvrtek 28.09.2023
škola uzavřena

ŘEDITELSKÉ VOLNO

Pátek 29.09.2023
škola uzavřena

Kreslení v Botanické zahradě

Pondělí 02.10.2023 14:40 hodin, Liberec, Botanická zahrada
4. – 5. ročník B - tř. G. Loukotové

Kreslení v Botanické zahradě

Pondělí 02.10.2023 15:40 hodin, Liberec, Botanická zahrada
7. ročník - tř. K. Klimešové

130 let liberecké radnice – Nevšední prohlídka aneb poznáš liberecké rodáky?

Úterý 03.10.2023 18:00 hodin, Liberec, liberecká radnice
žáci semináře duchovní hudby

Kreslení v Botanické zahradě

Úterý 03.10.2023 15:40 hodin, Liberec, Botanická zahrada
6. – 7. ročník B - tř. M. Klimešové

Kreslení v Botanické zahradě

Úterý 03.10.2023 15:40 hodin, Liberec, Botanická zahrada
4. – 5. ročník D - tř. G. Loukotové

S-HLEDÁNÍ žáků a učitelů

Čtvrtek 05.10.2023 17:00 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
účinkují žáci a učitelé literárně dramatického oboru
Prohlédnout pozvánku

Koncert pro stromy

Čtvrtek 05.10.2023 16:30 hodin, Liberec, Park Jiřiny a Milana Uherkových
účinkují Broučci I a II, Plamínek, Koncertní sbor
Prohlédnout pozvánku

Mezinárodní violoncellová soutěž David Popper

Pondělí 09.10.2023 9. - 14. 10. 2023, Maďarsko, Várpalota
K. Šitinová z violoncellové třídy V. Kolafové

Kreslení v Botanické zahradě

Středa 11.10.2023 13:50 hodin, Liberec, Botanická zahrada
3. – 4. ročník A a B * G. Loukotové, M. Klimešové

Kreslení v Botanické zahradě

Středa 11.10.2023 16:30 hodin, Liberec, Botanická zahrada
6. – 7. ročník C a 2/II * G. Loukotové, M. Klimešové

I. interní večírek

Čtvrtek 12.10.2023 17:30 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
účinkují žáci a učitelé hudebního a literárně dramatického oboru
Prohlédnout pozvánku

Festival Voce Magna

Čtvrtek 12.10.2023 od 12. do 15. 10. 2024, Slovensko, Žilina
účinkuje Severáček

Kreslení v Botanické zahradě

Pátek 13.10.2023 13:50 hodin, Liberec, Botanická zahrada
2. – 3. ročník A a B * G. Loukotové, M. Klimešové

Návštěva představení kROK ZA kROKEM

Neděle 15.10.2023 19:00 hodin, Liberec, Divadlo F. X. Šaldy
Autorsky vyprávěný příběh lásky a smíření v lidském životě inspirovaný lidovou tématikou, 5., 6. a 7. ročník, soubory II. stupně

II. interní večírek

Čtvrtek 19.10.2023 17:30 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
účinkují žáci a učitelé hudebního a literárně dramatického oboru
Prohlédnout pozvánku

Návštěva baletního představení Šach mat a Carmen

Čtvrtek 19.10.2023 19:00 hodin, Liberec, Divadlo F. X. Šaldy
účinkují žáci a učitelé tanečního oboru

VERNISÁŽ výstavy prací studentů Akademie 55+

Pátek 20.10.2023 17:00 hodin, Liberec, salónek ZUŠ
Akademie 55+

Mezinárodní houslová soutěž J. Micky

Sobota 21.10.2023 celý den, Gymnázium a hudební škola hlavního města Prahy
žák N. Pánek z houslové třídy N. Lomtadze

Koncertní zájezd do Koreje

Pondělí 23.10.2023 od 23. 10. do 4. 11. 2023, Jižní Korea
účinkuje Severáček

PODZIMNÍ PRÁZDNINY

Čtvrtek 26.10.2023
škola uzavřena

PODZIMNÍ PRÁZDNINY

Pátek 27.10.2023
škola uzavřena

Festival DVD

Pátek 27.10.2023 od 27. do 29. 10. 2023, Praha, DAMU
žáci 6. B M. Palaščákové, inscenace Linda
Prohlédnout pozvánku

STÁTNÍ SVÁTEK

Sobota 28.10.2023
škola uzavřena

Natáčení v Českém rozhlase

Úterý 31.10.2023 9:00 – 13:00 hodin, Praha, Vinohradská 12
cena pro laureáta Heranovy mezinárodní violoncellové soutěže 2023 - K. Šitinová z viloncellové třídy V. Kolafové

III. interní večírek

Čtvrtek 02.11.2023 17:30 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
účinkují žáci a učitelé hudebního a literárně dramatického oboru
Prohlédnout pozvánku

PŘEDSTAVENÍ PRO RODIČE S DĚTMI - Oráč a smrt

Sobota 04.11.2023 16:00 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
vhodné od 12 let
Prohlédnout pozvánku

Návštěva představení - Hledá se Tenor

Neděle 05.11.2023 19:00 hodin, Liberec, Divadlo F. X. Šaldy
Dechový orchestr

VÝTVARNÁ SOUTĚŽ ROBOTI V AKCI

Středa 08.11.2023 15:00 hodin, SUPŠ a VOŠ Turnov
žáci 6. a 7. r. uč. S. Hrádkové
Prohlédnout pozvánku

IV. interní večírek

Čtvrtek 09.11.2023 17:30 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
účinkují žáci a učitelé hudebního a literárně dramatického oboru
Prohlédnout pozvánku

Mezinárodní festival polské hudby

Pátek 10.11.2023 10. - 12. 11. 2023, Maďarsko, Györ
Nicolas Pánek z houslové tř. N. Lomtadze
Prohlédnout pozvánku

Koncert s rozhlasovými znělkami

Pátek 10.11.2023 14:00 hodin, Praha, Český rozhlas, Vinohradská
K. Pleštilová – fagot ze tř. F. Pollák, korepetice I. Steblová
Prohlédnout pozvánku

Festival duševního zdraví

Pondělí 13.11.2023 8:00 – 13:00 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
konference Být spolu - organizuje Motyčkovic klika

