KALENDÁŘ AKCÍ

Otevření školy a tvorba rozvrhů

Čtvrtek 01.09.2022 09:30 hodin, Liberec, budova ZUŠ Liberec
škola otevřena od 9:30 do 14 hodin

Baletní gala

Čtvrtek 01.09.2022 19:00 hodin, Liberec, Divadlo F. X. Šaldy
účinkují žáci 4. B, 7. r., soubor II. stupně A, soubor II. stupně C tanečního oboru
Prohlédnout pozvánku

Zahájení individuální výuky

Pátek 02.09.2022, Liberec, budova ZUŠ Liberec
Individuální výuka běží podle rozvrhu

Koncert k 60. výročí založení Musikschule Hoyerswerda - Německo

Sobota 03.09.2022 15:00 hodin, Německo, Hoyerswerda, zámek
účinkuje Komorní sbor Severáčku
Prohlédnout pozvánku

Zahájení kolektivní výuky

Pondělí 05.09.2022, Liberec, budova ZUŠ Liberec
Kolektivní výuka běží podle rozvrhu

Schůzka rodičů Severáčku

Úterý 06.09.2022 17:00 hodin, Liberec, malý sál ZUŠ
Schůzka s rodiči nově přijatých žáků

Plenární schůze Kruhu přátel Severáčku (KPS)

Úterý 06.09.2022 17:30 hodin, Liberec, malý sál ZUŠ
rodiče žáků Severáčku

Koncert v rámci hudebního festivalu Zlatá Pecka

Čtvrtek 08.09.2022, Praha, Nusle, radnice
účinkuje Kamila Šitinová z viloncellové třídy V. Kolafové

Účast na divadelním představení Nikola Šuhaj

Čtvrtek 08.09.2022 19:00 hodin, Liberec, Divadlo F. X. Šaldy
ročníkový soubor II. stupně tř. T. Holého

Koncert učitelů k 60. výročí založení Musikschule Hoyerswerda - Německo

Sobota 10.09.2022 15:00 hodin, Německo, Hoyerswerda, zámek
účinkují učitelé ZUŠ Liberec a Musikschule Hoyerswerda
Prohlédnout pozvánku

TERMÍN

Čtvrtek 15.09.2022
úhrady úplaty za vzdělávání (školného) za I. pololetí

Festival Lípa Musica

Sobota 17.09.2022 19:00 hodin, Kryštofovo Údolí, kostel sv. Kryštofa
Sanctissima - Koncertní sbor Severáčku
Prohlédnout pozvánku

Vystoupení na slavnostním předávání ocenění dárcům krve

Pondělí 19.09.2022 16:00 hodin, Liberec, obřadní síň liberecké radnice
Václav Rozkovec – klavír, ze tř. D. Doskočilové

KONCERT sólistů Severáčku

Čtvrtek 22.09.2022 17:30 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
účinkují žáci Severáčku

Účast na divadelním představení Babu a Papoušek

Úterý 27.09.2022 17:00 hodin, Liberec, Naivní divadlo
III. ročník II. stupně ze tř. T. Holého a I. ročník II. stupně ze tř. M. Palaščákové

STÁTNÍ SVÁTEK

Středa 28.09.2022
škola uzavřena

Vystoupení Dechového orchestru ZUŠ

Sobota 01.10.2022 11:00 hodin, iberec, kostel Panny Marie U Obrázku
organizuje SPDO

Koncert pro Český rozhlas

Úterý 04.10.2022 16:00 hodin, Praha, Karlovo náměstí, Novoměstská radnice
Komorní sbor Severáčku a Komorní orchestr

Vystoupení na Konferenci pro nelékaře v rámci Libereckých psychologických dnů

Čtvrtek 06.10.2022 09:00 hodin, Liberec, obřadní síň liberecké radnice
Komorní mužský sbor Severáčk

Stipendijní Akademie MenART * lektor Michaela Fukačová - violoncello

Pátek 07.10.2022 celý den, Teplice, konzervatoř
K. Šitinová – violoncello ze tř. V. Kolafové

Výměna výtvarných prací v atriu školy

Pondělí 10.10.2022, Liberec, atrium ZUŠ
výměna výtvarných prací

I. interní večírek

Čtvrtek 13.10.2022 17:30 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
účinkují žáci hudebního a literárně dramatického oboru

