Kalendář akcí 2016/2017

01.09.2016

Začátek školního roku

Těšíme se na vás!


08.09.2016

VYSTOUPENÍ

na slavnostním vyhlášení Stavba roku 2016, M. Kostelenec
10:00 hodin
Místo: Liberec, multimediální sál Krajského úřadu Libereckého kraje


10.09.2016

VYSTOUPENÍ

na festivalu Bunkr, Dětský dramatický dramatický soubor Divadla Vydýcháno
17:30 hodin
Místo: Liberec, Bunkr na Tržním náměstí


13.09.2016

VYSTOUPENÍ

zpěv hymny na hokejovém utkání
17:10 hodin
Místo: Liberec, HomeCredit ARENA


15.09.2016

Termín zaplacení školného za I. pololetí


16.09.2016

VYSTOUPENÍ

v rámci slavnostního zahájení oslav 140. výročí Střední stavební průmyslové školy v Liberci, M. Kostelenec
10:45 - 12:00 hodin
Místo: Liberec, Kavárna Pošta


17.09.2016

KONCERT

v rámci festivalu Mladá Smetanova Litomyšl, Dechový orchestr ZUŠ Liberec
14:00 a 20:00 hodin
Místo: Litomyšl, Klášterní zahrady


20.09.2016

VYSTOUPENÍ

zpěv hymny na hokejovém utkání
18.00 hodin
Místo: Liberec, HomeCredit ARENA


22.09.2016

KONCERT PRO RODIČE S DĚTMI

Trio Bergerettes
17.00 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec


23.09.2016

VYSTOUPENÍ

zpěv hymny na hokejovém utkání
18.00 hodin
Místo: Liberec, HomeCredit ARENA


28.09.2016

S T Á T N Í S V Á T E K


29.09.2016

Ředitelské volno


30.09.2016

Ředitelské volno


06.10.2016

Koncertní zájezd Severáčku

Jižní Korea, ve spolupráci s KPS
od 6. do 17. října 2016
Místo: Jižní Korea - Busan, Ulsan, Gimhae, Hadong, Gunsan, Soul


07.10.2016

VYSTOUPENÍ

zpěv hymny na hokejovém utkání
18.00 hodin
Místo: Liberec, HomeCredit ARENA


07.10.2016

Vernisáž výstavy

Podmořský svět
17.00 hodin
Místo: Liberec, Krajská vědecká knihovna v Liberci, pobočka ve Vesci

více info


16.10.2016

VYSTOUPENÍ

zpěv hymny na hokejovém utkání
16.00 hodin
Místo: Liberec, HomeCredit ARENA


20.10.2016

PODZIMNÍ KONCERT PŘÍPRAVNÝCH ODDĚLENÍ SEVERÁČKU

17:30 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec


21.10.2016

PODZIMNÍ VERNISÁŽ výtvarného oboru

žáci výtvarného oboru
17.00 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec


23.10.2016

VYSTOUPENÍ

zpěv hymny na hokejovém utkání
16.00 hodin
Místo: Liberec, HomeCredit ARENA


25.10.2016

Podzimní fantazie 2016

Přehlídka scénického tance a pohybového divadla - 2. r. II. st., p. uč. A. Petáková
celý den
Místo: Jablonec nad Nisou, Městské divadlo


26.10.2016

P O D Z I M N Í P R Á Z D N I N Y


27.10.2016

P O D Z I M N Í P R Á Z D N I N Y


28.10.2016

S T Á T N Í S V Á T E K


30.10.2016

VYSTOUPENÍ

zpěv hymny na hokejovém utkání
16.00 hodin
Místo: Liberec, HomeCredit ARENA


30.10.2016

Symfonický koncert

Bayerische Philharmonie a Symfonický orchestr ZUŠ Liberec
15.30 hodin
Místo: Hejnice, bazilika

více info


01.11.2016

Symfonický koncert

Bayerische Philharmonie München a Symfonický orchestr ZUŠ Liberec
11:00 hodin
Místo: Německo, Künstlerhaus München

více info


03.11.2016

KONCERT PRO RODIČE S DĚTMI

Basistova dobrá společnost
16.30 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec

více info


04.11.2016

Severáček - koncert sborového zpěvu

Vzpomínky na korejské turné
19.00 - 21.00 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec

více info


04.11.2016

Cellová poezie

žáci hudebního oboru tř. B. Černé
17.30 hodin
Místo: Liberec, Krajská vědecká knihovna v Liberci


08.11.2016

VYSTOUPENÍ

na zahajovacím ceremoniálu celorepublikového hasičského sportovního utkání Přeboru HZS ČR ve volejbale - zpěv hymny
dopoledne
Místo: Liberec, sportovní hala TUL


