Kalendář akcí 2018/2019

01.09.2018

Elektronické zapisování do rozvrhů

od 31. 8. 2018 10:00 hodin do 1.9.2018 do 24:00 hodin
10:00 - 24:00 hodin
Místo: webové stránky ZUŠ Liberec


06.09.2018

vystoupení pro Hospic sv. Zdislavy v Liberci

Severáček - sólisté Koncertního sboru, pořádá KPS
14:30 hodin
Místo: Liberec, Hospic sv. Zdislavy


07.09.2018

Výmalba zdí na pobočce KVK Liberec

žáci výtvarného oboru ze tř. M. Klimešové
14:20 – 16:40 hodin
Místo: Liberec, Vesec, pobočka Krajské vědecké knihovny


11.09.2018

VYSTOUPENÍ

představení opery Bohéma - účinkují děti Severáčku - zajišťuje KPS
19:00 hodin
Místo: Liberec, Šaldovo divadlo


14.09.2018

Výmalba zdí na pobočce KVK Liberec

žáci výtvarného oboru ze tř. M. Klimešové
14:20 – 16:40 hodin
Místo: Liberec, Vesec, pobočka Krajské vědecké knihovny


15.09.2018

VYSTOUPENÍ

Zpívání U Slonů - Severáček
15:00 hodin
Místo: Liberec, park Jiřiny a Milana Uherkových


15.09.2018

KONCERT

v rámci Kunratického kulturního září - Severáček - organizuje KPS
17:00 hodin
Místo: Kunratice u Cvikova, kostel Povýšení sv. Kříže


19.09.2018

VYSTOUPENÍ

na zahájení konference, Severáček
9:00 hodin
Místo: Liberec, sál Expo Babylon


21.09.2018

Výmalba zdí na pobočce KVK Liberec

žáci výtvarného oboru ze tř. M. Klimešové
14:20 – 16:40 hodin
Místo: Liberec, Vesec, pobočka Krajské vědecké knihovny


23.09.2018

VYSTOUPENÍ

zpěv hymny na hokejovém utkání, žáci tř. I. Kurfiřtové
16:00 hodin
Místo: Liberec, HomeCredit ARENA


24.09.2018

Kreslení v Botanické zahradě Liberec

žáci výtvarného oboru ze tř. M. Klimešové a G. Loukotové
13:30 – 15:50 hodin
Místo: Liberec, Botanická zahrada


24.09.2018

Divadelní procházka po stopách odsunutých Němců

žáci literárně dramatického oddělení ze tř. L. Vrtiškové
18:00 - 21:00 hodin
Místo: Liberec, centrum


25.09.2018

Kreslení v Botanické zahradě Liberec

žáci výtvarného oboru ze tř. M. Klimešové a G. Loukotové
14:00 – 16:20 hodin
Místo: Liberec, Botanická zahrada


26.09.2018

Kreslení v Botanické zahradě Liberec

žáci výtvarného oboru ze tř. M. Klimešové a G. Loukotové
14:00 – 18:50 hodin
Místo: Liberec, Botanická zahrada


27.09.2018

KONCERT NEJEN PRO RODIČE S DĚTMI

Akademie komorní hudby Praha Eliška Kukalová, Eva Jamníková – housle, Anežka Ferencová – viola Tomáš Jamník – violoncello, Zdeněk Pazourek – kontrabas
18:00 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec

více info


27.09.2018

Kreslení v Botanické zahradě Liberec

žáci výtvarného oboru ze tř. M. Klimešové a G. Loukotové
13:20 – 18:20 hodin
Místo: Liberec, Botanická zahrada


27.09.2018

VYSTOUPENÍ

na oddělení patologie v KNL, žáci ze tř. V. Kolafové
10:00 hodin
Místo: Liberec, Krajská nemocnice Liberec


28.09.2018

STÁTNÍ SVÁTEK


30.09.2018

VYSTOUPENÍ

zpěv hymny na hokejovém utkání, žáci tř. I. Kurfiřtové
16:00 hodin
Místo: Liberec, HomeCredit ARENA


01.10.2018

O životě jedné republiky, společné divadelní představení ZUŠ Libereckého kraje

žáci tanečního oboru ze tř.Š.Brodaczové a M. Hanouskové
19:00 hodin
Místo: Liberec, Šaldovo divadlo

více info


04.10.2018

O životě jedné republiky, společné divadelní představení ZUŠ Libereckého kraje

žáci tanečního oboru ze tř. Š. Brodaczové a M. Hanouskové
19:00 hodin
Místo: Železný Brod, Městské divadlo

více info


04.10.2018

Koncert - Letíme do Finska

žáci a soubory ze tř. L Lachmana
18:00 hodin
Místo: Hrádek nad Nisou, Chrám Pokoje

více info


05.10.2018

Výmalba zdí na pobočce KVK Liberec

žáci výtvarného oboru ze tř. M. Klimešové
14:20 – 16:40 hodin
Místo: Liberec, Vesec, pobočka Krajské vědecké knihovny


06.10.2018

VYSTOUPENÍ

zpěv hymny na hokejovém utkání, žáci tř. I. Kurfiřtové
16:00 hodin
Místo: Liberec, HomeCredit ARENA


08.10.2018

O životě jedné republiky, společné divadelní představení ZUŠ Libereckého kraje

žáci tanečního oboru ze tř. Š. Brodaczové a M. Hanouskové
19:00 hodin
Místo: Turnov, Městské divadlo

více info


09.10.2018

Koncertní zájezd

Hrádecké klarinetové kvarteto
od 9. do 12. 10. 2018
Místo: Finsko, Espoo, Hudební škola Juvenalia


09.10.2018

O životě jedné republiky, společné divadelní představení ZUŠ Libereckého kraje

žáci tanečního oboru ze tř. Š. Brodaczové a M. Hanouskové
19:00 hodin
Místo: Jablonec nad Nisou, Městské divadlo

více info


10.10.2018

Jednání výboru Kruhu přátel Severáčku

18:00 hodin
Místo: malá zkušebna 3. patro


12.10.2018

RECITÁL ABSOLVENTŮ

Marek Nováček – klavír, Ondřej Smolík – varhany
18:00 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec

více info


12.10.2018

Výmalba zdí na pobočce KVK Liberec

žáci výtvarného oboru ze tř. M. Klimešové
14:20 – 16:40 hodin
Místo: Liberec, Vesec, pobočka Krajské vědecké knihovny


14.10.2018

VYSTOUPENÍ

zpěv hymny na hokejovém utkání, žáci tř. I. Kurfiřtové
16:00 hodin
Místo: Liberec, HomeCredit ARENA


16.10.2018

ČLENSKÁ SCHŮZE SRPŠ ZUŠ LIBEREC

17:00 hodin
Místo: salónek ZUŠ Liberec


16.10.2018

Jednání výboru SRPŠ ZUŠ LIBEREC, z. s.

18:00 hodin
Místo: salónek ZUŠ Liberec


17.10.2018

Návštěva baletního představení Spící krasavice

III. ročník II.stupně ze tř. P. Březovské
19:00 hodin
Místo: Liberec, Šaldovo divadlo


18.10.2018

PRVNÍ KONCERT PŘÍPRAVNÝCH ODDĚLENÍ SEVERÁČKU

Malí zpěváčci, Broučci, Plamínek
17:00 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec

více info


20.10.2018

VYSTOUPENÍ

na vysazení Lípy republiky, žáci ze tř. I. Kurfiřtové
9:00 hodin
Místo: Liberec, Štefánikovo náměstí


21.10.2018

Písňová soutěž Bohuslava Martinů 2018

žáci ze tř. A. Čančarové
11:00 hodin
Místo: Praha, Gymnázium a Hudební škola hl. m. Prahy


23.10.2018

O životě jedné republiky, společné divadelní představení ZUŠ Libereckého kraje

žáci tanečního oboru ze tř. Š. Brodaczové a M. Hanouskové
19:00 hodin
Místo: Česká Lípa, Jiráskovo divadlo

více info


24.10.2018

VYSTOUPENÍ

představení opery Bohéma - účinkují děti Severáčku - zajišťuje KPS
19:00 hodin
Místo: Liberec, Šaldovo divadlo