Koncert pro stromy - zpívají všechna oddělení Severáčku

Čtvrtek 13.10.2022 16:30 hodin, Liberec, Park Jiřiny a Milana Uherkových
zpívají všechna oddělení Severáčku
Prohlédnout pozvánku

CAMAC harfový festival

Pátek 14.10.2022 14. a 15. 10. 2022, Praha, Konzervatoř, Na Rejdišti
účastní se žáci harfové třídy Markéty Doubravské
Prohlédnout pozvánku

Koncert vítězů v Kocianově houslové a Heranově violoncellové soutěži v Ústí nad Orlicí 2022

Sobota 15.10.2022 17:00 hodin, Kostelec nad Orlicí, Zrcadlový sál zámku Kinských
Kamila Šitinová – violoncello ze třídy V. Kolafové, Milan Kostelenec - housle ze třídy P. Matějáka

Vystoupení na slavnostním předávání ocenění dárcům krve

Pondělí 17.10.2022 16:00 hodin, Liberec, obřadní síň liberecké radnice
Jana Vestfálová – hoboj, ze tř. Z. Tipkové

II. interní večírek

Čtvrtek 20.10.2022 17:30 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
účinkují žáci hudebního a literárně dramatického oboru

Festival sborového zpěvu

Čtvrtek 20.10.2022 od 20. do 23. 10. 2022, Slovensko, Levice
Koncertní sbor Severáčku

VERNISÁŽ výstavy AKADEMIE 55+

Pátek 21.10.2022 17:00 hodin, Liberec, salónek ZUŠ
vystavují studenti Akademie 55+

Mezinárodní houslová soutěž J. Micky

Sobota 22.10.2022 celý den, Praha, Gymnázium a Hudební škola hl. m. Prahy
Nicolas Pánek z houslové tř. Nately Lomtadze

Koncertní zájezd Severáčku - Jižní Korea

Úterý 25.10.2022 od 25. 10. do 5. 11. 2022, Jižní Korea
Koncertní sbor Severáčku

PODZIMNÍ PRÁZDNINY

Středa 26.10.2022
škola uzavřena

Mezinárodní violoncellová soutěž J. Vychytila

Středa 26.10.2022 celý den, Praha, Gymnázium a Hudební škola hl. m. Prahy
IV. kategorie, Kamila Šitinová ze tř. V. Kolafové

PODZIMNÍ PRÁZDNINY

Čtvrtek 27.10.2022
škola uzavřena

STÁTNÍ SVÁTEK

Pátek 28.10.2022
škola uzavřena

Festival DVD – Děti-výchova-divadlo

Sobota 29.10.2022 10:00, Praha, DAMU, Divadlo DISK
I. ročník II. stupně Michaely Palaščákové
Prohlédnout pozvánku

Mezinárodní violoncellová soutěž J. Vychytila

Neděle 30.10.2022 celý den, Praha, Gymnázium a Hudební škola hl. m. Prahy
I. kategorie, Liliana Tumová ze tř. V Kolafové

Děti čtou nevidomým dětem

Středa 02.11.2022 16:30 hodin, Liberec, Krajská vědecká knihovna
4. ročník M. Palaščákové

III. interní večírek

Čtvrtek 03.11.2022 17:30 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
účinkují žáci hudebního a literárně dramatického oboru

Zkouška Společného orchestru žáků ZUŠ a hráčů České filharmonie

Neděle 06.11.2022 11:00 hodin, Praha, Rudolfinum
žák M. Hofrichter z kontrabasové třídy T. Hybranta

KONCERT PRO RODIČE A DĚTI - Prague Brass quintet

Neděle 06.11.2022 18:00 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
pro žáky od 7 let a jejich rodiče
Prohlédnout pozvánku

IQLANDIA – planetárium - třída 3-4. C výtvarného oboru tř. A. Mityskové

Pondělí 07.11.2022 13:45 - 16:00 hodin, Liberec, IQLANDIA – planetárium
inspirativní návštěva

IV. interní večírek

Čtvrtek 10.11.2022 17:30 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
účinkují žáci hudebního a literárně dramatického oboru

Generální zkouška baletního představení Šach a Carmen

Čtvrtek 10.11.2022 9:45 - 12:30 hodin, Liberec, Divadlo F. X. Šaldy
žáci a učitelé tanečního oboru