09.11.2016

PŘEHRÁVKA

Irena Kurfiřtová - pěvecká třída
16.30 hodin
Místo: malý sál ZUŠ Liberec


09.11.2016

Škola uzavřena

odstávka distribuce plynu


10.11.2016

I. interní večírek - nekoná se

účinkují žáci hudebního a literárně-dramatického oboru
17:30 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec


10.11.2016

Škola uzavřena

odstávka distribuce plynu


11.11.2016

PODZIMNÍ S-HLEDÁNÍ

účinkují žáci literárně-dramatického oboru
17.00 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec


13.11.2016

VYSTOUPENÍ

zpěv hymny na hokejovém utkání
16.00 hodin
Místo: Liberec, HomeCredit ARENA


15.11.2016

Komorní koncert pro chrastavské seniory

účinkují žáci p. uč. M. Mádlové a M. Kotlára
15.00 hodin
Místo: Chrastava, Centrum volnočasových aktivit


17.11.2016

S T Á T N Í S V Á T E K


18.11.2016

Ředitelské volno


18.11.2016

VYSTOUPENÍ

zpěv hymny na hokejovém utkání
18.00 hodin
Místo: Liberec, HomeCredit ARENA


18.11.2016

II. ročník Pražského harfového festivalu

žáci p. uč. M. Doubravské
od 18. do 19. 11. 2016
Místo: Praha, Pražská konzervatoř, Na Rejdišti


19.11.2016

X. ročník Festivalu polské hudby

M. Kostelenec, p. uč. P. Matěják
od 18. do 20. 11. 2016
Místo: Maďarsko, Györ

více info


19.11.2016

FAFL - Festival amatérského filmu Liberec, vyhlášní výsledků

žáci O. Maška
19.00 hodin
Místo: Liberec, Kino Varšava


21.11.2016

VYSTOUPENÍ

na koncertu - klatinetové kvarteto ZUŠ Liberec
18.00 hodin
Místo: Jablonec nad Nisou, budova ZUŠ

více info


22.11.2016

VARHANNÍ KONCERT

účinkují žáci a učitelé
17.00 hodin
Místo: Liberec, kostel sv. Kříže, Malé náměstí

více info


23.11.2016

PŘEHRÁVKA

Miroslav Tipek - klarinetová třída
17.00 hodin
Místo: malý sál ZUŠ Liberec


24.11.2016

KONCERT PRO RODIČE S DĚTMI

DUO Kateřina Englichová - harfa, Vilém Veverka - hoboj
17.00 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec

více info


24.11.2016

Jazzový koncert

Big Band ZUŠ Liberec hraje v České Lípě
18.00 hodin
Místo: Česká Lípa, budova ZUŠ, Arbesova ulice


25.11.2016

II. interní večírek

účinkují žáci hudebního oboru z detašovaných pracovišť (Chrastava, Hrádek nad Nisou)
17.00 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec

více info


25.11.2016

VYSTOUPENÍ

zpěv hymny na hokejovém utkání
18.00 hodin
Místo: Liberec, HomeCredit ARENA


27.11.2016

VYSTOUPENÍ

zpěv hymny na hokejovém utkání
16.00 hodin
Místo: Liberec, HomeCredit ARENA


27.11.2016

Pocta sv. Cecílii

Il Ponticello, komorní dechový soubor
17.00 hodin
Místo: Libered, kostel sv. Antonína Paduánského v Ruprechticích

více info


29.11.2016

VYSTOUPENÍ

zpěv hymny na hokejovém utkání
16.00 hodin
Místo: Liberec, HomeCredit ARENA


01.12.2016

III. interní večírek

účinkují žáci hudebního a literárně-dramatického oboru
17:30 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec

více info


01.12.2016

PŘEHRÁVKA

Flóra Pollák - fagotová a flétnová třída
16.00 hodin
Místo: salónek ZUŠ Liberec


02.12.2016

KONCERT PRO RODIČE S DĚTMI

Klavírní recitál, Daniel Hutař
18.00 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec

více info


02.12.2016

VYSTOUPENÍ

na Mikulášské KSM Casting Hrádek n. N. - žáci L. Lachmana
16.00 hodin
Místo: Hrádek nad Nisou, Beseda

více info


03.12.2016

VYSTOUPENÍ

Liberecký advent, O Kometě - IV. ročník LDO
10:00 hodin
Místo: Liberec, nám. Dr. E. Beneše


04.12.2016

VYSTOUPENÍ

na Vánoční dílně Hrádek n. N. - žáci L. Lachmana
11:00 hodin
Místo: Hrádek nad Nisou, jídelna ZŠ TGM

více info


06.12.2016

JAZZOVÉ VÁNOCE

Big Band ZUŠ Liberec
18.00 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec

více info


07.12.2016

PŘEHRÁVKA

Jindřiška Kabeláčová a Jarmil Kabeláč - klavírní a pozounová třída
16.00 hodin
Místo: malý sál ZUŠ Liberec