Večer se starostou na téma Chrastavská pobočka ZUŠ Liberec

Pondělí 13.11.2023 17:00 hodin, Chrastava, Turpišova, společenský sál
Debata nad rozvojem detašovaného pracoviště ZUŠ Liberec v Chrastavě
Prohlédnout pozvánku

Vystoupení na slavnostním předávání oceňování dárců krve

Pondělí 13.11.2023 16:00 hodin, Liberec, obřadní síň liberecké radnice
Jana Vestfálová z hobojové třídy Z. Tipkové

VARHANNÍ KONCERT věnovaný Lukáši Trykarovi

Úterý 14.11.2023 18:00 hodin, Liberec, kostel Nalezení sv. Kříže
účinkují žáci a učitelé hudebního oboru
Prohlédnout pozvánku

Návštěva generální zkoušky baletu Zkrocení zlé ženy

Středa 15.11.2023 10:00 hodin, Liberec, Divadlo F. X. Šaldy
žáci a učitelé tanečního oboru 7. r. a soubor II. st. A

V. interní večírek

Čtvrtek 16.11.2023 17:30 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
účinkují žáci a učitelé hudebního a literárně dramatického oboru
Prohlédnout pozvánku

Mezinárodní violoncellová soutěž J. Vychytila

Čtvrtek 16.11.2023 16. až 19. 11. 2023, Praha, Gymnázium a hudební škola hlavního města Prahy
žákyně K. Šitinová a L. Tumová ze tř. V. Kolafové

STÁTNÍ SVÁTEK

Pátek 17.11.2023
škola uzavřena

Vystoupení na vzpomínkovém shromáždění

Pátek 17.11.2023 10:00 hodin, Liberec, Jablonecká ulice, Park Paměti národa, Památník obětem komunismu
žáci ze tř. I. Kurfiřtové

miniHORN – kurzy hry na lesní roh pro žáky do 16 let

Sobota 18.11.2023 18.-19.11.2023, Praha, ZUŠ Jižní Město
žáci ze tř. L. Havlíkové
Prohlédnout pozvánku

Koncert k 100. výročí narození V. Kalabise

Neděle 19.11.2023 15:00 hodin, Praha, HAMU, sál Martinů
účinkuje M. Hrubešová z pěvecké třídy B. Černé
Prohlédnout pozvánku

VI. interní večírek

Čtvrtek 23.11.2023 17:30 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
účinkují žáci a učitelé hudebního a literárně dramatického oboru
Prohlédnout pozvánku

OTEVŘENÁ HODINA

Čtvrtek 23.11.2023 13:50 - 14:20 hodin, č. 319 ZUŠ Liberec
1. ročník literárně dramatického oboru - uč. M. Palaščáková

VERNISÁŽ výstavy prací žáků výtvarného oboru

Pátek 24.11.2023 17:00 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
účinkují žáci a učitelé výtvarného oboru

Rozsvícení vánočního stromu

Pátek 24.11.2023 16:15 hodin, Liberec, nám. Dr. E. Beneše
účinkuje Severáček

Stipendijní Akademie MenART

Sobota 25.11.2023 celý den, Praha, Pražská konzervatoř
žákyně K. Šitinová ze tř. V. Kolafové

OTEVŘENÁ HODINA - smyčcový soubor Juniori

Úterý 28.11.2023 16:45 – 17:10 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
účinkují žáci a učitelé hudebního oboru

VII. interní večírek

Čtvrtek 30.11.2023 17:30 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
účinkují žáci a učitelé hudebního a literárně dramatického oboru
Prohlédnout pozvánku

Mezinárodní klavírní soutěž Amadeus Brno

Čtvrtek 30.11.2023 celý den, Brno, Besední dům
žákyně E. Kadlas ze tř. E. Dvořákové

PŘEHRÁVKY – Markéta Doubravská – harfová třída

Pátek 01.12.2023 16:30 hodin, Liberec, salónek ZUŠ
účinkují žáci a učitelé hudebního oboru

Adventní koncert pro seniory

Pátek 01.12.2023 15:00 hodin, Liberec, U Nisy, Rezidence RoSa
účinkuje Plamínek Severáčku

CELOSTÁTNÍ VÝTVARNÁ SOUTĚŽ YOUNG GLASS SYMPOSIUM– Planeta SKLO

Pátek 01.12.2023, Kamenický Šenov, Kunratice u Cvikova
žáci výtvarných tř. A. Mityskové, G. Loukotové
Prohlédnout pozvánku

Interpretační soutěž Českého spolku dvouplátkových nástrojů

Sobota 02.12.2023 celý den, Gymnázium a hudební škola hlavního města Prahy
Jana Vestfálová z hobojové třídy Z. Tipkové

Vystoupení na výstavě betlémů

Sobota 02.12.2023 15:00 hodin, Jablonné v Podještědí, Křížový kostel v České Vsi
účinkují žáci semináře duchovní hudby
Prohlédnout pozvánku

ADVENTNÍ KONCERT

Sobota 02.12.2023 18:00 hodin, Harrachov, KC Harrachov
Dechový orchestr

ADVENTNÍ KONCERT

Neděle 03.12.2023 17:00 hodin, Liberec, Ostašov, kostel sv. Vojtěcha
účinkuje Komorní sbor Severáčku

ADVENTNÍ KONCERT

Neděle 03.12.2023 16:00 hodin, Liberec, Severočeské muzeum
Komorní orchestr ZUŠ Liberec

ADVENTNÍ KONCERT

Pondělí 04.12.2023 18:00 hodin, Liberec, Aula G Technické univerzity
účinkují Zobáček, Dechová přípravka, Dechový orchestr
Prohlédnout pozvánku

Vystoupení na vernisáži Izrael 75

Pondělí 04.12.2023 16:00 hodin, Liberec, Krajská vědecká knihovna
účinkuje Severáček

JAZZOVÉ VÁNOCE

Úterý 05.12.2023 18:00 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
Big Band ZUŠ Liberec a host TULBand

ADVENTNÍ KONCERT

Středa 06.12.2023 18:00 hodin, Liberec, Aula G Technické univerzity
účinkují Bambini, Juniori, Komorní orchestr, Il Ponticello, Symfonický orchestr
Prohlédnout pozvánku

PŘEHRÁVKY – Miroslav Tipek – klarinetová třída

Středa 06.12.2023 16:00 hodin, Liberec, malý sál ZUŠ
účinkují žáci a učitelé hudebního oboru