VÁNOČNÍ VÝZDOBA ŠKOLY

Pátek 11.11.2022, Liberec, atrium ZUŠ
instalace vánoční výzdoby školy

Jazzový festival Jazz pod Kozákovem

Pátek 11.11.2022 10:00 hodin, Semily, Kulturní centrum GOLF
Big Band ZUŠ Liberec

Stipendijní Akademie MenART * lektor Michaela Fukačová - violoncello

Sobota 12.11.2022 celý den, Praha
K. Šitinová – violoncello ze tř. V. Kolafové

Mezinárodní festival polské hudby

Sobota 12.11.2022 od 11. do 12. 11. 2022, Maďarsko, Györ
Jana Vestfálová – hoboj, ze tř. Z. Tipkové

Vystoupení na slavnostním předávání ocenění dárcům krve

Pondělí 14.11.2022 16:00 hodin, Liberec, obřadní síň liberecké radnice
Kamila Šitinová – violoncello ze třídy V. Kolafové

Vystoupení při pokládání Stolperstein pro Paměť národa

Středa 16.11.2022 14:00 hodin, Liberec
Koncertní sbor Severáčku – vybraní žáci

STÁTNÍ SVÁTEK

Čtvrtek 17.11.2022
škola uzavřena

Sborový soutěžní festival Porta musicae

Čtvrtek 17.11.2022 15:00 hodin, Liberec, Divadlo F. X. Šaldy
Severáček - všechna oddělení

Vystoupení na vzpomínkovém shromáždění Den boje za svobodu

Čtvrtek 17.11.2022 9:00 hodin, Liberec, Jablonecká ulice, Památník Paměti národa
J. Vestfálová, V. Zrník ze tř. I. Kurfiřtové

ŘEDITELSKÉ VOLNO

Pátek 18.11.2022
škola uzavřena

PŘEHRÁVKY * Markéta Doubravská – harfová třída

Středa 23.11.2022 16:30 hodin, Liberec, malý sál ZUŠ
účinkují žáci a učitelé

V. interní večírek

Čtvrtek 24.11.2022 17:30 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
účinkují žáci hudebního a literárně dramatického oboru

VERNISÁŽ výstavy prací žáků výtvarného oboru

Pátek 25.11.2022 17:00 hodin, Liberec, atrium, velký sál ZUŠ
vystavují žáci ZUŠ Liberec

Vystoupení na rozsvícení vánočního stromu

Pátek 25.11.2022 16:00 hodin, Liberec, nám. Dr. E. Beneše
Koncertní sbor Severáčku

Výlet Akademie 55+ na vánoční trhy a do obrazárny

Sobota 26.11.2022 celý den, Německo, Drážďany, Zwinger
Německo, Drážďany, Zwinger

Adventní koncert a rozsvícení vánočního stromu

Neděle 27.11.2022 16:00 hodin, Krásná Lípa, kostel sv. Máří Magdaleny
Severáček

Poslyšte, křesťané – koncert s Jaroslavem Krčkem

Středa 30.11.2022 18:00 hodin, Praha, Břevnovský klášter
Komorní orchestr
Prohlédnout pozvánku

Adventní vystoupení

Středa 30.11.2022 14:00 hodin, Liberec, DS Františkov
Il Ponticello

VI. interní večírek

Čtvrtek 01.12.2022 17:30 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
účinkují žáci hudebního a literárně dramatického oboru

PŘEHRÁVKY * Vladislav Krejčík – klarinetová třída

Pátek 02.12.2022 16:00 hodin, Liberec, salónek ZUŠ
účinkují žáci a učitelé

Koncerty v Evropském parlamentu

Neděle 04.12.2022 4. - 7. 12. 2022, Belgie, Brusel
účinkuje Komorní sbor Severáčku
Prohlédnout pozvánku

Vánoční koncert

Neděle 04.12.2022 15:00 hodin, Německo, Hoyerswerda, zámek
Komorní orchestr

ADVENTNÍ KONCERT

Pondělí 05.12.2022 18:00 hodin, Liberec, Aula G Technické univerzity Liberec
Zobáček, Dechový orchestr, komorní hra
Prohlédnout pozvánku

JAZZOVÉ VÁNOCE

Úterý 06.12.2022 18:00 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
účinkuje Jazzová přípravka ZUŠ, Big Band ZUŠ a hosté