07.12.2016

Podvodník aneb Noční můra v pěti obrazech

absolventský ročník literárně-dramatického oboru
19.30 hodin
Místo: Liberec, Naivní divadlo


08.12.2016

IV. interní večírek

účinkují žáci hudebního a literárně-dramatického oboru
17:30 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec

více info


08.12.2016

VYSTOUPENÍ

Hvězda stromků - žáci L. Lachmana
17.00 hodin
Místo: Hrádek nad Nisou, Chrám pokoje

více info


09.12.2016

VÁNOČNÍ S-HLEDÁNÍ

účinkují žáci literárně-dramatického oboru
17.00 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec

více info


10.12.2016

Koncert s Big ´O´ Bandem

Severáček
19.00 hodin
Místo: Liberec, Šaldovo divadlo


10.12.2016

Předvánoční koncert

Big Band a Jazz Girls ZUŠ Liberec
14:00 hodin
Místo: Heřmanice, Sklárna, č. p. 7


10.12.2016

Advent v Machníně

žáci ze tř. V. Párysové, I. Kurfiřtové, F. Pollák
16.00 hodin
Místo: Liberec, Machnin, kostel

více info


11.12.2016

VYSTOUPENÍ

zpěv hymny na hokejovém utkání
16.00 hodin
Místo: Liberec, HomeCredit ARENA


11.12.2016

VYSTOUPENÍ

účinkují žáci hudebního oboru
15.00 hodin
Místo: Německo, Hoyerswerda, Forumsaal


12.12.2016

I. ADVENTNÍ KONCERT

Dechový orchestr, komorní dechové soubory, Zobáček
18.00 hodin
Místo: Liberec, Aula TUL

více info


12.12.2016

Pozdně podzimní nevánoční koncert

účinkují žáci hudebního oboru
16.30 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec

více info


14.12.2016

PŘEHRÁVKA

Kateřina Horáková - klavírní třída
16.30 hodin
Místo: malý sál ZUŠ Liberec


14.12.2016

II. ADVENTNÍ KONCERT

Symfonický orchestr, Komorní orchestr, Juniori, Bambini, Il Ponticello
17.00 hodin
Místo: Liberec, Aula TUL

více info


14.12.2016

PŘEHRÁVKA

Milena Becková - klavírní třída
18.00 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec


15.12.2016

V. interní večírek

účinkují žáci hudebního a literárně-dramatického oboru
17:30 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec

více info


15.12.2016

Koncert Vánoční hvězdy 2016 (V. Hron, I. Csaková, K. Jalovcová, Severočeská filharmonie)

Severáček
19.00 hodin
Místo: Liberec, Dům kultury


16.12.2016

PŘEHRÁVKA

Julie Valentová - klavírní a varhanní třída
16.00 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec


16.12.2016

PŘEHRÁVKA

Jana Franková - flétnová třída
16.00 hodin
Místo: č. 314


16.12.2016

Vánoční koncert Severáčku

Severáček, Komorní orchestr ZUŠ Liberec
18.00 hodin
Místo: Liberec, kostel sv. Antonína Paduánského v Ruprechticích


17.12.2016

Vánoční koncert Severáčku

všechna oddělení Severáčku, organizuje KPS
11:00 hodin
Místo: Liberec, Koloseum


17.12.2016

Vánoční koncert Severáčku

všechna oddělení Severáčku, organizuje KPS
18.00 hodin
Místo: Liberec, Koloseum


18.12.2016

Vánoční koncert Severáčku

Koncertní sbor Severáčku, organizuje KPS
17.00 hodin
Místo: Litvínov, kostel

více info


20.12.2016

VYSTOUPENÍ

na vánočním koncertu - žáci V. Sanvito a učitelé ZUŠ
16.30 hodin
Místo: Hrádek nad Nisou, Senior Park


20.12.2016

Vánoční koncert

přehrávka třídy L. Lachmana
18.00 hodin
Místo: Hrádek nad Nisou, Kinosál Brána Trojzemí

více info


21.12.2016

PŘEHRÁVKA

Vladislav Dlask - kontrabasová a kytarová třída
16.30 hodin
Místo: malá zkušebna ZUŠ Liberec


21.12.2016

VYSTOUPENÍ

přípravných oddělení Severáčku před libereckou radnicí v rámci Adventního programu
16.30 hodin
Místo: Liberec, nám. Dr. E. Beneše