VIII. interní večírek

Čtvrtek 07.12.2023 17:30 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
účinkují žáci a učitelé hudebního a literárně dramatického oboru
Prohlédnout pozvánku

PŘEHRÁVKY – Vladislav Krejčík – klarinetová třída

Čtvrtek 07.12.2023 15:00 hodin, Liberec, salónek ZUŠ
účinkují žáci a učitelé hudebního oboru

Koncert pro seniory

Čtvrtek 07.12.2023 15:00 hodin, Liberec, Dům seniorů Františkov
violoncellový soubor Il Ponticello

VÁNOČNÍ S-HLEDÁNÍ žáků literárně dramatického oboru

Pátek 08.12.2023 17:00 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
účinkují žáci a učitelé literárně dramatického oboru

ADVENTNÍ KONCERT

Pátek 08.12.2023 17:00 hodin, Liberec, nám. Českých bratří, fara Církve československé husitské
účinkují žáci hudebního oboru ze tř. I. Kurfiřtové a T. Hybranta

Mezinárodní festival adventní a vánoční hudby

Sobota 09.12.2023 celý den, Praha, Hotel Olšanka a Staroměstské náměstí
účinkuje MenTones Severáčku

Vánoční koncert Severáčku

Neděle 10.12.2023 11:00 a 17:00 hodin, Liberec, Aula G Technické univerzity
Severáček - všechna oddělení

OTEVŘENÁ HODINA

Pondělí 11.12.2023 13:00 – 13:45 hodin, č. 311 ZUŠ Liberec
Věra Kolafová – PS 1

Předvánoční setkání s hudbou anglických a českých mistrů

Úterý 12.12.2023 19:00 hodin, Praha, Břevnovský klášter, Tereziánský sál
Komorní orchestr ZUŠ Liberec
Prohlédnout pozvánku

OTEVŘENÁ HODINA

Úterý 12.12.2023 13:50 – 14:35 hodin, č. 311 ZUŠ Liberec
Jana Franková – PS 2D

PŘEHRÁVKY – Jana Franková – flétnová třída

Úterý 12.12.2023 17:15 hodin, č. 315 ZUŠ Liberec
účinkují žáci a učitelé hudebního oboru

Autorský večer Evy Sukové

Úterý 12.12.2023 19:00 hodin, Liberec, Crosscafe Pražská ulice
žáci LDO ze tř. M. Palaščákové
Prohlédnout pozvánku

PŘEHRÁVKY – Jindřiška Kabeláčová – klavírní třída, Jarmil Kabeláč – pozounová třída

Středa 13.12.2023 15:30 hodin, Liberec, malý sál ZUŠ
účinkují žáci a učitelé hudebního oboru

Vystoupení na vánočním koncertu skupiny Hradišťan

Středa 13.12.2023 19:00 hodin, Liberec, Dům kultury
účinkuje Severáček

OTEVŘENÁ HODINA

Středa 13.12.2023 14:40 – 15:25 hodin, č. 311 ZUŠ Liberec
Markéta Doubravská – PS 2B

Vystoupení na koncertu lektorů

Středa 13.12.2023 16:00 hodin, Chrastava, Turpišova, společenský sál
žáci ze tř. M. Mádlové

IX. interní večírek s hosty z Musikschule Hoyerswerda (Německo)

Čtvrtek 14.12.2023 17:30 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
účinkují žáci a učitelé hudebního a literárně dramatického oboru
Prohlédnout pozvánku

Vystoupení na vánočním koncertu skupiny Hradišťan

Čtvrtek 14.12.2023 19:00 hodin, Teplice, Dům kultury
účinkuje Severáček

OTEVŘENÁ HODINA

Čtvrtek 14.12.2023 13:00 – 13:45 hodin, č. 311 ZUŠ Liberec
Zuzana Bendová – PS 2C

PŘEHRÁVKY – Oleksandra Saltykova – klavírní třída

Čtvrtek 14.12.2023 16:00 hodin, Liberec, salónek ZUŠ
účinkují žáci a učitelé hudebního oboru

Návštěva představení s besedou Horror Vacui

Čtvrtek 14.12.2023 19:00 hodin, Liberec, Naivní divadlo
žáci 6. B ze tř. M. Palaščákové

PŘEHRÁVKY – Monika Mádlová – klavírní třída

Čtvrtek 14.12.2023 16:30 hodin, Chrastava, Turpišova, společenský sál
účinkují žáci a učitelé hudebního oboru

PŘEHRÁVKY – Kateřina Horáková – klavírní třída

Pátek 15.12.2023 16:00 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
účinkují žáci a učitelé hudebního oboru

Vánoční koncert pěvecké třídy B. Černé

Pátek 15.12.2023 16:00 hodin, Liberec, Kino Varšava
účinkují žáci a učitelé hudebního oboru

PŘEHRÁVKY – Lenka Dvořáková – klavírní třída

Pátek 15.12.2023 18:00 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
účinkují žáci a učitelé hudebního oboru

ADVENTNÍ KONCERT

Pátek 15.12.2023 18:00 hodin, Liberec, kostel Nalezení sv. Kříže
účinkuje Severáček

KONCERT PRO RODIČE S DĚTMI

Sobota 16.12.2023 18:00 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
Klavírní recitál Lukáše Klánského, pro žáky od 9 let
Prohlédnout pozvánku

MATINÉ IlPonticello a violoncellová třída V. Sanvito

Sobota 16.12.2023 11:00 hodin, Liberec, malý sál ZUŠ
účinkují žáci a učitelé hudebního oboru

Společné hraní a zpívání koled se smyčcovým souborem Juniori

Úterý 19.12.2023 16:30 – 17:10 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
účinkují žáci a učitelé hudebního oboru

Divadelní představení Romeo a Julie

Úterý 19.12.2023 19:00 hodin, Praha, Divadlo ABC
žáci II. stupně LDO

Vystoupení v domovech pro seniory

Středa 20.12.2023 16:00 hodin a 17:00 hodin, Chrastava, Bílokostelecká 66 a Chrastava, Turpišova 304
žáci ze tř. M. Mádlové

Vánoční koncert klavírní třídy Eleny Kadlas

Čtvrtek 21.12.2023 17:00 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
účinkují žáci a učitelé hudebního oboru