24.10.2018

Koncertní zájezd

Severáček
od 24. 10. do 5. 11. 2018
Místo: Jižní Korea


26.10.2018

VERNISÁŽ

výstavy prací žáků ze tř. M. Klimešové, G. Loukotové, P. Vojtíškové
18:00 hodin
Místo: Liberec, pobočka KVK ve VescI

více info


27.10.2018

VYSTOUPENÍ

zpěv hymny na hokejovém utkání, žáci tř. I. Kurfiřtové
16:00 hodin
Místo: Liberec, HomeCredit ARENA


27.10.2018

Koncert

Staré kořeny – 100 let republiky, Hrádecké klarinetové kvarteto
17:00 hodin
Místo: Hrádek nad Nisou, Chrám Pokoje

více info


28.10.2018

Koncert u příležitosti Dne vzniku samostatného československého státu

Severáček
17:00 hodin
Místo: Liberec, Šaldovo divadlo


28.10.2018

STÁTNÍ SVÁTEK


28.10.2018

VYSTOUPENÍ

zpěv hymny na hokejovém utkání, žáci tř. I. Kurfiřtové
16:00 hodin
Místo: Liberec, HomeCredit ARENA


28.10.2018

VYSTOUPENÍ

na vysazení Stromu republiky, žáci ze tř. I. Kurfiřtové
9:00 hodin
Místo: Liberec, zámek, park Clam-Gallasů


29.10.2018

PODZIMNÍ PRÁZDNINY


30.10.2018

PODZIMNÍ PRÁZDNINY


01.11.2018

FESTIVALOVÝ KONCERT KOMORNÍ HUDBY

Komorní orchestry ZUŠ Liberec a ZŠ a ZUŠ Jabloňová, pěvecký sbor ROSEX
19:00 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec

více info


02.11.2018

KONCERT NEJEN PRO RODIČE S DĚTMI

Bassistova dobrá společnost, barokní hudba
17:00 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec

více info


02.11.2018

VYSTOUPENÍ

zpěv hymny na hokejovém utkání, žáci tř. I. Kurfiřtové
18:00 hodin
Místo: Liberec, HomeCredit ARENA


02.11.2018

HARFOVÝ FESTIVAL PRAHA 2018

žáci ze třídy M. Doubravské
od 2. do 3. 11. 2018
Místo: Praha, Pražská konzervatoř, Na Rejdišti

více info


02.11.2018

O životě jedné republiky, společné divadelní představení ZUŠ Libereckého kraje

žáci tanečního oboru ze tř. Š. Brodaczové a M. Hanouskové
11:00 hodin
Místo: Jablonec nad Nisou, Městské divadlo

více info


07.11.2018

Koncert vítězů - Písňová soutěž Bohuslava Martinů 2018

žáci ze tř. A. Čančarové
19:30 hodin
Místo: Praha, HAMU, sál Martinů


08.11.2018

VYSTOUPENÍ

představení opery Bohéma - účinkují děti Severáčku - zajišťuje KPS
19:00 hodin
Místo: Liberec, Šaldovo divadlo


09.11.2018

VYSTOUPENÍ

na pietní akci k výročí tzv. Křišťálové noci, Severáček
15:00 hodin
Místo: Liberec, modlitebna synagogy


09.11.2018

Koncert

k narození stavitele ing. Jiřího Klaina, Liberecké klarinetové kvinteto ze tř. L. Lachmana
17:00 hodin
Místo: Liberec, sál Expo Babylon


14.11.2018

VYSTOUPENÍ

zpěv hymny na hokejovém utkání, žáci tř. I. Kurfiřtové
18:00 hodin
Místo: Liberec, HomeCredit ARENA


14.11.2018

Jednání výboru Kruhu přátel Severáčku

18:00 hodin
Místo: malá zkušebna 3. patro


15.11.2018

I. interní večírek

účinkují žáci hudebního a literárně-dramatického oboru
17:30 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec

více info


16.11.2018

Mezinárodní festival polské hudby

žákyně z pěvecké tř. I. Kurfiřtové
od 16. do 18. 11. 2018
Místo: Maďarsko, Győr


17.11.2018

STÁTNÍ SVÁTEK


17.11.2018

Jazzový koncert

ke Dni studentstva, Liberecké klarinetové kvinteto ze tř. L. Lachmana
19:00 hodin
Místo: Liberec, Club Warenhouse


18.11.2018

VYSTOUPENÍ

zpěv hymny na hokejovém utkání, žáci tř. I. Kurfiřtové
16:00 hodin
Místo: Liberec, HomeCredit ARENA


20.11.2018

Jednání výboru SRPŠ ZUŠ LIBEREC, z. s.

18:00 hodin
Místo: salónek ZUŠ Liberec


22.11.2018

II. interní večírek

účinkují žáci hudebního a literárně-dramatického oboru
17:30 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec

více info


22.11.2018

VEČER S JAZZOVOU FARMOU

Big Band ZUŠ Liberec
18:00 hodin
Místo: Česká Lípa, Arbesova, budova ZUŠ


23.11.2018

KONCERT věnovaný památce Lukáše Trykara

účinkují žáci a učitelé ZUŠ Liberec a pěvecký sbor A MY TAKY
18:00 hodin
Místo: Liberec, kostel Nalezení sv. Kříže na Malém náměstí

více info


25.11.2018

VYSTOUPENÍ

zpěv hymny na hokejovém utkání, žáci tř. I. Kurfiřtové
16:00 hodin
Místo: Liberec, HomeCredit ARENA


25.11.2018

Rozsvěcení vánočního stromu na náměstí před radnicí

Severáček
16:30 hodin
Místo: Liberec, nám. Dr. E. Beneše


29.11.2018

III. interní večírek

účinkují žáci hudebního a literárně-dramatického oboru
17:30 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec

více info


30.11.2018

Křest knihy

Budeme mít doma spisovatele
18:00 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec

více info


01.12.2018

VYSTOUPENÍ

na akci Strom splněných přání, violoncellový soubor Il Ponticello
10:00 hodin
Místo: Liberec, Obchodní centrum Nisa


02.12.2018

VYSTOUPENÍ

zpěv hymny na hokejovém utkání, žáci tř. I. Kurfiřtové
16:00 hodin
Místo: Liberec, HomeCredit ARENA


02.12.2018

Adventní koncert po seniory

účinkují žáci hudebního a literárně-dramatického oboru
13:30 hodin
Místo: Liberec, obřadní síň liberecké radnice

více info


05.12.2018

PŘEHRÁVKA

Flóra Pollák – fagotová třída
15:30 hodin
Místo: malý sál ZUŠ Liberec

více info


05.12.2018

Jednání výboru Kruhu přátel Severáčku

18:00 hodin
Místo: malá zkušebna 3. patro


06.12.2018

IV. interní večírek

účinkují žáci hudebního a literárně-dramatického oboru
17:30 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec

více info


07.12.2018

VÁNOČNÍ S-HLEDÁNÍ

žáků literárně dramatického oboru
17:00 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec

více info


07.12.2018

PŘEHRÁVKA

Jana Franková – flétnová třída
16:00 hodin
Místo: salónek ZUŠ Liberec


07.12.2018

VYSTOUPENÍ

zpěv hymny na hokejovém utkání, žáci tř. I. Kurfiřtové
18:00 hodin
Místo: Liberec, HomeCredit ARENA


07.12.2018

INTERPRETAČNÍ SOUTĚŽ Českého spolku dvouplátkových nástrojů

žáci ze tř. Z. Tipkové
celý den
Místo: Praha, ZUŠ U Dělnického cvičiště


08.12.2018

Vánoční koncert Severáčku

vystoupí všechna oodělení sboru - organizuje KPS
17:00 hodin
Místo: Liberec, Koloseum


08.12.2018

Adventní koncert

žáci ze tř. V. Kolafové
15:00 hodin
Místo: Německo, Hoyerswerda, Lausitzhalle


08.12.2018

České dvouplátkové symposium

žáci ze tř. F. Pollák
celý den
Místo: Praha, Rudolfinum


08.12.2018

VERNISÁŽ

výstavy prací žáků výtvarného oboru PUTOVÁNÍ DO ŘÍŠE ROSTLIN
16:00 hodin
Místo: Kryštofovo Údolí, Dům řemesel

více info


09.12.2018

VYSTOUPENÍ

zpěv hymny na hokejovém utkání, žáci tř. I. Kurfiřtové
16:00 hodin
Místo: Liberec, HomeCredit ARENA