ADVENTNÍ KONCERT

Středa 07.12.2022 18:00 hodin, Liberec, Aula G Technické univerzity Liberec
Il Ponticello, Bambini, Juniori, Komorní orchestr, Symfonický orchestr
Prohlédnout pozvánku

PŘEHRÁVKY * Miroslav Tipek – klarinetová a saxofonová třída

Středa 07.12.2022 16:00 hodin, Liberec, malý sál ZUŠ
účinkují žáci a učitelé

VÝSTAVA BETLÉMŮ PRO ŽÁKY A UČITELE ZUŠ

Čtvrtek 08.12.2022 od 8. do 16.12. 2022, Liberec, č. 412 ZUŠ
historie betlémů

VII. interní večírek

Čtvrtek 08.12.2022 17:30 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
účinkují žáci hudebního a literárně dramatického oboru

VÁNOČNÍ S-HLEDÁNÍ

Pátek 09.12.2022 17:00 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
účinkují žácia učitelé literárně dramatického oboru

PŘEHRÁVKY * Jana Franková – flétnová třída

Pátek 09.12.2022 17:15 hodin, Liberec, č. 315 ZUŠ
účinkují žáci a učitelé

Adventní varhanní koncert

Sobota 10.12.2022 11:00 hodin, Pěnčín, Krásná, kostel sv. Josefa
účinkují žáci ze tř. J. Valentové, Z. Tipkové a I. Kurfiřtové

Vánoční koncerty Severáčku

Neděle 11.12.2022 11:00 a 17:00 hodin, Liberec, Aula G Technické univerzity Liberec
účinkují všechna oddělení Severáčku

PŘEHRÁVKY * ADVENTNÍ KONCERT * Jana Trnková – klavírní třída

Úterý 13.12.2022 17:00 hodin, Liberec, Severočeské muzeum
účinkují žáci a učitelé

PŘEHRÁVKY * Jindřiška Kabeláčová – klavírní třída, Jarmil Kabeláč – pozounová třída

Středa 14.12.2022 15:30 hodin, Liberec, malý sál ZUŠ
účinkují žáci a učitelé

VIII. interní večírek

Čtvrtek 15.12.2022 17:30 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
účinkují žáci hudebního a literárně dramatického oboru

Koncertní zájezd Severáčku - Francie

Čtvrtek 15.12.2022 15. - 18. 12. 2022, Francie
účinkuje Koncertní sbor Severáčku

PŘEHRÁVKY * Annemarie Himmelová – klavírní třída

Pátek 16.12.2022 16:30 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
účinkují žáci a učitelé

PŘEHRÁVKY * Elena Kadlas – klavírní třída

Pátek 16.12.2022 17:00 hodin, Liberec, Oblastní galerie LÁZNĚ
účinkují žáci a učitelé

PŘEHRÁVKY * Věra Kolafová – violoncellová třída

Pátek 16.12.2022 16:30 hodin, Liberec, salónek ZUŠ
účinkují žáci a učitelé

PŘEHRÁVKY * Adventní matiné * Lenka Dvořáková – klavírní třída

Sobota 17.12.2022 10:30 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
účinkují žáci a učitelé

Vánoční muzicírování ve škole

Čtvrtek 22.12.2022 14:00 hodin, Liberec, atrium ZUŠ
účinkují žáci hudebního, tanečního a literárně dramatického oboru

VÁNOČNÍ PRÁZDNINY

Pátek 23.12.2022 celý den, Liberec, budova školy
škola uzavřena

Novoroční koncert Severáčku

Neděle 01.01.2023 18:00 hodin, Liberec, Horní Hanychov, kostel sv. Bonifáce
účinkuje Koncertní sbor Severáčku

KONCERT SÓLISTŮ – zájemci o studium na konzervatoři

Čtvrtek 05.01.2023 17:30 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
účinkují zájemci o studium na konzervatoři

KONCERT ABSOLVENTŮ ZUŠ LIBEREC

Pátek 06.01.2023 17:00 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
účinkují absolventi ZUŠ Liberec

PŘEHRÁVKY * Dagmar Grobárová – houslová třída

Středa 11.01.2023 16:00 hodin, Liberec, malý sál ZUŠ
účinkují žáci a učitelé

IX. interní večírek

Čtvrtek 12.01.2023 17:30 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
účinkují žáci hudebního a literárně dramatického oboru