Vánoční muzicírování ve škole

Pátek 22.12.2023 14:00 - 16:00 hodin, Liberec, atrium ZUŠ
účinkují žáci a učitelé hudebního a literárně dramatického oboru

Návštěva IQLANDIE Liberec

Pátek 22.12.2023 14:00 - 16:00 hodin, Liberec, IQLANDIA
žáci výtvarných tříd 6.A a 6. B S. Hrádkové

VÁNOČNÍ PRÁZDNINY

Sobota 23.12.2023 23.12.2023 - 2.1.2024
škola uzavřena

Rybova mše vánoční

Pátek 29.12.2023 19:00 hodin, Rynoltice, kostel sv. Barbory
Komorní orchestr ZUŠ Liberec

Novoroční koncert

Pondělí 01.01.2024 18:00 hodin, Liberec, kostel sv. Bonifáce
účinkuje Severáček

Novoroční interní večírek

Čtvrtek 04.01.2024 17:30 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
účinkují žáci a učitelé hudebního oboru
Prohlédnout pozvánku

KONCERT ABSOLVENTŮ ZUŠ LIBEREC

Pátek 05.01.2024 17:00 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
účinkují absolventi školy
Prohlédnout pozvánku

Hudební účast na mši

Úterý 09.01.2024 17:00 hodin, Liberec, kostel sv. Bonifáce
účinkují žáci Semináře duchovní hudby a pěvecké třídy I. Kurfiřtové

PŘEHRÁVKY – Olena Doubová – houslová a violová třída

Středa 10.01.2024 16:00 hodin, Liberec, malý sál ZUŠ
účinkují žáci a učitelé hudebního oboru

X. interní večírek

Čtvrtek 11.01.2024 17:30 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
účinkují žáci a učitelé hudebního a literárně dramatického oboru
Prohlédnout pozvánku

PŘEHRÁVKY – Daniela Doskočilová, Augustin Bernard – klavírní třídy

Pátek 12.01.2024 16:00 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
účinkují žáci a učitelé hudebního oboru

Taneční vystoupení na maturitním plese Gymnázia F. X. Šaldy v Liberci

Sobota 13.01.2024 20:00 hodin, Liberec, Dům kultury
soubor II. st. C uč. N. Šlajchové

KLAUZURY – VÝTVARNÝ OBOR

Pondělí 15.01.2024 od 15. do 19. 1. 2024, Liberec, 4. patro
žáci od 3. ročníku I. stupně a starší

Třídní koncert houslové třídy A. Langrové

Pondělí 15.01.2024 17:00 hodin, Liberec, Severočeské muzeum
účinkují žáci a učitelé hudebního oboru

PŘEHRÁVKY – Ondřej Veselý, Libor Cejnar – třída bicích nástrojů

Pondělí 15.01.2024 14:15 hodin, učebna č. 7 ZUŠ Liberec
účinkují žáci a učitelé hudebního oboru

PŘEHRÁVKY – Vojtěch Vencl – třída bicích nástrojů

Úterý 16.01.2024 13:00 hodin, učebna č. 9 ZUŠ Liberec
účinkují žáci a učitelé hudebního oboru

XI. interní večírek

Čtvrtek 18.01.2024 17:30 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
účinkují žáci a učitelé hudebního a literárně dramatického oboru
Prohlédnout pozvánku

PŘEHRÁVKY – Jana Trnková – klavírní třída

Pátek 19.01.2024 15:30 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
účinkují žáci a učitelé hudebního oboru

PŘEHRÁVKY – Pavel Mrázek – klavírní třída

Pátek 19.01.2024 17:00 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
účinkují žáci a učitelé hudebního oboru

PŘEHRÁVKY – Zuzana Tipková – hobojová třída

Pondělí 22.01.2024 17:00 hodin, Liberec, Severočeské muzeum
účinkují žáci a učitelé hudebního oboru

Otevřená hodina tanečního oboru

Úterý 23.01.2024 13:50 – 14:35 hodin, č. 106 ZUŠ Liberec
Pavla Kocourková – 1. roč.

Otevřená hodina tanečního oboru

Úterý 23.01.2024 14:40 – 15:25 hodin, č. 129 ZUŠ Liberec
Petra Březovská – 2. roč.

PŘEHRÁVKY – Flóra Pollák – fagotová a flétnová třída

Středa 24.01.2024 15:30 hodin, Liberec, malý sál ZUŠ
účinkují žáci a učitelé hudebního oboru

Otevřená hodina tanečního oboru

Středa 24.01.2024 13:50 – 14:35 hodin, č. 129 ZUŠ Liberec
Petra Březovská – PTV ZŠ

XII. interní večírek

Čtvrtek 25.01.2024 17:30 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
účinkují žáci a učitelé hudebního a literárně dramatického oboru
Prohlédnout pozvánku

PŘEHRÁVKY – Zuzana Bendová – houslová třída

Čtvrtek 25.01.2024 15:30 hodin, Liberec, salónek ZUŠ
účinkují žáci a učitelé hudebního oboru

Otevřená hodina tanečního oboru

Čtvrtek 25.01.2024 13:50 – 14:35 hodin, č. 106 ZUŠ Liberec
Pavla Kocourková – PTV MŠ

Jazzová farma – koncert jazzových orchestrů

Čtvrtek 25.01.2024 18:00 hodin, Česká Lípa, Arbesova 2077, budova ZUŠ
Big Band ZUŠ Liberec

PŘEHRÁVKY – Julie Valentová – klavírní třída

Pátek 26.01.2024 16:00 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
účinkují žáci a učitelé hudebního oboru

PŘEHRÁVKY – Eva Dvořáková – klavírní třída

Pátek 26.01.2024 17:30 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
účinkují žáci a učitelé hudebního oboru

Koncert žáků třídy Ireny Kurfiřtové

Pátek 26.01.2024 17:00 hodin, Liberec, nám. Českých bratří, farnost
účinkují žáci a učitelé hudebního oboru

Den památky obětí holocaustu a předcházení zločinům proti lidskosti

Pátek 26.01.2024 15:00 hodin, Liberec, Památník obětem šoa
Julie Holubová ze tř. L. Vrtiškové