09.12.2018

České dvouplátkové symposium

žáci ze tř. Z. Tipkové
celý den
Místo: Praha, Rudolfinum


09.12.2018

Vánoční dílna

vystoupení žáků ze třídy Z. Mayerové a L. Lachmana
dopoledne
Místo: Hrádek nad Nisou, detašované pracoviště, jídelna základní školy

více info


09.12.2018

VERNISÁŽ

výstavy prací žáků výtvarného oboru SVĚT V OBLACÍCH
15:00 hodin
Místo: Liberec, Centrum Babylon, iQ Park

více info


10.12.2018

I. ADVENTNÍ KONCERT

Dechový orchestr, komorní dechové soubory, Zobáček
17:00 hodin
Místo: Liberec, Aula G Technické univerzity

více info


11.12.2018

JAZZOVÉ VÁNOCE

Big Band ZUŠ Liberec a hosté
18:00 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec


11.12.2018

Adventní koncert pro seniory

účinkují žáci hudebního oboru
16:30 hodin
Místo: Hrádek nad Nisou, Dům pro seniory


12.12.2018

II. ADVENTNÍ KONCERT

Symfonický orchestr, Komorní orchestr, Bambini, Juniori, Il Ponticello
17:00 hodin
Místo: Liberec, Aula G Technické univerzity

více info


12.12.2018

PŘEHRÁVKA

Markéta Doubravská – harfová třída
16:30 hodin
Místo: salónek ZUŠ Liberec

více info


12.12.2018

PŘEHRÁVKA

Svatava Hubálková – pěvecká třída a Irena Kurfiřtová – pěvecká třída
16:00 hodin
Místo: malý sál ZUŠ Liberec

více info


12.12.2018

Adventní koncert

účinkují žáci hudebního oboru
18:00 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec

více info


12.12.2018

Vánoční koncert

žáci ze tř. M. Kotlára
17:00 hodin
Místo: Chrastava, detašované pracoviště v Turpišově ulici


13.12.2018

V. interní večírek s hosty z Musikschule Hoyerswerda (Německo)

účinkují žáci hudebního a literárně-dramatického oboru
17:30 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec

více info


13.12.2018

PŘEHRÁVKA

Irena Steblová – klavírní třída
15:30 hodin
Místo: salónek ZUŠ Liberec

více info


13.12.2018

PŘEHRÁVKA

Luboš Lachman – klarinetová třída
17:00 hodin
Místo: Hrádek nad Nisou, Kinosál


13.12.2018

Adventní koncert HEJ, KOLEDU MI HREJ

žáci ze tř. B. Černé
17:00 hodin
Místo: Liberec, Kino Varšava


14.12.2018

PŘEHRÁVKA

Jindřiška Kabeláčová – klavírní třída a Jarmil Kabeláč – trombonová třída
15:30 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec


14.12.2018

VYSTOUPENÍ

na výstavě vánočních stromků, žáci ze tř. L. Lachmana
17:00 hodin
Místo: Hrádek nad Nisou, Chrám Pokoje

více info


14.12.2018

PŘEHRÁVKA

Elena Kadlas – klavírní třída
17:00 hodin
Místo: Liberec, Oblastní galerie LÁZNĚ


14.12.2018

Návštěva Oblastní galerie LÁZNĚ – Malířovy Vánoce

žáci výtvarného oboru 4. ročníku R
14:30 - 17:00 hodin
Místo: Liberec, Oblastní galerie LÁZNĚ


15.12.2018

Koncert

Koncert ve sklárně - Big band ZUŠ Liberec
12:00 hodin
Místo: Heřmanice, sklárna


15.12.2018

PŘEHRÁVKA

Lenka Dvořáková – klavírní třída, Natela Lomtadze – houslová třída
10:00 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec


16.12.2018

Adventní koncert

účinkují žáci hudebního a literárně-dramatického oboru
18:00 hodin
Místo: Kryštofovo Údolí, kostel sv. Kryštofa

více info


17.12.2018

Koncert žáků

pěvecké tř. B. Černé
15:00 hodin
Místo: Liberec, Atrium – Dům seniorů


18.12.2018

Jednání výboru SRPŠ ZUŠ LIBEREC, z. s.

18:00 hodin
Místo: salónek ZUŠ Liberec


18.12.2018

VYSTOUPENÍ

na Předávání cen Euroregionu Nisa, Hrádecké klarinetové kvarteto a Hrádecké klarinetové kvarteto JUNIOR
17:00 hodin
Místo: Hrádek nad Nisou, Kinosál


18.12.2018

Návštěva Oblastní galerie LÁZNĚ – Ateliér na slovenský způsob

žáci výtvarného oboru 4. ročníku R / II. stupně
14:00 - 17:00 hodin
Místo: Liberec, Oblastní galerie LÁZNĚ


19.12.2018

PŘEHRÁVKA

Miroslav Tipek – klarinetová třída
17:00 hodin
Místo: malá zkušebna 3. patro


19.12.2018

Vánoční koncert

Jana Hájková - klavírní třída
17:00 hodin
Místo: Liberec, Oblastní galerie LÁZNĚ


19.12.2018

Koncert s Českou filharmonií

Severáček
19:30 hodin
Místo: Praha, Rudolfinum


19.12.2018

VYSTOUPENÍ

na setkání Betlémské světlo, žáci ze tř. L. Lachmana
18:00 hodin
Místo: Hrádek nad Nisou, kostel sv. Bartoloměje


19.12.2018

Vánoční muzicírování v základní škole

žáci ze tř. V. Sanvito
16:00 hodin
Místo: Liberec, ZŠ Oblačná


20.12.2018

PŘEHRÁVKA

Věra Kolafová – violoncellová třída
18:00 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec

více info


20.12.2018

PŘEHRÁVKA

Zuzana Tipková – hobojová třída
16:00 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec

více info


20.12.2018

Koncert s Českou filharmonií

Severáček
19:30 hodin
Místo: Praha, Rudolfinum


21.12.2018

Vánoční muzicírování ve škole

účinkují žáci hudebního a literárně-dramatického oboru
14 až 16 hodin
Místo: Atrium ZUŠ Liberec


21.12.2018

VYSTOUPENÍ

zpěv hymny na hokejovém utkání, žáci tř. I. Kurfiřtové
18:00 hodin
Místo: Liberec, HomeCredit ARENA


21.12.2018

Koncert s Českou filharmonií

Severáček
19:30 hodin
Místo: Praha, Rudolfinum


22.12.2018

VÁNOČNÍ PRÁZDNINY

do 2. 1. 2019 včetně


03.01.2019

Ředitelské volno


04.01.2019

Ředitelské volno


04.01.2019

VYSTOUPENÍ

zpěv hymny na hokejovém utkání, žáci tř. I. Kurfiřtové
18:00 hodin
Místo: Liberec, HomeCredit ARENA


05.01.2019

Tříkrálový koncert Severáčku

Severáček a žáci tanečního oddělení
18:00 hodin
Místo: Liberec, Šaldovo divadlo


06.01.2019

Tříkrálový koncert Severáčku

Severáček
18:00 hodin
Místo: Liberec, Horní Hanychov, kostel sv. Bonifáce


09.01.2019

Jednání výboru Kruhu přátel Severáčku

18:00 hodin
Místo: malá zkušebna 3. patro


10.01.2019

KONCERT SÓLISTŮ

zájemců o studium na konzervatoři
17:30 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec

více info


11.01.2019

KONCERT ABSOLVENTŮ ZUŠ LIBEREC

17:00 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec

více info


11.01.2019

VYSTOUPENÍ

zpěv hymny na hokejovém utkání, žáci tř. I. Kurfiřtové
18:00 hodin
Místo: Liberec, HomeCredit ARENA


15.01.2019

Jednání výboru SRPŠ ZUŠ LIBEREC, z. s.