21.12.2016

PŘEHRÁVKA

Monika Mádlová - klavírní třída, žáci detašovaných pracovišť Hrádek a Chrastava
16.30 hodin
Místo: Hrádek nad Nisou, Kinosál Brána Trojzemí


22.12.2016

Vánoční koncert

Vladimíra Sanvito - violoncellová třída
17.00 hodin
Místo: Liberec, Oblastní galerie LÁZNĚ, Art Café

více info


22.12.2016

Vánoční muzicírování ve škole

účinkují žáci hudebního a literárně-dramatického oboru
14 až 16 hodin
Místo: atrium ZUŠ Liberec


22.12.2016

Betlémské světlo

žáci L. Lachmana
18.00 hodin
Místo: Hrádek nad Nisou, kostel sv. Bartoloměje

více info


23.12.2016

Vánoční matiné

účinkují žáci hudebního oboru
10:00 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec


23.12.2016

VÁNOČNÍ PRÁZDNINY

od 23. 12. 2016 do 2. 1. 2017


24.12.2016

Půlnoční mše

žáci a učitelé hudebního oboru
24.00 hodin
Místo: Liberec, kostel sv. Antonína na Sokolském náměstí


26.12.2016

VYSTOUPENÍ

zpěv hymny na hokejovém utkání
18.00 hodin
Místo: Liberec, HomeCredit ARENA


30.12.2016

VYSTOUPENÍ

zpěv hymny na hokejovém utkání
18.00 hodin
Místo: Liberec, HomeCredit ARENA


02.01.2017

VÁNOČNÍ PRÁZDNINY

od 23. 12. 2016 do 2. 1. 2017


05.01.2017

KONCERT SÓLISTŮ

zájemců o studium na konzervatoři
17:30 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec

více info


06.01.2017

KONCERT ABSOLVENTŮ ZUŠ LIBEREC

17.00 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec

více info


06.01.2017

VYSTOUPENÍ

zpěv hymny na hokejovém utkání
18.00 hodin
Místo: Liberec, HomeCredit ARENA


08.01.2017

Tříkrálový koncert Severáčku s Komorním orchestrem ZUŠ

18.30 hodin
Místo: Liberec, kostel sv. Bonifáce


11.01.2017

PŘEHRÁVKA

Natela Lomtadze - houslová třída
17.00 hodin
Místo: malý sál ZUŠ Liberec


12.01.2017

PŘEHRÁVKA

Svatava Hubálková - pěvecká třída
16.30 hodin
Místo: salónek ZUŠ Liberec


12.01.2017

VI. interní večírek

účinkují žáci hudebního a literárně-dramatického oboru
17:30 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec

více info


13.01.2017

PŘEHRÁVKA

Naděžda Šnýdrová - klavírní třída
16.00 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec


13.01.2017

VYSTOUPENÍ

zpěv hymny na hokejovém utkání
18.00 hodin
Místo: Liberec, HomeCredit ARENA


13.01.2017

PŘEHRÁVKA

Simona Kiryková, Alena Škrétová - klavírní třída
16.00 hodin
Místo: salónek ZUŠ Liberec


13.01.2017

PŘEHRÁVKA

Blanka Černá - pěvecká třída
18.00 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec


14.01.2017

Ohlédnutí za Kanadou

posezení a povídání o zájezdu Divadla Vydýcháno do Kanady
17.00 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec


16.01.2017

PŘEHRÁVKA

Jiří Frydrych, Ondřej Veselý - třída bicích nástrojů
15.00 hodin
Místo: č. 7


17.01.2017

PŘEHRÁVKA

Jana Hájková, Lea Hlízová - klavírní třída
17.00 hodin
Místo: Liberec, Severočeské muzeum


17.01.2017

PŘEHRÁVKA

Miroslav Kotlár - flétnová a keyboardová třída
16.00 hodin
Místo: Chrastava, Turpišova ul., detašované pracoviště ZUŠ Liberec


18.01.2017

PŘEHRÁVKA

Jarmila Smetanová - klavírní třída
15.30 hodin
Místo: malý sál ZUŠ Liberec


19.01.2017

VII. interní večírek

účinkují žáci hudebního a literárně-dramatického oboru
17:30 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec


19.01.2017

ŠKOLNÍ KOLO SOUTĚŽE ZUŠ ČR

hra na klavír
9:00 - 16:30 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec


20.01.2017

PŘEHRÁVKA

Daniela Doskočilová - klavírní třída
16.00 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec


20.01.2017

PŘEHRÁVKA

Daniel Hutař - klavírní třída, Miloš Bařinka - houslová třída
18.00 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec


22.01.2017

I. TANEČNÍ VEČER

účinkují žáci tanečního oboru
14.00 hodin
Místo: Liberec, Malé divadlo

více info


22.01.2017

VYSTOUPENÍ

zpěv hymny na hokejovém utkání
16.00 hodin
Místo: Liberec, HomeCredit ARENA


24.01.2017

PŘEHRÁVKA

Věra Kolafová - violoncellová třída
17.00 hodin
Místo: Liberec, Severočeské muzeum


26.01.2017

VIII. interní večírek

účinkují žáci hudebního a literárně-dramatického oboru
17:30 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec

více info


26.01.2017

ŠKOLNÍ KOLO SOUTĚŽE ZUŠ ČR

hra na smyčcové nástroje
9:00 - 16:30 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec


27.01.2017

PŘEHRÁVKA

Jiřina Goldsteinová - klavírní třída
16.30 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec


27.01.2017

PŘEHRÁVKA

Anna Langrová - houslová třída
16.00 hodin
Místo: salónek ZUŠ Liberec


27.01.2017

VYSTOUPENÍ

na akci pořádané ke Dni památky obětí holocaustu, Severáček
15.00 hodin
Místo: Liberec, Památník obětem šoa


28.01.2017

Ples Severáčku

pořádá KPS
Místo: Liberec, Koloseum


29.01.2017

II. TANEČNÍ VEČER

účinkují žáci tanečního oboru
14.00 hodin
Místo: Liberec, Malé divadlo

více info


29.01.2017

VYSTOUPENÍ

zpěv hymny na hokejovém utkání
16.00 hodin
Místo: Liberec, HomeCredit ARENA


31.01.2017

Ukončení školního vyučování I. pololetí školního roku 2016/2017


01.02.2017

ŠKOLNÍ KOLO SOUTĚŽE ZUŠ ČR

hra na kytaru
13:00 - 16:30 hodin
Místo: č. 412


01.02.2017

PŘEHRÁVKA

Pavel Mrázek - klavírní třída
16.00 hodin
Místo: malý sál ZUŠ Liberec


02.02.2017

IX. interní večírek

účinkují žáci hudebního a literárně-dramatického oboru
17:30 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec

více info


03.02.2017

P O L O L E T N Í P R Á Z D N I N Y


03.02.2017

VYSTOUPENÍ

zpěv hymny na hokejovém utkání
18.00 hodin
Místo: Liberec, HomeCredit ARENA


08.02.2017

PŘEHRÁVKA

Lea Hlízová, Eva Dvořáková, Daniela Doskočilová - klavírní třídy
16.30 hodin
Místo: malý sál ZUŠ Liberec


09.02.2017

X. interní večírek

účinkují žáci hudebního a literárně-dramatického oboru
17:30 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec

více info


10.02.2017

OKRESNÍ KOLO SOUTĚŽE ZUŠ ČR

hra na klavír
9:00 - 19:30 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec

více info


14.02.2017

PŘEHRÁVKA

Věra Kolafová - violoncellová třída
17.00 hodin
Místo: Liberec, Severočeské muzeum


15.02.2017

VYSTOUPENÍ

zpěv hymny na hokejovém utkání
18.00 hodin
Místo: Liberec, HomeCredit ARENA


15.02.2017

OKRESNÍ KOLO SOUTĚŽE ZUŠ ČR

hra na kytaru
9.00-14.30 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec

více info


15.02.2017

PŘEHRÁVKA

Daneš Drábek - klarinetová a saxofonová třída
17.15 hodin
Místo: malý sál ZUŠ Liberec


16.02.2017

ZIMNÍ VERNISÁŽ výtvarného oboru

zahájení výstavy prací žáků výtvarného oboru
17.00 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec


17.02.2017

XI. interní večírek

účinkují žáci hudebního a literárně-dramatického oboru
17.30 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec


17.02.2017

VYSTOUPENÍ

zpěv hymny na hokejovém utkání
18.00 hodin
Místo: Liberec, HomeCredit ARENA


17.02.2017

OKRESNÍ KOLO SOUTĚŽE ZUŠ ČR

hra na smyčcové nástroje
9:00 - 16:30 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec

více info


19.02.2017

VYSTOUPENÍ

zpěv hymny na hokejovém utkání
16.00 hodin
Místo: Liberec, HomeCredit ARENA


20.02.2017

J A R N Í P R Á Z D N I N Y do 26. 2. 2017


26.02.2017

VYSTOUPENÍ

zpěv hymny na hokejovém utkání
16.00 hodin
Místo: Liberec, HomeCredit ARENA


01.03.2017

PŘEHRÁVKA

Olena Doubová - houslová a violová třída
16.30 hodin
Místo: malý sál ZUŠ Liberec


02.03.2017

XII. interní večírek

účinkují žáci hudebního a literárně-dramatického oboru
17:30 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec

více info


02.03.2017

PŘEHRÁVKA

František Bulva - houslová třída
16.00 hodin
Místo: salónek ZUŠ Liberec


03.03.2017

BŘEZNOVÉ S-HLEDÁNÍ

účinkují žáci literárně-dramatického oboru
17.00 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec


03.03.2017

VYSTOUPENÍ

zpěv hymny na hokejovém utkání
18.00 hodin
Místo: Liberec, HomeCredit ARENA


07.03.2017

PŘEHRÁVKA

Věra Kolafová - violoncellová třída
17.00 hodin
Místo: Liberec, Severočeské muzeum


08.03.2017

PŘEHRÁVKA

Markéta Doubravská - harfová třída, Marta Opletalová - violoncellová třída
16.30 hodin
Místo: malý sál ZUŠ Liberec


09.03.2017

XIII. interní večírek

účinkují žáci hudebního a literárně-dramatického oboru
17:30 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec


09.03.2017

OKRESNÍ KOLO SOUTĚŽE Dětská scéna – přednes

účinkují žáci hudebního a literárně-dramatického oboru
celý den
Místo: Liberec, DDM Větrník


09.03.2017

OKRESNÍ KOLO SOUTĚŽE Wolkrův Prostějov, Divadelní přehlídka NaNečisto

účinkují žáci literárně-dramatického oboru, DDS Vydýcháno
13:15 hodin
Místo: Liberec, V-klub


09.03.2017

KRAJSKÉ KOLO SOUTĚŽE WOLKRŮV PROSTĚJOV

SPD ročník
14:30 hodin
Místo: Liberec, Knihkupectví a antikvariát Fryč


09.03.2017

KONCERT

žáků kytarového oddělení
17:30 hodin
Místo: Liberec, fara Církve československé husitské, nám. Českých bratří

více info


10.03.2017

PŘEHRÁVKA

Lea Hlízová - klavírní třída
16.00 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec


10.03.2017

KRAJSKÉ KOLO SOUTĚŽE ZUŠ ČR

hra na smyčcové nástroje
celý den
Místo: Turnov, budova ZUŠ

více info


10.03.2017

PŘEHRÁVKA

Blanka Černá - pěvecká třída
18.00 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec


10.03.2017

OKRESNÍ KOLO SOUTĚŽE Dětská scéna – přednes

účinkují žáci literárně-dramatického oboru
celý den
Místo: Liberec, DDM Větrník


10.03.2017

KRAJSKÉ KOLO PŘEHLÍDKY SCÉNICKÉHO TANCE - Tanec srdcem 2017

žáci 2. ročníku II. stupně p. uč. A. Petákové
celý den
Místo: Jablonec nad Nisou, Městské divadlo


11.03.2017

OKRESNÍ KOLO SOUTĚŽE Wolkrův Prostějov, Divadelní přehlídka NaNečisto

účinkují žáci literárně-dramatického oboru, SDS Vydýcháno
13:30 hodin
Místo: Liberec, Barandoff


12.03.2017

III. TANEČNÍ VEČER

účinkují žáci tanečního a hudebního oboru
14.00 hodin
Místo: Liberec, Malé divadlo


14.03.2017

KRAJSKÉ KOLO SOUTĚŽE ZUŠ ČR

hra na kytaru
celý den
Místo: Semily, budova ZUŠ

více info


15.03.2017

KRAJSKÉ KOLO SOUTĚŽE ZUŠ ČR

hra na klavír
celý den
Místo: velký sál ZUŠ Liberec

více info


16.03.2017

XIV. interní večírek

účinkují žáci hudebního a literárně-dramatického oboru
17:30 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec

více info


16.03.2017

KRAJSKÉ KOLO SOUTĚŽE ZUŠ ČR

hra dechových orchestrů
dopoledne
Místo: Česká Lípa, budova ZUŠ, Arbesova ulice

více info


16.03.2017

KRAJSKÉ KOLO SOUTĚŽE ZUŠ ČR

hra jazzových orchestrů
celé odpoledne
Místo: Česká Lípa, budova ZUŠ, Arbesova ulice

více info


17.03.2017

PŘEHRÁVKA

Eva Dvořáková - klavírní třída
16.00 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec


17.03.2017

KONCERT PRO RODIČE S DĚTMI

Ivo Kahánek - klavírní recitál
19.00 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec

více info


18.03.2017

Seminář

Ivo Kahánek klavír
9.00-18.00 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec

více info


18.03.2017

OKRESNÍ KOLO SOUTĚŽE Dětská scéna – divadlo

účinkují žáci literárně-dramatického oboru, DDS Vydýcháno, 3. r. LDO
celý den
Místo: Liberec, Malé divadlo