Ples farností

Sobota 27.01.2024 20:00 hodin, Liberec, Koloseum
vystoupení žáků 7. r. a souboru II. st. P. Březovské a P. Kocourkové

PŘEHRÁVKY – Jiřina Goldsteinová – klavírní třída

Pondělí 29.01.2024 17:30 hodin, Liberec, Severočeské muzeum
účinkují žáci a učitelé hudebního oboru

XIII. interní večírek

Čtvrtek 01.02.2024 17:30 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
účinkují žáci a učitelé hudebního a literárně dramatického oboru
Prohlédnout pozvánku

POLOLETNÍ PRÁZDNINY

Pátek 02.02.2024
škola uzavřena

KONCERT PRO TÝNES

Pondělí 05.02.2024 19:00 hodin, Liberec, Krajská vědecká knihovna
Dechová přípravka a Dechový orchestr ZUŠ Liberec

PŘEHRÁVKY – Irena Kurfiřtová – pěvecká třída

Středa 07.02.2024 16:00 hodin, Liberec, malý sál ZUŠ
účinkují žáci a učitelé hudebního oboru

XIV. interní večírek – taneční obor

Čtvrtek 08.02.2024 17:00 a 18:00 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
účinkují žáci a učitelé tanečního oboru
Prohlédnout pozvánku

PŘEHRÁVKY – Anna Langrová – přípravné studium na housle

Čtvrtek 08.02.2024 15:30 hodin, Liberec, salónek ZUŠ
účinkují žáci a učitelé hudebního oboru - Z DŮVODŮ NEMOCI SE NEKONÁ

VERNISÁŽ výstavy prací žáků výtvarného oboru

Pátek 09.02.2024 17:00 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
účinkují žácia učitelé výtvarného oboru

KONCERT PRO TÝNES

Úterý 13.02.2024 16:00 hodin, Liberec, Krajská vědecká knihovna
účinkují Zobáček ZUŠ Liberec, Kvarteto 4 lasičky ZUŠ Liberec

ŠKOLNÍ KOLO SOUTĚŽE ZUŠ VE HŘE NA KYTARU

Středa 14.02.2024 15:00 hodin, Liberec, malý sál ZUŠ
účinkují žáci a učitelé hudebního oboru

PŘEHRÁVKY – Věra Párysová – kytarová třída

Středa 14.02.2024 16:00 hodin, Liberec, malý sál ZUŠ
účinkují žáci a učitelé hudebního oboru

XV. interní večírek

Čtvrtek 15.02.2024 17:30 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
účinkují žáci a učitelé hudebního a literárně dramatického oboru
Prohlédnout pozvánku

PŘEHRÁVKY – Naďa Šnýdrová – klavírní třída

Pátek 16.02.2024 15:30 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
účinkují žáci a učitelé hudebního oboru

PŘEHRÁVKY – Lea Hlízová – klavírní třída

Pátek 16.02.2024 17:00 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
účinkují žáci a učitelé hudebního oboru
Prohlédnout pozvánku

Pěvecká soutěž LÍPA CANTANTES 2024 v klasickém sólovém a komorním zpěvu

Pátek 16.02.2024 celý den, Česká Lípa, Arbesova 2077, budova ZUŠ
žáci ze tř. B. Černé a I. Kurfiřtové

Stipendijní Akademie MenART

Sobota 17.02.2024 9:00 hodin, Praha, Gymnázium a hudební škola hlavního města Prahy
žákyně K. Šitinová ze tř. V. Kolafové

KONCERT PRO RODIČE A DĚTI * Jiří Pazour – klavírní improvizace

Neděle 18.02.2024 17:00 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
Koncert pro rodiče s dětmi

ŠKOLNÍ KOLO SOUTĚŽE ZUŠ LDO

Úterý 20.02.2024 12:00 - 20:00 hodin, Liberec, Vratislavice, IGI centrum
Individuální interpretace a slovesnost

KONCERT PRO TÝNES

Úterý 20.02.2024 18:00 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
účinkuje Big Band ZUŠ Liberec

ŠKOLNÍ KOLO SOUTĚŽE ZUŠ ve hře na smyčcové nástroje

Středa 21.02.2024 9:00 – 14:00 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
účinkují žáci a učitelé hudebního oboru

ŠKOLNÍ KOLO SOUTĚŽE ZUŠ LDO

Středa 21.02.2024 12:00 - 20:00 hodin, Liberec, Vratislavice, IGI centrum
Individuální interpretace a slovesnost

KONCERT PRO DĚTI Z MŠ

Čtvrtek 22.02.2024 10:00 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
Severáček a Malí zpěváčci

XVI. interní večírek

Čtvrtek 22.02.2024 17:30 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
účinkují žáci a učitelé hudebního a literárně dramatického oboru
Prohlédnout pozvánku

PŘEHRÁVKY – Hynek Grania – pěvecká třída

Čtvrtek 22.02.2024 16:00 hodin, Liberec, salónek ZUŠ
účinkují žáci a učitelé hudebního oboru

PŘEHRÁVKY – Irena Steblová – klavírní třída

Pátek 23.02.2024 16:00 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
účinkují žáci a učitelé hudebního oboru

KOREJSKÝ VEČER

Pátek 23.02.2024 19:00 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
vzpomínkové setkání se zpíváním, promítáním videí a fotek - zájezdy Severáčku do Koreje v letech 2022 a 2023 - Severáček a rodiče

JARNÍ PRÁZDNINY

Pondělí 26.02.2024 od 26. 2. do 1. 3. 2024
škola uzavřena

KRAJSKÉ KOLO SOUTĚŽE ZUŠ ČR VÝTVARNÉHO OBORU

Pondělí 04.03.2024 celý den, Semily, Galerie semilského muzea
účinkují žáci a učitelé výtvarného oboru

PŘEHRÁVKY – Tomáš Hybrant – kontrabasová a kytarová třída

Středa 06.03.2024 16:00 hodin, Liberec, malý sál ZUŠ
účinkují žáci a učitelé hudebního oboru

XVII. interní večírek

Čtvrtek 07.03.2024 17:30 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
účinkují žáci a učitelé hudebního a literárně dramatického oboru

OKRESNÍ KOLO SOUTĚŽE ZUŠ ČR VE HŘE NA KLAVÍR

Čtvrtek 07.03.2024 celý den, Liberec, velký sál ZUŠ
žáci a učitelé hudebního oboru