PŘEHRÁVKY * Daniela Doskočilová – klavírní třída

Pátek 13.01.2023 16:00 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
účinkují žáci a učitelé

PŘEHRÁVKY * Pavel Mrázek – klavírní třída

Pátek 13.01.2023 17:00 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
účinkují žáci a učitelé

PŘEHRÁVKY * Olena Doubová – houslová a violová třída

Středa 18.01.2023 16:00 hodin, Liberec, malý sál ZUŠ
účinkují žáci a učitelé

X. interní večírek

Čtvrtek 19.01.2023 17:30 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
účinkují žáci hudebního a literárně dramatického oboru

Mezinárodní harfová soutěž Karla Patrase

Čtvrtek 19.01.2023 19. až 22. ledna 2023, Praha, ZUŠ U Dělnického cvičiště
účastní se žáci harfové třídy Markéty Doubravské

PŘEHRÁVKY * Jiřina Goldsteinová – klavírní třída

Pátek 20.01.2023 16:00 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
účinkují žáci a učitelé

PŘEHRÁVKY * Anna Langrová – houslová třída * Vlastimil Macháček – kytarová třída

Pátek 20.01.2023 16:00 hodin, Liberec, salónek ZUŠ
účinkují žáci a učitelé

OTEVŘENÁ HODINA - TANEČNÍ OBOR

Úterý 24.01.2023 14:35 – 15:20 hodin, Liberec, taneční sál č. 129
Petra Březovská – 1. ročník

OTEVŘENÁ HODINA - TANEČNÍ OBOR

Středa 25.01.2023 13:50 – 14:35 hodin, Liberec, taneční sál č. 129
Petra Březovská – PTV MŠ + ZŠ

OTEVŘENÁ HODINA - TANEČNÍ OBOR

Středa 25.01.2023 15:25 – 16:10 hodin, Liberec, taneční sál č. 129
Nikola Šlajchová – 2. ročník

XI. interní večírek

Čtvrtek 26.01.2023 17:30 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
účinkují žáci hudebního a literárně dramatického oboru

OTEVŘENÁ HODINA - TANEČNÍ OBOR

Čtvrtek 26.01.2023 13:50 – 14:35 hodin, Liberec, taneční sál č. 129
Pavla Kocourková – PTV ZŠ

PŘEHRÁVKY * Julie Valentová – klavírní a varhanní třída

Pátek 27.01.2023 16:30 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
účinkují žáci a učitelé

PŘEHRÁVKY * Daniela Doskočilová – klavírní třída

Pátek 27.01.2023 17:30 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
účinkují žáci a učitelé

PŘEHRÁVKY * Kateřina Horáková – klavírní třída

Středa 01.02.2023 16:00 hodin, Liberec, malý sál ZUŠ
účinkují žáci a učitelé

XII. interní večírek

Čtvrtek 02.02.2023 17:30 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
účinkují žácia učitelé literárně dramatického oboru

POLOLETNÍ PRÁZDNINY

Pátek 03.02.2023 celý den, Liberec, budova ZUŠ Liberec
škola uzavřena

PŘEHRÁVKY * Flóra Pollák – flétnová a fagotová třída

Středa 08.02.2023 16:00 hodin, Liberec, malý sál ZUŠ
Středa 08.02.2023 * 16:00 hodin * Liberec, malý sál ZUŠ * účinkují žáci a učitelé

XIII. interní večírek – taneční obor - 1. část

Čtvrtek 09.02.2023 17:00 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
účinkují žáci tanečního oboru

XIII. interní večírek – taneční obor - 2. část

Čtvrtek 09.02.2023 18:00 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
účinkují žáci tanečního oboru

PŘEHRÁVKY * Tvrtko Karlović – klavírní třída

Pátek 10.02.2023 15:00 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
účinkují žáci a učitelé

VERNISÁŽ výstavy prací žáků výtvarného oboru

Pátek 10.02.2023 17:00 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ, atrium ZUŠ
vystavují žáci ZUŠ Liberec a Akademie 55+

OKRESNÍ KOLO CELOSTÁTNÍ SOUTĚŽE ZUŠ ČR v komorní hře s převahou smyčcových nástrojů

Středa 15.02.2023 celý den, Nové Město pod Smrkem, budova ZUŠ
žáci a učitelé ZUŠ

XIV. interní večírek

Čtvrtek 16.02.2023 17:30 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
účinkují žáci hudebního a literárně dramatického oboru