17:30 hodin
Místo: salónek ZUŠ Liberec


16.01.2019

VYSTOUPENÍ

představení opery Bohéma - divadelní zájezd - účinkují děti Severáčku - zajišťuje KPS
od 16. do 19. 1. 2019
Místo: Dánsko, Aarhus, Aalborg


17.01.2019

VI. interní večírek

účinkují žáci hudebního a literárně-dramatického oboru
17:30 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec


17.01.2019

MEZINÁRODNÍ VIOLONCELLOVÁ SOUTĚŽ J. VYCHYTILA

žáci ze tř. V. Kolafové
od 17. do 20. 1. 2019
Místo: Praha, Gymnázium a Hudební škola hl. m. Prahy


18.01.2019

PŘEHRÁVKA

Daniela Doskočilová – klavírní třída
16:00 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec

více info


18.01.2019

VYSTOUPENÍ

zpěv hymny na hokejovém utkání, žáci tř. I. Kurfiřtové
18:00 hodin
Místo: Liberec, HomeCredit ARENA


22.01.2019

VYSTOUPENÍ

zpěv hymny na hokejovém utkání, žáci tř. I. Kurfiřtové
18:00 hodin
Místo: Liberec, HomeCredit ARENA


24.01.2019

VII. interní večírek

účinkují žáci hudebního a literárně-dramatického oboru
17:30 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec

více info


24.01.2019

PŘEHRÁVKA

Jarmila Smetanová – klavírní třída
16:00 hodin
Místo: salónek ZUŠ Liberec

více info


25.01.2019

PŘEHRÁVKA

Jiřina Goldsteinová – klavírní třída
16:00 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec

více info


25.01.2019

PŘEHRÁVKA

Anna Langrová – houslová třída
16:00 hodin
Místo: salónek ZUŠ Liberec

více info


25.01.2019

OTEVŘENÁ HODINA tanečního oboru

Marika Hanousková – 2. roč. B
14:15 – 15:00 hodin
Místo: taneční sál č. 106 ZUŠ Liberec


25.01.2019

OTEVŘENÁ HODINA tanečního oboru

Marika Hanousková – Soubor I.+ II. st.
15:05 – 16:05 hodin
Místo: taneční sál č. 106 ZUŠ Liberec


25.01.2019

OTEVŘENÁ HODINA tanečního oboru

Marika Hanousková – Soubor II. st. B
16:30 – 17:30 hodin
Místo: taneční sál č. 106 ZUŠ Liberec


25.01.2019

Den památky holocaustu a předcházení zločinům proti lidskosti

K. Gabryšová ze tř. V. Kolafové
15:00 hodin
Místo: Liberec, obřadní síň liberecké radnice


25.01.2019

Koncert Severáčku

Vzpomínky na Koreu
18:00 hodin
Místo: malý sál ZUŠ Liberec


26.01.2019

Soutěž Allegro 2019

žáci pěveckého oddělení ze tř. A. Čančarové, S. Pálkové a R. Fryčové
celý den
Místo: Praha, Kaiserštejnský palác


27.01.2019

Soutěž Allegro 2019

žáci pěveckého oddělení ze tř. A. Čančarové, S. Pálkové a R. Fryčové
celý den
Místo: Praha, Kaiserštejnský palác


28.01.2019

OTEVŘENÁ HODINA tanečního oboru

Pavla Kocourková – PTV MŠ
13:10 – 13:55 hodin
Místo: taneční sál č. 106 ZUŠ Liberec


28.01.2019

OTEVŘENÁ HODINA tanečního oboru

Pavla Kocourková – 3. roč. A
14:00 – 15:00 hodin
Místo: taneční sál č. 106 ZUŠ Liberec


28.01.2019

OTEVŘENÁ HODINA tanečního oboru

Kateřina Kulhánková – 1. roč.
15:35 – 16:20 hodin
Místo: taneční sál č. 106 ZUŠ Liberec


28.01.2019

OTEVŘENÁ HODINA tanečního oboru

Kateřina Kulhánková – 5. roč. B
16:25 – 17:25 hodin
Místo: taneční sál č. 106 ZUŠ Liberec


28.01.2019

OTEVŘENÁ HODINA tanečního oboru

Kateřina Kulhánková – 7. roč.
18:00 – 19:00 hodin
Místo: taneční sál č. 106 ZUŠ Liberec


29.01.2019

VYSTOUPENÍ

zpěv hymny na hokejovém utkání, žáci tř. I. Kurfiřtové
18:00 hodin
Místo: Liberec, HomeCredit ARENA


29.01.2019

OTEVŘENÁ HODINA tanečního oboru

Šárka Brodaczová – 2. roč. A
14:00 – 14:45 hodin
Místo: taneční sál č. 106 ZUŠ Liberec


29.01.2019

OTEVŘENÁ HODINA tanečního oboru

Petra Březovská – 5. roč. A
15:10 – 16:10 hodin
Místo: taneční sál č. 106 ZUŠ Liberec


29.01.2019

OTEVŘENÁ HODINA tanečního oboru

Petra Březovská – 3. roč. II. st.
16:30 – 17:30 hodin
Místo: taneční sál č. 106 ZUŠ Liberec


29.01.2019

OTEVŘENÁ HODINA tanečního oboru

Pavla Kocourková – Soubor II. A
17:40 - 18:40 hodin
Místo: taneční sál č. 106 ZUŠ Liberec


30.01.2019

OTEVŘENÁ HODINA tanečního oboru

Pavla Kocourková – 4. roč. B
14:00 – 15:00 hodin
Místo: taneční sál č. 106 ZUŠ Liberec


30.01.2019

OTEVŘENÁ HODINA tanečního oboru

Pavla Kocourková – 6. roč.
15:35 – 16:35 hodin
Místo: taneční sál č. 106 ZUŠ Liberec


31.01.2019

VIII. interní večírek

účinkují žáci hudebního a literárně-dramatického oboru
17:30 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec


31.01.2019

Ukončení školního vyučování I. pololetí školního roku 2018/2019


31.01.2019

OTEVŘENÁ HODINA tanečního oboru

Pavla Kocourková – PTV ZŠ
13:10 – 13:55 hodin
Místo: taneční sál č. 106 ZUŠ Liberec


31.01.2019

OTEVŘENÁ HODINA tanečního oboru

Šárka Brodaczová – 3. roč. B
14:00 – 15:00 hodin
Místo: taneční sál č. 106 ZUŠ Liberec


31.01.2019

OTEVŘENÁ HODINA tanečního oboru

Šárka Brodaczová – 4. roč. A
15:05 – 16:05 hodin
Místo: taneční sál č. 106 ZUŠ Liberec


01.02.2019

POLOLETNÍ PRÁZDNINY


02.02.2019

VYSTOUPENÍ

na představení A zase ta Šárka!, soubor II. st. ze tř. M. Hanouskové
20:00 hodin
Místo: Praha, DAMU Disk, Karlova ulice


03.02.2019

VYSTOUPENÍ

zpěv hymny na hokejovém utkání, žáci tř. I. Kurfiřtové
16:00 hodin
Místo: Liberec, HomeCredit ARENA


05.02.2019

ŠKOLNÍ KOLO SOUTĚŽE ZUŠ ČR

hudebního oboru v komorní hře s převahou dechových nástrojů
9:00 – 15:00 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec

více info


06.02.2019

PŘEHRÁVKA

Pavel Mrázek – klavírní a flétnová třída
16:00 hodin
Místo: malý sál ZUŠ Liberec


07.02.2019

IX. interní večírek

účinkují žáci hudebního a literárně-dramatického oboru
17:30 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec

více info


08.02.2019

KLAVÍRNÍ RECITÁL

Karel Košárek - program Bohuslav Martinů – George Gershwin *Inspirace jazzem aneb Proč je Gershwinowa rapsodie zrovna v modrém?*
19:00 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec

více info


08.02.2019

Janberi & Tadeáš Pikous & Open Mic

Tadeáš Pikous ze tř. L. Vrtiškové
19:00 hodin
Místo: Liberec, Knihkupectví a antikvariát Fryč


12.02.2019

ŠKOLNÍ KOLO SOUTĚŽE ZUŠ ČR

hudebního oboru v komorní hře s převahou smyčcových nástrojů
9:00 – 15:00 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec

více info


13.02.2019

PŘEHRÁVKA

Daneš Drábek – klarinetová třída
18:30 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec


13.02.2019

PŘEHRÁVKA

Olena Doubová – houslová a violová třída
16:30 hodin
Místo: malý sál ZUŠ Liberec


13.02.2019

Jednání výboru Kruhu přátel Severáčku

18:00 hodin
Místo: malá zkušebna 3. patro


14.02.2019

X. interní večírek

účinkují žáci hudebního a literárně-dramatického oboru
17:30 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec


14.02.2019

PŘEHRÁVKA

Simona Kiryková – klavírní třída, Alena Škrétová – klavírní třída a žáci ze tř. A. Langrové
16:00 hodin
Místo: salónek ZUŠ Liberec


15.02.2019

VERNISÁŽ

žáků výtvarného oboru
17:00 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec


15.02.2019

VYSTOUPENÍ

zpěv hymny na hokejovém utkání, žáci tř. I. Kurfiřtové
18:00 hodin
Místo: Liberec, HomeCredit ARENA


19.02.2019

VYSTOUPENÍ

zpěv hymny na hokejovém utkání, žáci tř. I. Kurfiřtové
18:00 hodin
Místo: Liberec, HomeCredit ARENA


19.02.2019

Jednání výboru SRPŠ ZUŠ LIBEREC, z. s.