S-HLEDÁNÍ žáků literárně dramatického oboru

Pátek 08.03.2024 16:30 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
účinkují žáci a učitelé literárně dramatického oboru

Divadelní přehlídka NaNečisto

Pátek 08.03.2024 8. - 10. 3. 2024, Most, ZUŠ T. L. Gassmanna
Dětský divadelní soubor Divadla Vydýcháno

OKRESNÍ KOLO SOUTĚŽE ZUŠ ČR VE HŘE NA KYTARU

Středa 13.03.2024 celý den, Liberec, malý sál ZUŠ
žáci a učitelé hudebního oboru

PŘEHRÁVKY – Svatava Hubálková – pěvecká třída

Středa 13.03.2024 16:00 hodin, Liberec, malý sál ZUŠ
účinkují žáci a učitelé hudebního oboru

XVIII. interní večírek

Čtvrtek 14.03.2024 17:30 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
účinkují žáci a učitelé hudebního a literárně dramatického oboru

PŘEHRÁVKY – Věra Kolafová – violoncellová třída

Čtvrtek 14.03.2024 16:00 hodin, Liberec, salónek ZUŠ
účinkují žáci a učitelé hudebního oboru

StarDance - Tančí celá škola II.

Čtvrtek 14.03.2024 10:00 hodin, Praha, Kavčí Hory, Česká televize
žákyně 6. ročníku přeberou 2. cenu v soutěži StarDance - Tančí celá škola II. a prohlédnou si interiéry České televize v Praze na Kavčích horách

PŘEHRÁVKY – Tvrtko Karlović – klavírní třída

Pátek 15.03.2024 16:00 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
účinkují žáci a učitelé hudebního oboru

PŘEHRÁVKY – Blanka Černá – pěvecká třída

Pátek 15.03.2024 17:30 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
účinkují žáci a učitelé hudebního oboru

KRAJSKÉ KOLO SOUTĚŽE ZUŠ ČR VE HŘE NA KLAVÍR

Pondělí 18.03.2024 celý den, Turnov, nám. Českého ráje, budova ZUŠ
žáci a učitelé hudebního oboru

KRAJSKÉ KOLO SOUTĚŽE ZUŠ ČR VE HŘE NA KLAVÍR

Úterý 19.03.2024 celý den, Turnov, nám. Českého ráje, budova ZUŠ
žáci a učitelé hudebního oboru

PŘEHRÁVKY – Ivana Koupilová – pěvecká třída

Středa 20.03.2024 16:00 hodin, Liberec, malý sál ZUŠ
účinkují žáci a učitelé hudebního oboru

XIX. interní večírek

Čtvrtek 21.03.2024 17:30 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
účinkují žáci a učitelé hudebního a literárně dramatického oboru

KRAJSKÉ KOLO SOUTĚŽE ZUŠ ČR LITERÁRNĚ DRAMATICKÉHO OBORU

Čtvrtek 21.03.2024 celý den, Turnov, nám. Českého ráje, budova ZUŠ
žáci a učitelé literárně dramatického oboru

OKRESNÍ KOLO SOUTĚŽE ZUŠ ČR VE HŘE NA SMYČCOVÉ NÁSTROJE

Čtvrtek 21.03.2024 celý den, Liberec, velký sál ZUŠ
žáci a učitelé hudebního oboru

PŘEHRÁVKY – Daneš Drábek – klarinetová a saxofonová třída

Pátek 22.03.2024 16:30 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
účinkují žáci a učitelé hudebního oboru

KRAJSKÉ KOLO SOUTĚŽE ZUŠ ČR LITERÁRNĚ DRAMATICKÉHO OBORU

Pátek 22.03.2024 celý den, Turnov, nám. Českého ráje, budova ZUŠ
žáci literárně dramatického oboru

MEZINÁRODNÍ HOUSLOVÁ SOUTĚŽ PhDr. Josefa Micky

Pátek 22.03.2024 od 22. do 24. 3. 2024, Praha, Gymnázium a Hudební škola hl. města Prahy
Nikolas Pánek z houslové třídy N. Lomtadze

KRAJSKÉ KOLO SOUTĚŽE ZUŠ ČR VE HŘE NA KYTARU

Úterý 26.03.2024 celý den, Jablonec nad Nisou, Podhorská 47, budova ZUŠ
žáci a učitelé hudebního oboru

D E N U Č I T E L Ů

Čtvrtek 28.03.2024
Mezinárodní den učitelů

VELIKONOČNÍ PRÁZDNINY

Čtvrtek 28.03.2024
škola uzavřena

STÁTNÍ SVÁTEK

Pátek 29.03.2024
škola uzavřena

VELIKONOČNÍ PRÁZDNINY

Pondělí 01.04.2024
škola uzavřena

KRAJSKÉ KOLO SOUTĚŽE ZUŠ ČR VE HŘE DECHOVÝCH, JAZZOVÝCH A TANEČNÍCH ORCHESTRŮ

Středa 03.04.2024 celý den, Česká Lípa, Arbesova 2077, budova ZUŠ
soubory a orchestry ZUŠ Liberec

XX. interní večírek

Čtvrtek 04.04.2024 17:30 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
účinkují žáci a učitelé hudebního a literárně dramatického oboru

POBYT Komorního orchestru Melbourne String Ensemble (Austrálie)

Čtvrtek 04.04.2024 od 4. do 8. 4. 2024, Liberec
Spolupráce Komorního orchestru ZUŠ Liberec

Divadelní přehlídka PŘEMOSTĚNÍ

Čtvrtek 04.04.2024 od 4. do 7. 4. 2024, Most, ZUŠ T. L. Gassmanna
II. ročník A, B, C II. stupně

KONCERT UČITELŮ

Pátek 05.04.2024 17:00 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
účinkují učitelé hudebního a literárně dramatického oboru

KRAJSKÉ KOLO SOUTĚŽE ZUŠ ČR VE HŘE NA SMYČCOVÉ NÁSTROJE

Úterý 09.04.2024 celý den, Semily, Komenského nám. 148, budova ZUŠ
žáci a učitelé hudebního oboru

PŘEHRÁVKY – Natela Lomtadze – houslová třída

Středa 10.04.2024 16:00 hodin, Liberec, malý sál ZUŠ
účinkují žáci a učitelé hudebního oboru