PŘEHRÁVKY * Naďa Šnýdrová – klavírní třída

Pátek 17.02.2023 15:30 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
účinkují žáci a učitelé

PŘEHRÁVKY * Eva Dvořáková – klavírní třída

Pátek 17.02.2023 17:30 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
účinkují žáci a učitelé

JARNÍ PRÁZDNINY od pondělí 20. 2. 2023 do pátku 24. 2. 2023

Pondělí 20.02.2023 od 20. do 24. 2. 2023, Liberec, budova školy
škola uzavřena

Stipendijní Akademie MenART * lektor Michaela Fukačová - violoncello

Sobota 25.02.2023 celý den, Praha
K. Šitinová – violoncello ze tř. V. Kolafové

PŘEHRÁVKY * Irena Kurfiřtová – pěvecká třída

Středa 01.03.2023 16:00 hodin, Liberec, malý sál ZUŠ
účinkují žáci a učitelé

XV. interní večírek

Čtvrtek 02.03.2023 17:30 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
účinkují žáci hudebního a literárně dramatického oboru

PŘEHRÁVKY * Tomáš Hybrant – kontrabasová třída

Čtvrtek 02.03.2023 16:00 hodin, Liberec, salónek ZUŠ
účinkují žáci a učitelé

PŘEHRÁVKY, Daneš Drábek – klarinetová a saxofonová třída

Pátek 03.03.2023 16:30 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
účinkují žáci a učitelé

XVI. interní večírek

Čtvrtek 09.03.2023 17:30 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
účinkují žáci hudebního a literárně dramatického oboru

S-HLEDÁNÍ žáků literárně dramatického oboru - 1. část

Pátek 10.03.2023 16:30 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
účinkují žáci a učitelé

S-HLEDÁNÍ žáků literárně dramatického oboru - 2. část

Pátek 10.03.2023 18:00 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
účinkují žáci a učitelé

KRAJSKÉ KOLO CELOSTÁTNÍ SOUTĚŽE ZUŠ ČR v komorní hře s převahou dechových nástrojů

Úterý 14.03.2023 celý den, Turnov, budova ZUŠ
žáci a učitelé ZUŠ

XVII. interní večírek

Čtvrtek 16.03.2023 17:30 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
účinkují žáci hudebního a literárně dramatického oboru

PŘEHRÁVKY * Lea Hlízová – klavírní třída

Pátek 17.03.2023 16:00 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
účinkují žáci a učitelé

PŘEHRÁVKY * Ivana Koupilová – pěvecká třída

Středa 22.03.2023 16:00 hodin, Liberec, malý sál ZUŠ
účinkují žáci a učitelé

KRAJSKÉ KOLO CELOSTÁTNÍ SOUTĚŽE ZUŠ ČR v komorní hře s převahou smyčcových nástrojů

Středa 22.03.2023 celý den, Česká Lípa, budova ZUŠ
žáci a učitelé ZUŠ

XVIII. interní večírek

Čtvrtek 23.03.2023 17:30 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
účinkují žáci hudebního a literárně dramatického oboru

PŘEHRÁVKY * Irena Steblová – klavírní třída

Pátek 24.03.2023 16:00 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
účinkují žáci a učitelé

PŘEHRÁVKY * Blanka Černá – pěvecká třída

Pátek 24.03.2023 17:30 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
účinkují žáci a učitelé

XIX. interní večírek

Čtvrtek 30.03.2023 17:30 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
účinkují žáci hudebního a literárně dramatického oboru

PŘEHRÁVKY * Marta Opletalová – violoncellová třída

Čtvrtek 30.03.2023 16:00 hodin, Liberec, salónek ZUŠ
účinkují žáci a učitelé

KONCERT UČITELŮ

Pátek 31.03.2023 17:00 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
účinkují učitelé ZUŠ a hosté

VELIKONOČNÍ PRÁZDNINY

Čtvrtek 06.04.2023 celý den, Liberec, budova ZUŠ Liberec
škola uzavřena

STÁTNÍ SVÁTEK

Pátek 07.04.2023 celý den, Liberec, budova ZUŠ Liberec
škola uzavřena

VELIKONOČNÍ PONDĚLÍ

Pondělí 10.04.2023 celý den, Liberec, budova ZUŠ Liberec
škola uzavřena

PŘEHRÁVKY * Maximilián Macek – kytarová třída

Středa 12.04.2023 16:30 hodin, Liberec, malý sál ZUŠ
účinkují žáci a učitelé

XX. interní večírek

Čtvrtek 13.04.2023 17:30 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
účinkují žáci hudebního a literárně dramatického oboru