17:30 hodin
Místo: salónek ZUŠ Liberec


20.02.2019

PŘEHRÁVKA

Vladislav Dlask – kontrabasová a kytarová třída
16:30 hodin
Místo: malý sál ZUŠ Liberec


21.02.2019

XI. interní večírek

účinkují žáci hudebního a literárně-dramatického oboru
17:30 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec

více info


21.02.2019

OKRESNÍ KOLO SOUTĚŽE ZUŠ ČR

hudebního oboru v komorní hře s převahou dechových nástrojů
9:00 – 15:00 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec


21.02.2019

Jazzový workshop

Big Band ZUŠ Liberec
od 21. do 24. 2. 2019
Místo: Německo, Neubrandenburg

více info


22.02.2019

PŘEHRÁVKA

Naďa Šnýdrová – klavírní třída
15:30 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec


22.02.2019

PŘEHRÁVKA

Julie Valentová – klavírní třída
17:00 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec


24.02.2019

VYSTOUPENÍ

zpěv hymny na hokejovém utkání, žáci tř. I. Kurfiřtové
16:00 hodin
Místo: Liberec, HomeCredit ARENA


24.02.2019

Liberecký Masopust

masopustní průvod - žáci literárně dramatického oboru ze tř. L. Vrtiškové a M. Palaščákové
10:00 hodin
Místo: Liberec, nám. Dr. E. Beneše


28.02.2019

XII. interní večírek

účinkují žáci hudebního a literárně-dramatického oboru
17:30 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec

více info


28.02.2019

OKRESNÍ KOLO SOUTĚŽE ZUŠ ČR

hudebního oboru v komorní hře s převahou smyčcových nástrojů
9:00 – 15:00 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec


01.03.2019

PŘEHRÁVKA

Daniel Hutař – klavírní třída, Miloš Bařinka – houslová třída
17:00 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec


02.03.2019

JARNÍ PRÁZDNINY

od pondělí 4. 3. 2019 do neděle 10. 3. 2019


03.03.2019

VYSTOUPENÍ

zpěv hymny na hokejovém utkání, žáci tř. I. Kurfiřtové
16:00 hodin
Místo: Liberec, HomeCredit ARENA


05.03.2019

VYSTOUPENÍ

zpěv hymny na hokejovém utkání, žáci tř. I. Kurfiřtové
18:00 hodin
Místo: Liberec, HomeCredit ARENA


13.03.2019

PŘEHRÁVKA

Věra Párysová – kytarová třída
16:00 hodin
Místo: malý sál ZUŠ Liberec


14.03.2019

XIII. interní večírek

účinkují žáci hudebního a literárně-dramatického oboru
17:30 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec

více info


14.03.2019

Vernisáž výstavy v Krajské knihovně

Smyčcové kvinteto ZUŠ Liberec
17:00 hodin
Místo: Liberec, Krajská vědecká knihovna


15.03.2019

KONCERT UČITELŮ

17:00 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec

více info


17.03.2019

VYSTOUPENÍ

představení opery Bohéma - divadelní zájezd - účinkují děti Severáčku - zajišťuje KPS
19:00 hodin
Místo: Pardubice, Východočeské divadlo


19.03.2019

KRAJSKÉ KOLO SOUTĚŽE ZUŠ ČR

hudebního oboru ve hře na elektronické klávesové nástroje a v sólové a komorní hře na akordeon
celý den
Místo: Jablonec nad Nisou, Podhorská, budova ZUŠ


19.03.2019

Jednání výboru SRPŠ ZUŠ LIBEREC, z. s.

17:30 hodin
Místo: salónek ZUŠ Liberec


20.03.2019

KRAJSKÉ KOLO SOUTĚŽE ZUŠ ČR

hudebního oboru v komorní hře s převahou dechových nástrojů
celý den
Místo: Česká Lípa, Arbesova, budova ZUŠ


20.03.2019

PŘEHRÁVKA

Maximilián Macek – kytarová třída
16:30 hodin
Místo: malý sál ZUŠ Liberec


20.03.2019

Jednání výboru Kruhu přátel Severáčku

18:00 hodin
Místo: malá zkušebna 3. patro


20.03.2019

VYSTOUPENÍ

zpěv hymny na hokejovém utkání, žáci tř. I. Kurfiřtové
19:00 hodin
Místo: Liberec, HomeCredit ARENA


21.03.2019

XIV. interní večírek

účinkují žáci hudebního a literárně-dramatického oboru
17:30 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec

více info


21.03.2019

PŘEHRÁVKA

Marcela Mikolášková – houslová třída
16:00 hodin
Místo: salónek ZUŠ Liberec


21.03.2019

KRAJSKÉ KOLO SOUTĚŽE WOLKRŮV PROSTĚJOV

žáci LDO, III/II. st. + SPD ze tř. L. Vrtiškové
9:00 – 18:00 hodin
Místo: Liberec, Kino Varšava


21.03.2019

VYSTOUPENÍ

na Jazz World Experiment, žáci ze tř. B. Černé a R. Rothové
19:30 hodin
Místo: Liberec, Kino Varšava


21.03.2019

VYSTOUPENÍ

zpěv hymny na hokejovém utkání, žáci tř. I. Kurfiřtové
19:00 hodin
Místo: Liberec, HomeCredit ARENA


22.03.2019

S-HLEDÁNÍ

žáků literárně dramatického oboru
17:00 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec

více info


26.03.2019

Beseda se spisovatelem

žáci LDO, III/II. st. + SPD ze tř. L. Vrtiškové
18:00 hodin
Místo: Liberec, Knihkupectví a antikvariát Fryč


28.03.2019

XV. interní večírek

účinkují žáci hudebního a literárně-dramatického oboru
17:30 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec

více info


28.03.2019

DEN UČITELŮ

„Cílem vzdělání a moudrosti je, aby člověk viděl před sebou jasnou cestu života, po ní opatrně vykračoval, pamatoval na minulost, znal přítomnost a předvídal budoucnost.“ Jan Amos Komenský


28.03.2019

PŘEHRÁVKA

Věra Kolafová – violoncellová třída
15:30 hodin
Místo: salónek ZUŠ Liberec


28.03.2019

Vystoupení na koncertu k poctě S. Šubrtové Letěla tudy labutě

Severáček
19:00 hodin
Místo: Liberec, Šaldovo divadlo


29.03.2019

KRAJSKÉ KOLO SOUTĚŽNÍ PŘEHLÍDKY ZUŠ ČR

hudebního oboru ve sborovém zpěvu
celý den
Místo: Turnov, nám. Českého ráje, budova ZUŠ


29.03.2019

GUARNERI TRIO PRAHA Čeněk Pavlík - housle, Marek Jerie - violoncello, Ivan Klánský - klavír

KONCERT (nejen) PRO RODIČE S DĚTMI aneb Klasika dostane každého
18:00 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec

více info


29.03.2019

PŘEHRÁVKA

Tvrtko Karlović – klavírní třída
15:30 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec


29.03.2019

PŘEHRÁVKA

Natela Lomtadze – houslová třída
15:30 hodin
Místo: salónek ZUŠ Liberec


30.03.2019

MATEŘINKA

přehlídka tvorby dětí z mateřských škol
13:00 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec


02.04.2019

KRAJSKÉ KOLO SOUTĚŽE ZUŠ ČR

hudebního oboru v komorní hře s převahou smyčcových nástrojů
celý den
Místo: Semily, Komenského nám., budova ZUŠ


03.04.2019

PŘEHRÁVKA

Radmila Rothová – flétnová třída
16:00 hodin
Místo: malý sál ZUŠ Liberec


03.04.2019

VYSTOUPENÍ

zpěv hymny na hokejovém utkání, žáci tř. I. Kurfiřtové
17:00 hodin
Místo: Liberec, HomeCredit ARENA


03.04.2019

OTEVŘENÁ HODINA PRO RODIČE

Symfonický orchestr ZUŠ Liberec
16:30 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec


04.04.2019

XVI. interní večírek

účinkují žáci hudebního a literárně-dramatického oboru
17:30 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec

více info


04.04.2019

VYSTOUPENÍ

zpěv hymny na hokejovém utkání, žáci tř. I. Kurfiřtové
19:00 hodin
Místo: Liberec, HomeCredit ARENA