XXI. interní večírek

Čtvrtek 11.04.2024 17:30 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
účinkují žáci a učitelé hudebního a literárně dramatického oboru

KONCERT žáků 5. ročníků klavírního oddělení

Pátek 12.04.2024 16:00 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
účinkují žáci a učitelé hudebního oboru

Divadelní přehlídka HRADECKÉ PRKNO

Sobota 13.04.2024 12. - 14. 4. 2024, Hradec Králové, Divadlo Drak
Dětský divadelní soubor Divadla Vydýcháno + 6. ročník B

PŘEHRÁVKY – Maximilián Macek – kytarová třída

Středa 17.04.2024 16:30 hodin, Liberec, malý sál ZUŠ
účinkují žáci a učitelé hudebního oboru

XXII. interní večírek

Čtvrtek 18.04.2024 17:30 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
účinkují žáci a učitelé hudebního a literárně dramatického oboru

PŘEHRÁVKY – Šárka Votrubcová – hobojová třída

Čtvrtek 18.04.2024 16:00 hodin, Liberec, salónek ZUŠ
účinkují žáci a učitelé hudebního oboru

KRAJSKÉ KOLO DIVADELNÍ PŘEHLÍDKY DĚTSKÁ SCÉNA

Čtvrtek 18.04.2024 18. - 21. 4. 2024, Jablonec nad Nisou, Kino Junior
žáci a učitelé literárně dramatického oboru

PŘEHRÁVKY – Elena Kadlas – klavírní třída

Pátek 19.04.2024 17:30 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
účinkují žáci a učitelé hudebního oboru

Festival Rolničkové svátky písní

Pátek 19.04.2024 od 19. 4. do 20. 4. 2024, Praha
účinkuje MenTones Severáčku

PŘEHRÁVKY – Radmila Rothová a Jakub Škampa - flétnová a klavírní třída

Pátek 19.04.2024 16:00 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
účinkují žáci a učitelé hudebního oboru

PŘEHRÁVKY – Annemarie Himmelová – klavírní třída

Pátek 19.04.2024 15:30 hodin, Liberec, salónek ZUŠ
účinkují žáci a učitelé hudebního oboru

Jarní koncert Severáčku

Neděle 21.04.2024 17:00 hodin, Liberec, Divadlo F. X. Šaldy
Severáček - všechna oddělení

KONCERT PRO RODIČE A DĚTI

Středa 24.04.2024 18:30 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
Smyčcové kvarteto Hémiole quartet Praha uvede skladby L. van Beethovena a B. Smetany

XXIII. interní večírek

Čtvrtek 25.04.2024 17:30 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
účinkují žáci a učitelé hudebního a literárně dramatického oboru

Mezinárodní hudební festival

Čtvrtek 25.04.2024 od 25. 4. do 29. 4. 2024, Belgie, Neerpelt
účinkuje Severáček

PŘEHRÁVKY – Marta Opletalová – violoncellová třída

Čtvrtek 25.04.2024 16:00 hodin, Liberec, salónek ZUŠ
účinkují žáci a učitelé hudebního oboru

VARHANNÍ KONCERT

Pátek 26.04.2024 17:00 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
účinkují žáci a učitelé hudebního oboru

PŘEHRÁVKA – Markéta Doubravská – harfová třída

Pátek 26.04.2024 16:00 hodin, Liberec, malý sál ZUŠ
účinkují žáci a učitelé hudebního oboru

STÁTNÍ SVÁTEK

Středa 01.05.2024
škola uzavřena

XXIV. interní večírek

Čtvrtek 02.05.2024 17:30 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
účinkují žáci a učitelé hudebního a literárně dramatického oboru

I. ABSOLVENTSKÝ KONCERT

Pátek 03.05.2024 17:00 hodin, Liberec, obřadní síň liberecké radnice
sólová a komorní hra

VERNISÁŽ

Pátek 03.05.2024 17:00 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
žáci výtvarného oboru a hosté ze SUŠ a sklářského průmyslu

VÝTVARNÁ SOUTĚŽ V SRDCI PANÍ ZDISLAVY

Sobota 04.05.2024 11:15 hodin, Jablonné v Podještědí, ambit kláštera dominikánů
vernisáž a vyhlášení výsledků, žáci ze tř. G. Loukotové, M. Klimešové, S. Hrádkové

KONCERT PRO RODIČE A DĚTI

Neděle 05.05.2024 18:00 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
Klavírní trio Hartig trio Praha uvede skladby B. Smetany, A. Dvořáka, J. Suka a B. Martinů

Harfování v knihovně

Úterý 07.05.2024 17:00 hodin, Liberec, Knihovna TUL, Voroněžská ul.
účinkují žáci harfové třídy a semináře duchovní hudby
Prohlédnout pozvánku

STÁTNÍ SVÁTEK

Středa 08.05.2024
škola uzavřena

II. ABSOLVENTSKÝ KONCERT

Čtvrtek 09.05.2024 17:30 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
sólová a komorní hra

PŘEHRÁVKY – Oleg Patlalatyj – houslová a violová třída

Pátek 10.05.2024 15:30 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
účinkují žáci a učitelé hudebního oboru

PŘEHRÁVKY – Oleksandra Saltykova – klavírní třída

Pátek 10.05.2024 18:00 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
účinkují žáci a učitelé hudebního oboru

JARNÍ KONCERT

Sobota 11.05.2024 15:00 hodin, Hejnice, chrám Navštívení Panny Marie
účinkují Juniori a Komorní orchestr ZUŠ Liberec

KONCERT žáků 3. ročníků dechového oddělení

Středa 15.05.2024 16:00 hodin, Liberec, malý sál ZUŠ
hra na zobcovou flétnu

ŘEDITELSKÉ VOLNO

Čtvrtek 16.05.2024
škola uzavřena

ÚSTŘEDNÍ KOLO SOUTĚŽE ZUŠ ČR ve hře na smyčcové nástroje

Čtvrtek 16.05.2024 celý den, Liberec, budova ZUŠ
organizace celostátní soutěže

ŘEDITELSKÉ VOLNO

Pátek 17.05.2024
škola uzavřena

ÚSTŘEDNÍ KOLO SOUTĚŽE ZUŠ ČR ve hře na smyčcové nástroje

Pátek 17.05.2024 celý den, Liberec, budova ZUŠ
organizace celostátní soutěže

ÚSTŘEDNÍ KOLO SOUTĚŽE ZUŠ ČR ve hře na smyčcové nástroje

Sobota 18.05.2024 celý den, Liberec, budova ZUŠ
organizace celostátní soutěže

KONCERT VÍTĚZŮ - ÚSTŘEDNÍ KOLO SOUTĚŽE ZUŠ ČR ve hře na smyčcové nástroje

Neděle 19.05.2024 10:00 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
KONCERT VÍTĚZŮ