KONCERT žáků 5. ročníků klavírního oddělení

Pátek 14.04.2023 17:30 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
žáci 5. ročníků klavírního oddělení

Stipendijní Akademie MenART * lektor Michaela Fukačová - violoncello

Sobota 15.04.2023 celý den, Praha
K. Šitinová – violoncello ze tř. V. Kolafové

Zkouška Společného orchestru žáků ZUŠ a hráčů České filharmonie

Sobota 15.04.2023 od 15. do 16. 4. 2023, Praha, Rudolfinum
žák M. Hofrichter z kontrabasové třídy T. Hybranta

PŘEHRÁVKY * Markéta Doubravská – harfová třída

Středa 19.04.2023 16:00 hodin, Liberec, malý sál ZUŠ
účinkují žáci a učitelé

ŘEDITELSKÉ VOLNO

Čtvrtek 20.04.2023 celý den, Liberec, budova ZUŠ Liberec
škola uzavřena - pořádání ústředního kola soutěže ZUŠ v komorní hře s převahou dechových nástrojů

ŘEDITELSKÉ VOLNO

Pátek 21.04.2023 celý den, Liberec, budova ZUŠ Liberec
škola uzavřena - pořádání ústředního kola soutěže ZUŠ v komorní hře s převahou dechových nástrojů

XXI. interní večírek

Čtvrtek 27.04.2023 17:30 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
účinkují žáci hudebního a literárně dramatického oboru

VARHANNÍ KONCERT

Pátek 28.04.2023 17:00 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
účinkují žáci, učitelé a hosté

Celostátní harfový seminář - lektor Markus Thalheimer

Sobota 29.04.2023 celý den, Liberec, velký sál ZUŠ
žáci a učitelé ZUŠ a konzervatoří

STÁTNÍ SVÁTEK

Pondělí 01.05.2023 celý den, Liberec, budova ZUŠ Liberec
škola uzavřena

I. ABSOLVENTSKÝ KONCERT – sólová a komorní hra

Středa 03.05.2023 17:30 hodin, Liberec, obřadní síň liberecké radnice
účinkují žáci hudebního a literárně dramatického oboru

II. ABSOLVENTSKÝ KONCERT – sólová a komorní hra

Čtvrtek 04.05.2023 17:30 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
účinkují žáci hudebního a literárně dramatického oboru

VERNISÁŽ výstavy prací žáků výtvarného oboru

Pátek 05.05.2023 17:00 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ, atrium ZUŠ
účinkují žáci a učitelé

STÁTNÍ SVÁTEK

Pondělí 08.05.2023 celý den, Liberec, budova ZUŠ Liberec
škola uzavřena

KONCERT žáků 3. ročníků dechového oddělení

Středa 10.05.2023 16:00 hodin, Liberec, malý sál ZUŠ
zobcová flétna

XXII. interní večírek

Čtvrtek 11.05.2023 17:30 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
účinkují žáci hudebního a literárně dramatického oboru

PŘEHRÁVKY, Elena Kadlas – klavírní třída

Pátek 12.05.2023 17:00 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
účinkují žáci a učitelé

KONCERT žáků 3. ročníků smyčcového oddělení

Středa 17.05.2023 16:00 hodin, Liberec, malý sál ZUŠ
smyčcové nástroje

XXIII. interní večírek

Čtvrtek 18.05.2023 17:30 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
účinkují žáci hudebního a literárně dramatického oboru

S-HLEDÁNÍ žáků literárně dramatického oboru - 1. část

Pátek 19.05.2023 16:30 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
účinkují žáci a učitelé

S-HLEDÁNÍ žáků literárně dramatického oboru - 2. část

Pátek 19.05.2023 18:00 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
účinkují žáci a učitelé

PŘEHRÁVKY * Jana Trnková – klavírní třída

Středa 24.05.2023 16:00 hodin, Liberec, malý sál ZUŠ
účinkují žáci a učitelé

PŘEHRÁVKY * Milena Cejnarová – klavírní třída a Zuzana Bendová – houslová třída

Čtvrtek 25.05.2023 17:00 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
účinkují žáci a učitelé