05.04.2019

PŘEHRÁVKA

Elena Kadlas – klavírní třída
18:00 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec


05.04.2019

PŘEHRÁVKA

Eva Dvořáková – klavírní třída
16:00 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec


05.04.2019

PŘEHRÁVKA

Annemarie Himmelová – klavírní třída
16:30 hodin
Místo: salónek ZUŠ Liberec

více info


06.04.2019

KRAJSKÉ KOLO SOUTĚŽNÍ PŘEHLÍDKY ZUŠ ČR

literárně dramatického oboru v kolektivním projevu dramatickém, přednesovém, loutkářském a v pantomimě
celý den
Místo: velký sál ZUŠ Liberec

více info


07.04.2019

KRAJSKÉ KOLO SOUTĚŽNÍ PŘEHLÍDKY ZUŠ ČR

literárně dramatického oboru v kolektivním projevu dramatickém, přednesovém, loutkářském a v pantomimě
celý den
Místo: velký sál ZUŠ Liberec

více info


09.04.2019

VYSTOUPENÍ

na akci Bezdomovci v bezNADĚJI, žáci ze tř. M. Hanouskové
18:40 hodin
Místo: Liberec, Kino Varšava


09.04.2019

VYSTOUPENÍ

na akci Bezdomovci v bezNADĚJI, Smyčcové kvinteto
18:50 hodin
Místo: Liberec, Kino Varšava


10.04.2019

PŘEHRÁVKA

Markéta Doubravská – harfová třída
16:30 hodin
Místo: malý sál ZUŠ Liberec


10.04.2019

MEZINÁRODNÍ VIOLONCELLOVÁ SOUTĚŽ B. HERANA

žáci ze tř. V. Kolafové
od 10. do 13. 4. 2019
Místo: Ústí nad Orlicí, budova ZUŠ


10.04.2019

Jednání výboru Kruhu přátel Severáčku

18:00 hodin
Místo: malá zkušebna 3. patro


10.04.2019

PŘEHRÁVKA

Jiří Votrubec – flétnová třída
17:00 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec


11.04.2019

XVII. interní večírek

účinkují žáci hudebního a literárně-dramatického oboru
17:30 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec

více info


11.04.2019

PŘEHRÁVKA

Miroslav Kotlár – keyboardová a klarinetová třída
17:00 hodin
Místo: Chrastava, detašované pracoviště


12.04.2019

Jarní koncert pěvecké třídy Ireny Kurfiřtové

16:00 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec


12.04.2019

KRAJSKÉ KOLO SOUTĚŽE DĚTSKÁ SCÉNA

žáci ze tř. L. Horáčka a M. Palaščákové
celý den
Místo: Jablonec nad Nisou, Eurocentrum


13.04.2019

KRAJSKÉ KOLO SOUTĚŽE DĚTSKÁ SCÉNA

žáci ze tř. L. Horáčka a M. Palaščákové
celý den
Místo: Jablonec nad Nisou, Eurocentrum


14.04.2019

CELOSTÁTNÍ TANEČNÍ SOUTĚŽ NEW GENERATION

áci tanečního oboru ze tř. P. Kocourkové a M. Hanouskové
celý den
Místo: Liberec, Malé divadlo


16.04.2019

JARNÍ SYMFONICKÝ KONCERT

Bambini, Symfonický orchestr ZUŠ Liberec a Symfonický orchestr ZUŠ Jičín
18:00 hodin
Místo: Liberec, MCU Koloseum

více info


16.04.2019

Návštěva divadelního představení a workshopu v Divadle Drak

žáci literárně dramatického oboru ze tř. L. Vrtiškové, K. Bláhové a M. Palaščákové
celý den
Místo: Hradec Králové, Divadlo Drak


17.04.2019

PŘEHRÁVKA

Ivana Koupilová – pěvecká třída
15:30 hodin
Místo: malý sál ZUŠ Liberec


17.04.2019

Výuka před radnicí na téma Ilustrované divadlo

2. ročník, p. uč. L. Vrtišková
14:00 – 15:30 hodin
Místo: Liberec, nám. Dr. E. Beneše


18.04.2019

Velikonoční prázdniny


19.04.2019

Velikonoční prázdniny


22.04.2019

Velikonoční pondělí


23.04.2019

Jednání výboru SRPŠ ZUŠ LIBEREC, z. s.

17:30 hodin
Místo: salónek ZUŠ Liberec


23.04.2019

OTEVŘENÁ HODINA PRO RODIČE

Zobáček
16:00 hodin
Místo: Liberec, Kino Varšava


24.04.2019

Výtvarný plenér

žáci 3. – 7. r. výtvarného oboru
24. - 26. 4. 2019
Místo: Doksy, Hotel Bellevue – Máchův kraj


25.04.2019

ÚSTŘEDNÍ KOLO SOUTĚŽE ZUŠ ČR

hudebního oboru v komorní hře s převahou dechových nástrojů
celý den
Místo: budova ZUŠ Liberec

více info


25.04.2019

Ředitelské volno


25.04.2019

Koncertní zájezd na Slovensko - Festival Slovakia Cantat

Severáček
od 25. 4. do 1. 5. 2019
Místo: Slovensko, Bratislava


26.04.2019

ÚSTŘEDNÍ KOLO SOUTĚŽE ZUŠ ČR

hudebního oboru v komorní hře s převahou dechových nástrojů
celý den
Místo: budova ZUŠ Liberec

více info


26.04.2019

Ředitelské volno


26.04.2019

Jazzový pátek

Big Band ZUŠ Liberec
celý den
Místo: Varnsdorf, restaurace Lidová zahrada


26.04.2019

Vezměte děti na Žofín, koncert vítězů soutěže Concerto Bohemia

žáci hudebního oboru
19:00 hodin
Místo: Praha, Palác Žofín


27.04.2019

ÚSTŘEDNÍ KOLO SOUTĚŽE ZUŠ ČR

hudebního oboru v komorní hře s převahou dechových nástrojů
celý den
Místo: budova ZUŠ Liberec

více info


28.04.2019

ÚSTŘEDNÍ KOLO SOUTĚŽE ZUŠ ČR

hudebního oboru v komorní hře s převahou dechových nástrojů - KONCERT VÍTĚZŮ
10:00 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec

více info


29.04.2019

MEZINÁRODNÍ KOCIÁNOVA HOUSLOVÁ SOUTĚŽ

Milan Kostelenec ze tř. P. Matějáka
od 29.4. - 1.5.2019
Místo: Ústí nad Orlicí, budova ZUŠ


30.04.2019

VYSTOUPENÍ

na tiskové konferenci hudebního festivalu Lípa Musica, Komorní sbor Severáčku
18:00 hodin
Místo: Česká Lípa, Husův sbor


01.05.2019

STÁTNÍ SVÁTEK


02.05.2019

XVIII. interní večírek

účinkují žáci hudebního a literárně-dramatického oboru
17:30 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec

více info


02.05.2019

Mezinárodní hudební soutěžní festival

Symfonický orchestr ZUŠ Liberec
od 2. do 6. 5. 2019
Místo: Belgie, Neerpelt

více info


03.05.2019

PŘEHRÁVKA

Lea Hlízová – klavírní třída
16:00 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec


03.05.2019

VERNISÁŽ

výstavy prací žáků výtvarného oboru VÝTVARNÉ CESTY
16:00 hodin
Místo: Chrastava, galerie Městského muzea Chrastava

více info


03.05.2019

Koncert Smyčcového orchestru uměleckých škol Bautzen, Hoyerswerda, Löbau, Zittau, Görlitz a Liberec

žáci ze Smyčcového orchestr JUNIORI
19:00 hodin
Místo: Německo, Hoyerswerda, Lausitzhalle

více info


04.05.2019

ÚSTŘEDNÍ KOLO SOUTĚŽNÍ PŘEHLÍDKY ZUŠ ČR

hudebního oboru ve sborovém zpěvu - Severáček
celý den
Místo: ZUŠ Litomyšl


04.05.2019

DUŠKOVA SOUTĚŽ HUDEBNÍ MLÁDEŽE VE ZPĚVU

žáci ze tř. A. Čančarové
celý den
Místo: Praha, sál Martinů, Hudební fakulta AMU


08.05.2019

STÁTNÍ SVÁTEK


08.05.2019

VYSTOUPENÍ

na Pietním aktu uctění památky padlých - žák ze tř. P. Dastycha
10:00 hodin
Místo: Liberec, Ruprechtice, vojenský hřbitov