KONCERT žáků 3. ročníků smyčcového oddělení

Středa 22.05.2024 16:00 hodin, Liberec, malý sál ZUŠ
účinkují žáci studijního zaměření hry na housle, violu, violoncello a kontrabas

XXV. interní večírek sourozenců

Čtvrtek 23.05.2024 17:30 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
účinkují žáci (sourozenci) a učitelé hudebního a literárně dramatického oboru

S-HLEDÁNÍ žáků literárně dramatického oboru

Pátek 24.05.2024 16:30 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
účinkují žáci a učitelé literárně dramatického oboru

Festival K. Světlé

Sobota 25.05.2024, Světlá, kostel sv. Mikuláše
Severáček

TANEČNÍ VEČER

Neděle 26.05.2024 15:00 a 17:00 hodin, Liberec, Divadlo F. X. Šaldy
účinkují žáci a učitelé tanečního oboru

KONCERT ŽÁKŮ TŘÍD BICÍCH NÁSTROJŮ

Středa 29.05.2024 16:00 hodin, Liberec, malý sál ZUŠ
účinkují žáci a učitelé hudebního oboru - hra na bicí nástroje

III. ABSOLVENTSKÝ KONCERT

Čtvrtek 30.05.2024 17:30 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
sólová a komorní hra

IV. ABSOLVENTSKÝ KONCERT

Pátek 31.05.2024 17:30 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
sólová a komorní hra

Den dětí

Sobota 01.06.2024
jupíííí

Chrastavské slavnosti

Sobota 01.06.2024 16:00 hodin, Chrastava, nám. 1. máje
účinkuje Big Band ZUŠ Liberec

ZÁPIS ŽÁKŮ DO ZUŠ Liberec

Pondělí 03.06.2024 od 3. do 7. 6. 2024, Liberec, budova ZUŠ
zápis v hudebním, výtvarném, tanečním a literárně dramatickém oboru na rok 2024/2025

POSTUPOVÉ ZKOUŠKY

Pondělí 03.06.2024 od 3. do 7. 6. 2024, Liberec, budova ZUŠ
účinkují žáci a učitelé hudebního oboru

V. ABSOLVENTSKÝ KONCERT

Čtvrtek 06.06.2024 17:30 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
sólová a komorní hra

Vernisáž výstavy absolventů výtvarného oboru

Pátek 07.06.2024 17:00 hodin, bude upřesněno
účinkují žáci a učitelé výtvarného oboru

PŘEHRÁVKY – Graziano Sanvito – klarinetová, saxofonová třída

Pátek 07.06.2024 16:30 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
účinkují žáci a učitelé hudebního oboru

ÚSTŘEDNÍ KOLO SOUTĚŽE ZUŠ ČR VE HŘE NA HARFU

Sobota 08.06.2024 od 8. do 9. 6. 2024, Praha, ZUŠ Jana Hanuše
žáci ze tř. M. Doubravské

POSTUPOVÉ ZKOUŠKY

Pondělí 10.06.2024 od 10. do 13. 6. 2024, Liberec, budova ZUŠ
účinkují žáci a učitelé literárně dramatického oboru

VI. ABSOLVENTSKÝ KONCERT

Pondělí 10.06.2024 18:00 hodin, Liberec, Aula G Technické univerzity nebo Palác Liebieg
orchestrální a souborová hra – dechové nástroje

JAZZOVÉ HODY

Úterý 11.06.2024 18:00 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
Big Band ZUŠ Liberec a hosté

VII. ABSOLVENTSKÝ KONCERT

Středa 12.06.2024 18:00 hodin, Liberec, Aula G Technické univerzity nebo Palác Liebieg
orchestrální a souborová hra – smyčcové nástroje

PŘEHRÁVKY – Lucie Havlíková – hornová třída

Středa 12.06.2024 16:00 hodin, Liberec, malý sál ZUŠ
účinkují žáci a učitelé hudebního oboru

PŘEHRÁVKY – Zuzana Bendová – houslová třída

Čtvrtek 13.06.2024 16:00 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
účinkují žáci a učitelé hudebního oboru

RECITÁL

Pátek 14.06.2024 17:00 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
účinkují žáci a učitelé hudebního a literárně dramatického oboru

VIII. ABSOLVENTSKÝ KONCERT

Pondělí 17.06.2024 18:00 hodin, Liberec, Severočeské muzeum
sborový a komorní zpěv, Severáček

HAPPENING PŘED ŠKOLOU

Pondělí 17.06.2024 od 17. do 21. 6. 2024
účinkují žáci a učitelé hudebního a tanečního oboru

PŘEHRÁVKY – Zuzana Tipková – hobojová třída

Středa 19.06.2024 16:00 hodin, Liberec, malý sál ZUŠ
účinkují žáci a učitelé hudebního oboru

PŘEHRÁVKY – Petr Dastych – trumpetová třída

Čtvrtek 20.06.2024 17:00 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
účinkují žáci a učitelé hudebního oboru

KONCERT PRO VÁCLAVA HUBÁLKA

Pátek 21.06.2024 18:00 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
účinkují žáci a absolventi ZUŠ Liberec

S-HLEDÁNÍ žáků literárně dramatického oboru

Pondělí 24.06.2024 17:30 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
veřejné vydávání vysvědčení

PŘEHRÁVKY – Jiřina Goldsteinová – klavírní třída

Úterý 25.06.2024 16:00 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
účinkují žáci a učitelé hudebního oboru

Ukončení školního vyučování II. pololetí školního roku 2023/2024

Pátek 28.06.2024
poslední den školního roku 2023/2024

V tomto měsíci neprobíhá žádná akce

V tomto měsíci neprobíhá žádná akce

Mohlo by Vás také zajímat

Tradice Kvalita Porozumění