PŘEHRÁVKY * Oleksandra Saltykova – klavírní třída

Čtvrtek 25.05.2023 18:30 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
účinkují žáci a učitelé

PŘEHRÁVKY * Oleg Patlatyj – houslová a violová třída

Pátek 26.05.2023 16:00 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
účinkují žáci a učitelé

III. ABSOLVENTSKÝ KONCERT – orchestrální a souborová hra – smyčcové nástroje

Středa 31.05.2023 18:00 hodin, Liberec, Aula G Technické univerzity Liberec
Juniori, Komorní orchestr, Symfonický orchestr, komorní hra

IV. ABSOLVENTSKÝ KONCERT – sólová a komorní hra

Čtvrtek 01.06.2023 17:30 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
účinkují žáci a učitelé

SYMFONICKÝ KONCERT * Symfonické orchestry ZUŠ Liberec a Musikschule Stuttgart

Pondělí 05.06.2023 18:00 hodin, Liberec, Aula G Technické univerzity Liberec
Symfonické orchestry ZUŠ Liberec a Musikschule Stuttgart

Zápis žáků do ZUŠ Liberec v hudebním, výtvarném, tanečním a literárně dramatickém oboru

Pondělí 05.06.2023 od 5. 6. do 9. 6. 2023, Liberec, budova ZUŠ Liberec
celý týden od 5. 6. do 9. 6. 2023 podle rozpisu

PŘEHRÁVKY * Zuzana Tipková – hobojová třída

Středa 07.06.2023 15:00 hodin, Liberec, malý sál ZUŠ
účinkují žáci a učitelé

V. ABSOLVENTSKÝ KONCERT – sólová a komorní hra

Čtvrtek 08.06.2023 17:30 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
účinkují žáci a učitelé

RECITÁL

Pátek 09.06.2023 17:00 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
účinkují žáci a učitelé

VI. ABSOLVENTSKÝ KONCERT – sborový a komorní zpěv

Pátek 09.06.2023 17:00 hodin, Liberec, obřadní síň liberecké radnice
Severáček

TANEČNÍ VEČER

Neděle 11.06.2023 15:00 hodin, Liberec, Divadlo F. X. Šaldy
účinkují žáci tanečního oboru

TANEČNÍ VEČER

Neděle 11.06.2023 17:00 hodin, Liberec, Divadlo F. X. Šaldy
účinkují žáci tanečního oboru

VII. ABSOLVENTSKÝ KONCERT – orchestrální a souborová hra – dechové nástroje

Pondělí 12.06.2023 18:00 hodin, Liberec, Aula G Technické univerzity Liberec
Zobáček, Dechový orchestr, komorní hra

Natela Lomtadze – houslová třída

Pátek 16.06.2023 16:00 hodin, Liberec, salónek ZUŠ
účinkují žáci a učitelé

HAPPENING PŘED ŠKOLOU

Pondělí 19.06.2023 celé odpoledne, Liberec, prostor před hlavním vchodem
účinkují žáci a učitelé ZUŠ Liberec

JAZZOVÉ HODY

Úterý 20.06.2023 18:00 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
Jazzová přípravka, Big Band ZUŠ Liberec a hosté

Zkouška Společného orchestru žáků ZUŠ a hráčů České filharmonie

Úterý 20.06.2023 od 20. do 24. 6. 2023, Praha, Rudolfinum
žák M. Hofrichter z kontrabasové třídy T. Hybranta

Koncert Společného orchestru žáků ZUŠ a hráčů České filharmonie

Sobota 24.06.2023 17:00 hodin, Praha, Rudolfinum
žák M. Hofrichter z kontrabasové třídy T. Hybranta

Představení pro žáky přípravného studia a jejich rodiče

Pondělí 26.06.2023 17:00 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
divadelní představení

S-HLEDÁNÍ žáků literárně dramatického oboru

Pondělí 26.06.2023 17:30 hodin, Liberec, velký sál ZUŠ
veřejné vydávání vysvědčení

Ukončení školního vyučování

Pátek 30.06.2023
Ukončení školního vyučování II. pololetí školního roku 2022/2023

V tomto měsíci neprobíhá žádná akce

V tomto měsíci neprobíhá žádná akce

Mohlo by Vás také zajímat

Tradice Kvalita Porozumění