20.03.2017

Přehlídka ke světovému dni divadla pro děti

účinkují žáci literárně-dramatického oboru, Vydýcháno SPD: Když se 8 povalí…
celý den
Místo: Praha, Divadlo v Celetné


21.03.2017

zpěv hymny na slavnostním ceremoniálu

předávání medailí policejního prezidenta, žáci pěveckého oddělení
13:00 hodin
Místo: Liberec, Krajské ředitelství policie Libereckého kraje v kavármě Pošta


22.03.2017

PŘEHRÁVKA

Marcela Mikolášková - houslová třída
16.30 hodin
Místo: malý sál ZUŠ Liberec


22.03.2017

Koncert libereckých dětských sborů

přípravná oddělení Severáčku
17.00 hodin
Místo: Liberec, Aula TUL


22.03.2017

Slavnostní imatrikulace Akademie umění a kultury v Hrádku nad Nisou

žáci ze třídy L. Lachmana
18.00 hodin
Místo: Hrádek nad Nisou, obřadní síň radnice


22.03.2017

VYSTOUPENÍ

zpěv hymny na hokejovém utkání
18.00 hodin
Místo: Liberec, HomeCredit ARENA


23.03.2017

XV. interní večírek

účinkují žáci hudebního a literárně-dramatického oboru
17:30 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec

více info


24.03.2017

KONCERT UČITELŮ

17.00 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec


25.03.2017

MATEŘINKA

přehlídka dětských souborů mateřských škol, ve spolupráci s MŠ Korálek Liberec
celý den
Místo: velký sál ZUŠ Liberec


25.03.2017

KONCERT

Severáček a Radost Praha, organizováno ve spolupráci s KPS
15.00 hodin
Místo: Liberec, Vratislavice, kaple Vzkříšení


26.03.2017

KONCERT

Severáček a Radost Praha, organizováno ve spolupráci s KPS
14.00 hodin
Místo: Liberec, Oblastní galerie LÁZNĚ


27.03.2017

PŘEHRÁVKA

Jaroslav Nalezinek - houslová třída
16.00 hodin
Místo: č. 223


28.03.2017

D E N U Č I T E L Ů


29.03.2017

KRAJSKÉ KOLO SOUTĚŽE Mladá scéna, Přemostění

účinkují žáci literárně-dramatického oboru, SDS Vydýcháno
od 29. 3. do 2. 4. 2017
Místo: Most, ZUŠ Gassmanna


29.03.2017

Koncert pěvecké třídy

žáci ze třídy I. Kurfiřtové
17:30 hodin
Místo: Liberec, Krajské ředitelství policie Libereckého kraje v kavármě Pošta


30.03.2017

XVI. interní večírek

účinkují žáci hudebního a literárně-dramatického oboru
17:30 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec

více info


31.03.2017

Koncertní setkání saxofonistů a klarinetistů

účinkují žáci ZUŠ - komorní soubory
18.00 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec


31.03.2017

PŘEHRÁVKA

Petr Dastych a Lucie Havlíková - trumpetová, flétnová a hornová třída
16.00 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec


31.03.2017

VYSTOUPENÍ

zpěv hymny na hokejovém utkání
Místo: Liberec, HomeCredit ARENA


01.04.2017

JARNÍ KONCERT

Symfonický orchestr ESO Praha, Symfonický orchestr ZUŠ Liberec, JUNIORI ZUŠ Liberec
18.00 hodin
Místo: Liberec, Aula TUL

více info


01.04.2017

VYSTOUPENÍ

zpěv hymny na hokejovém utkání
18.00 hodin
Místo: Liberec, HomeCredit ARENA


04.04.2017

SYMFONICKÝ KONCERT

Symfonický orchestr Musikschule Stuttgart (Německo) a Juniori ZUŠ Liberec
15.30 hodin
Místo: Hejnice, bazilika


05.04.2017

PŘEHRÁVKA

Flóra Pollák - fagotová a flétnová třída
16.00 hodin
Místo: malý sál ZUŠ Liberec


06.04.2017

XVII. interní večírek

účinkují žáci hudebního a literárně-dramatického oboru
17:30 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec

více info


06.04.2017

VYSTOUPENÍ

na Jarním koncertu, žáci M. Kotlára
17.00 hodin
Místo: Chrastava, Společenský klub


07.04.2017

JARNÍ VERNISÁŽ výtvarného oboru

zahájení výstavy prací žáků výtvarného oboru
17.00 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec


07.04.2017

KRAJSKÉ KOLO SOUTĚŽE Dětská scéna – divadlo

účinkují žáci literárně-dramatického oboru
od 7. do 9. 4. 2017
Místo: Jablonec n. N., Eurocentrum