08.05.2019

VYSTOUPENÍ

na Vzpomínkovém aktu obětem války - žák ze tř. P. Dastycha
10:45 hodin
Místo: Liberec, Štefánikovo náměstí


09.05.2019

XIX. interní večírek

účinkují žáci hudebního a literárně-dramatického oboru
17:30 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec

více info


09.05.2019

PŘEHRÁVKA

Marcela Mikolášková – houslová třída
16:00 hodin
Místo: salónek ZUŠ Liberec


10.05.2019

VERNISÁŽ

žáků výtvarného oboru
17:00 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec

více info


11.05.2019

Jarní open air koncert

Symfonický orchestr ZUŠ Liberec
17:00 hodin
Místo: Německo, Hoyerswerda, Lausitzhalle


13.05.2019

PŘEHRÁVKA

Jaroslav Nalezinek – houslová třída
16:00 hodin
Místo: č. 223


14.05.2019

Mezinárodní klarinetová soutěž

Liberecké klarinetové kvinteto ze tř. L. Lachmana
od 14. do 18. května 2019
Místo: Polsko, Piotrków Trybunalski u Lodže

více info


15.05.2019

KONCERT

žáků 3. ročníků dechového oddělení - hra na zobcovou flétnu
16:00 hodin
Místo: malý sál ZUŠ Liberec

více info


15.05.2019

KONCERT

žáků 5. ročníků klavírního oddělení
18:00 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec

více info


15.05.2019

Jednání výboru Kruhu přátel Severáčku

18:00 hodin
Místo: malý sál ZUŠ Liberec


15.05.2019

Divadelní konfrontace dětí a mládeže – TEATRRRALKI

4. ročník Divadla Vydýcháno (inscenace Přátelé z plátna)
od 15. do 17. 5. 2019
Místo: Polsko, Jelenia Góra a Sosnówka


16.05.2019

XX. interní večírek

účinkují žáci hudebního a literárně-dramatického oboru
17:30 hodin
Místo: Liberec, obřadní síň liberecké radnice

více info


16.05.2019

Symfonický koncert

Symfonické orchestry ZUŠ Liberec a Jičín
18:00 hodin
Místo: Jičín, kostel sv. Jakuba


16.05.2019

PŘEHRÁVKA

Blanka Černá – pěvecká třída
16:00 hodin
Místo: Liberec, Kino Varšava


16.05.2019

MÁJOVÝ KONCERT

Broučci, Plamínek, Rolnička Praha
18:00 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec

více info


17.05.2019

ÚSTŘEDNÍ KOLO SOUTĚŽE ZUŠ ČR

hudebního oboru v komorní hře s převahou smyčcových nástrojů
od 17. do 19. 5. 2019
Místo: ZUŠ Jindřichův Hradec


17.05.2019

KONCERT KOMORNÍ HUDBY

Komorní orchestr a hosté
18:00 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec

více info


17.05.2019

PŘEHRÁVKA

Flóra Pollák – fagotová třída
16:00 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec


17.05.2019

KYTIČKA PÍSNIČEK

festival dětí mateřských škol, pořádá MŠ Beruška, Liberec, Na Pískovně
dopoledne
Místo: velký sál ZUŠ Liberec


17.05.2019

Muzejní noc pod Ještědem a vyhlášení soutěže Veselý stroj

Trombonový soubor ze tř. J. Kabeláče
15:30 hodin
Místo: Liberec, iQLANDIE


17.05.2019

PŘEHRÁVKA

Oleg Patlatyi – houslová třída
15:00 hodin
Místo: salónek ZUŠ Liberec


17.05.2019

Festival současného divadla WTF

Soubor Divadla Vydýcháno, inscenace - Medvěd, který nebyl
20:00 hodin
Místo: Liberec, Malé divadlo


17.05.2019

Muzejní noc pod Ještědem

Trombonové trio ze tř. J. Kabeláče
18:00 hodin
Místo: Liberec, Oblastní galerie LÁZNĚ


18.05.2019

Koncert malých violoncellistů

žáci ze tř. V. Sanvito
11:00 hodin
Místo: Liberec, Oblastní galerie LÁZNĚ

více info


20.05.2019

Pěvecký koncert

žáci pěveckého oddělení ze tř. B. Černé
15:00 hodin
Místo: Liberec, Atrium – Dům seniorů


21.05.2019

Jednání výboru Kruhu přátel Severáčku

17:30 hodin
Místo: salónek ZUŠ Liberec


22.05.2019

PŘEHRÁVKA

Zuzana Tipková - hobojová třída
16:00 hodin
Místo: malý sál ZUŠ Liberec


22.05.2019

Valná hromada Kruhu přátel Severáčku

18:00 hodin
Místo: malý sál ZUŠ Liberec


22.05.2019

KLAVÍRNÍ KONCERT OLGY VINOKUR v rámci festivalu Americké jaro 2019

a v rámci cyklu ZUŠ Liberec Klasika dostane každého
18:00 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec

více info


23.05.2019

I. ABSOLVENTSKÝ KONCERT

sólová a komorní hra
17:30 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec

více info


24.05.2019

S-HLEDÁNÍ

žáků literárně dramatického oboru
17:00 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec

více info


24.05.2019

CELOSTÁTNÍ KYTAROVÁ SOUTĚŽ Hradecké Guitarrerando

žáci hudebního oboru ze tř. V. Párysové, F. Pollák a R. Rothové
celý den
Místo: Hradec Králové, ZUŠ Na Střezině


24.05.2019

Noc kostelů

Il Ponticello a žáci hudebního oboru
18:00 hodin
Místo: Liberec, kostel Nalezení sv. Kříže na Malém náměstí


24.05.2019

Noc kostelů

Trombonové kvarteto ZUŠ Liberec ze tř. J. Kabeláče
18:00 hodin
Místo: Liberec, Horní Hanychov, kostel sv. Bonifáce


24.05.2019

Noc kostelů

žáci ze tř. L. Lachmana
17:00 hodin
Místo: Hrádek nad Nisou, Chrám Pokoje


25.05.2019

CELOSTÁTNÍ SOUTĚŽ ŠKOLNÍCH PĚVECKÝCH SBORŮ

Severáček - inspirativní koncert
celý den
Místo: Uničov


26.05.2019

TANEČNÍ VEČER

žáků tanečního oboru
17:00 hodin
Místo: Liberec, Šaldovo divadlo


27.05.2019

CELOSTÁTNÍ SOUTĚŽNÍ PŘEHLÍDKA KOMORNÍCH SESKUPENÍ Svitavské komoření

komorní soubor ze tř. Z. Tipkové
celý den
Místo: Svitavy, Ottendorferův dům, Kino Vesmír


27.05.2019

Jarní koncert klavírní třídy L. Dvořákové

účinkují žáci ze tříd L. Dvořákové, I. Kurfiřtové, B. Černé, D. Drábka, N. Lomtadze
17:00 hodin
Místo: Liberec, Oblastní galerie LÁZNĚ


28.05.2019

PŘEHRÁVKA

Miroslav Tipek – klarinetová třída
16:00 hodin
Místo: Liberec, Oblastní galerie LÁZNĚ


28.05.2019

Návštěva divadelního představení O hodině navíc aneb Potlach v hustníku

žáci 4. ročníku LDO ze tř. M. Palaščákové
19:30 hodin
Místo: Liberec, Naivní divadlo


29.05.2019

VYSTOUPENÍ

na slavnostním obřadu k ukončení studia Gymnázium a SOŠ pedagogická, žáci hudebního a literárně dramatického oboru
9:00 - 12:00 hodin
Místo: Liberec, obřadní síň liberecké radnice


29.05.2019

Návštěva generální zkoušky muzikálu Divotvorný hrnec

žáci tanečního oboru
10:00 hodin
Místo: Liberec, Šaldovo divadlo


30.05.2019

ÚSTŘEDNÍ KOLO SOUTĚŽNÍ PŘEHLÍDKY ZUŠ ČR

literárně dramatického oboru v kolektivním projevu dramatickém, přednesovém, loutkářském a v pantomimě
od 30. 5. do 2. 6. 2019
Místo: ZUŠ Livínov

více info


30.05.2019

II. ABSOLVENTSKÝ KONCERT

sólová a komorní hra
17:30 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec

více info


30.05.2019

Výchovný koncert pro žáky mateřských škol

Plamínek Severáčku
10:00 hodin
Místo: Liberec, Vratislavice, sál 101010


30.05.2019

Návštěva generální zkoušky muzikálu Divotvorný hrnec

žáci tanečního oboru
10:00 hodin
Místo: Liberec, Šaldovo divadlo


31.05.2019

ZUŠ OPEN 2019

účinkují orchestry a žáci hudebního oboru
13:00 - 17:00 hodin
Místo: před budovou ZUŠ

více info


31.05.2019

PŘEHRÁVKA

Irena Steblová – klavírní třída
16:00 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec


31.05.2019

PŘEHRÁVKA

Jana Hájková - klavírní třída
17:30 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec


31.05.2019

ZUŠ OPEN 2019

KONCERT DECHOVÝCH ORCHESTRŮ - ZUŠ LIBEREC A VEENDAM (Holandsko)
18:00 hodin
Místo: Liberec, Dům kultury

více info


31.05.2019

VYSTOUPENÍ

na slavnostním obřadu k ukončení studia SOŠ obchodní, SŠ a MŠ, Na Bojišti, SPŠ strojní a elektrotechnická, žáci hudebního a literárně dramatického oboru
11:30-14:30 hodin
Místo: Liberec, obřadní síň liberecké radnice


01.06.2019

Den dětí


01.06.2019

Evropský hudební festival mládeže

Klarinetová kvarteta a kvinteta ze tř. L. Lachmana
od 1. do 6. 6. 2019
Místo: Bulharsko, Kamtchia


03.06.2019

Zápis žáků do ZUŠ Liberec

celý týden dle rozpisu

více info


03.06.2019

Postupové zkoušky v hudebním oboru

celý týden dle rozpisu


04.06.2019

MÓDA O PÁTÉ, přehlídka SPŠT Liberec

Komorní orchestr ZUŠ Liberec
17:00 hodin
Místo: Liberec, kavárna Pošta


04.06.2019

VYSTOUPENÍ

na slavnostním obřadu k ukončení studia SPŠ textilní, SPŠ stavební, žáci hudebního a literárně dramatického oboru
10:00 – 12:45 hodin
Místo: Liberec, obřadní síň liberecké radnice


05.06.2019

KŘEST KNIHY

Můj kamarád slovo – literární práce bývalých žáků literárně dramatického oboru ze třídy M. Hercíkové a ilustrace žáků ze tř. M. Klimešové
18:00 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec


05.06.2019

VYSTOUPENÍ

na slavnostním obřadu k ukončení studia SŠ gastronomie a služeb, SŠ právní - Právní akademie, žáci hudebního a literárně dramatického oboru
08:30 – 11:00 hodin
Místo: Liberec, obřadní síň liberecké radnice


06.06.2019

MEZINÁRODNÍ KONCERT

Komorní orchestr ZUŠ Liberec, Zobáček, Smyčcový soubor a komorní soubory Hudební školy Türi (Estonsko)
17:30 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec

více info


06.06.2019

Královéhradecké slavnosti sborového zpěvu

Plamínek Severáčku
od 6. do 8. 6. 2019
Místo: Hradec Králové


07.06.2019

Výchovný koncert pro žáky mateřských škol

Smyčcový soubor a komorní soubory Hudební školy Türi (Estonsko)
10:00 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec


07.06.2019

The International Jazz Festival Litvínov

Big Band ZUŠ Liberec
od 7. do 8. 6. 2019
Místo: Litvínov, Citadela a okolí


07.06.2019

VYSTOUPENÍ

na slavnostním obřadu k ukončení studia SPŠ strojní a elektrotechnická, žáci hudebního a literárně dramatického oboru
9:30 – 11:45 hodin
Místo: Liberec, obřadní síň liberecké radnice


07.06.2019

VYSTOUPENÍ

na slavnostním obřadu k ukončení studia SŠ a MŠ, Na Bojišti, SŠ strojní, stavební a dopravní, žáci hudebního a literárne dramatického oboru
13:00 – 15:45 hodin
Místo: Liberec, obřadní síň liberecké radnice


09.06.2019

Královéhradecké slavnosti sborového zpěvu

Plamínek Severáčku
Místo: Praha


10.06.2019

III. ABSOLVENTSKÝ KONCERT

sólová a komorní hra
17:30 hodin
Místo: Liberec, obřadní síň liberecké radnice

více info


11.06.2019

JAZZOVÉ HODY

Big Band ZUŠ Liberec a hosté
18:00 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec

více info


11.06.2019

Postupové zkoušky v hudebním oboru

v detašovaném pracovišti Chrastava
13:30 hodin
Místo: Chrastava, detašované pracoviště


11.06.2019

Postupové zkoušky v hudebním oboru

v detašovaném pracovišti Hrádek nad Nisou
14:30 hodin
Místo: Hrádek nad Nisou, detašované pracoviště


12.06.2019

Jednání výboru Kruhu přátel Severáčku

18:00 hodin
Místo: malá zkušebna 3. patro


12.06.2019

PŘEHRÁVKA

Jiřina Goldsteinová – klavírní třída
17:00 hodin
Místo: Liberec, Oblastní galerie LÁZNĚ


13.06.2019

IV. ABSOLVENTSKÝ KONCERT

sólová a komorní hra
17:30 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec

více info


13.06.2019

V. ABSOLVENTSKÝ KONCERT

sborový a komorní zpěv
18:00 hodin
Místo: Liberec, obřadní síň liberecké radnice

více info


14.06.2019

RECITÁL

Klára Gabryšová – violoncello, ze tř. V. Kolafové
17:00 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec


16.06.2019

Královéhradecké slavnosti sborového zpěvu

Plamínek Severáčku
Místo: Litomyšl


16.06.2019

Projekt České filharmonie a AZUŠ ČR - Koncert Společného orchestru filharmoniků a žáků ZUŠ ČR

Nicole Dostálová (kontrabas) ze tř. p. uč. V. Dlaska
19:30 hodin
Místo: Praha, Rudolfinum


17.06.2019

VI. ABSOLVENTSKÝ KONCERT

orchestrální hra
17:00 hodin
Místo: Liberec, MCU Koloseum

více info


17.06.2019

DIVADELNÍ PŘEDSTAVENÍ PRO DĚTI PŘÍPRAVNÉHO STUDIA I RODIČE

14:00 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec


18.06.2019

Jednání výboru Kruhu přátel Severáčku

17:30 hodin
Místo: salónek ZUŠ Liberec


19.06.2019

Koncert

Malí zpěváčci Severáčku, pořádá KPS
17:00 hodin
Místo: Liberec, Ruprechtice, kostel U Obrázku


20.06.2019

PŘEHRÁVKA

Marta Opletalová – violoncellová třída
16:00 hodin
Místo: salónek ZUŠ Liberec


21.06.2019

VARHANNÍ KONCERT

účinkují žáci, absolventi a učitelé hudebního oboru
17:00 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec


23.06.2019

Zahájení Olympiády mládeže

Severáček a Plamínek Severáčku
Místo: Liberec, HomeCredit ARENA


24.06.2019

S-HLEDÁNÍ

žáků literárně dramatického oboru
17:00 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec


24.06.2019

VYSTOUPENÍ

na slavnostním obřadu k ukončení studia SŠ gastronomie a služeb, žáci hudebního a literárně dramatického oboru
9:00 – 12:00 hodin
Místo: Liberec, obřadní síň liberecké radnice


25.06.2019

VYSTOUPENÍ

na slavnostním obřadu k ukončení studia SŠ a MŠ, Na Bojišti, žáci hudebního a literárně dramatického oboru
11:30 – 14:00 hodin
Místo: Liberec, obřadní síň liberecké radnice


26.06.2019

VYSTOUPENÍ

na slavnostním obřadu k ukončení studia SŠ strojní, stavební a dopravní, žáci hudebního a literárně dramatického oboru
13:00 – 15:30 hodin
Místo: Liberec, obřadní síň liberecké radnice


27.06.2019

Dialog - festival partnerských měst Liberec – Augsburg

Big Band ZUŠ Liberec
od 27. do 30. června 2019
Místo: Německo, Augsburg


28.06.2019

Ukončení školního vyučování II. pololetí školního roku 2018/2019


29.06.2019

Letní soustředění Severáčku

Plamínek a Hlavní sbor
od 29. 6. do 14. 7. 2019
Místo: Letařovice