07.04.2017

VYSTOUPENÍ

zpěv hymny na hokejovém utkání
18.00 hodin
Místo: Liberec, HomeCredit ARENA


10.04.2017

VYSTOUPENÍ

vernisáž výstavy - pěvecké vystoupení, žáci I. Kurfiřtové
17:30 hodin
Místo: Liberec, Knihkupectví a antikvariát Fryč


11.04.2017

OBLASTNÍ SOUTĚŽ Velká cena České Lípy ve hře na dechové nástroje

žáci ze třídy Z. Tipkové a G. Sanvito
celý den
Místo: Česká Lípa, budova ZUŠ, Arbesova ulice


12.04.2017

PŘEHRÁVKA

Ivana Koupilová - pěvecká třída
15.30 hodin
Místo: malý sál ZUŠ Liberec


13.04.2017

Velikonoční prázdniny


14.04.2017

Velikonoční prázdniny


17.04.2017

Velikonoční pondělí


19.04.2017

PŘEHRÁVKA

Annemarie Himmelová - klavírní třída
16.00 hodin
Místo: malý sál ZUŠ Liberec


19.04.2017

MEZINÁRODNÍ HERANOVA VIOLONCELLOVÁ SOUTĚŽ

žáci violoncelových tříd V. Kolafové a V. Sanvito
od 19. do 20. 4. 2017
Místo: Ústí nad Orlicí, budova ZUŠ

více info


20.04.2017

XVIII. interní večírek

účinkují žáci hudebního a literárně-dramatického oboru
17:30 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec

více info


20.04.2017

ÚSTŘEDNÍ KOLO SOUTĚŽE ZUŠ ČR

hra na klavír
od 20. do 23. 4. 2017
Místo: Praha, ZUŠ Taussigova


20.04.2017

VYSTOUPENÍ

na vernisáži, Hrádecké klarinetové kvarteto
17.00 hodin
Místo: Hrádek nad Nisou, Chrám pokoje


21.04.2017

Jazzový pátek 2017

Big Band a Jazz Girls ZUŠ Liberec
celý den
Místo: Varnsdorf, Lidová zahrada


21.04.2017

PĚVECKÁ SOUTĚŽ LÍPA CANTANTES

žáci I. Kurfiřtové
celý den
Místo: Česká Lípa, budova ZUŠ, Arbesova ulice


22.04.2017

VYSTOUPENÍ

Severáčku na výročním koncertu sboru Kameláček
18.00 hodin
Místo: Nový Bor, divadlo


22.04.2017

CELOSTÁTNÍ SOUTĚŽNÍ PŘEHLÍDKA TEPLICKÉ FLAUTOHRY

žáci p. uč. Š. Duškové - sourozenci Vestfálovi
celý den
Místo: Teplice, Konzervatoř


23.04.2017

Jarní koncert Severáčku

všechna oddělení Severáčku, organizuje KPS
17.00 hodin
Místo: Liberec, Šaldovo divadlo

více info


24.04.2017

PŘEHRÁVKA

Radmila Rothová - flétnová třída
17:30 hodin
Místo: Liberec, Kino Varšava


27.04.2017

XIX. interní večírek

účinkují žáci hudebního a literárně-dramatického oboru
17:30 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec

více info


28.04.2017

PŘEHRÁVKA

Šárka Dušková - flétnová a hobojová třída
16.30 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec


28.04.2017

VYSTOUPENÍ

Hudební festival - účinkují žáci hudebního oboru
19.00 hodin
Místo: Německo, Hoyerswerda, zámek


28.04.2017

PŘEHRÁVKA

Kateřina Horáková - klavírní třída
15.30 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec


29.04.2017

VYSTOUPENÍ

Severáčku na slavnostech a vzpomínkovém aktu vyhlazení Lidic
15.00 hodin
Místo: Lidice


29.04.2017

VYSTOUPENÍ

na Hrádeckém divadelním jaru, žáci L. Lachmana
10:00 hodin
Místo: Hrádek nad Nisou, Kinosál Brána Trojzemí


29.04.2017

CELOSTÁTNÍ PĚVECKÁ SOUTĚŽ Duškovy hudební mládeže 2017

L. Šťastná, p. uč. I. Kurfiřtová
celý den
Místo: Praha, HAMU, sál martinů


01.05.2017

S T Á T N Í S V Á T E K


02.05.2017

PŘEHRÁVKA

Milena Becková - klavírní třída
17.00 hodin
Místo: Liberec, Severočeské muzeum


03.05.2017

PŘEHRÁVKA

Maximilián Macek - kytarová třída
17.00 hodin
Místo: malý sál ZUŠ Liberec


04.05.2017

XX. interní večírek

účinkují žáci hudebního a literárně-dramatického oboru
17:30 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec


05.05.2017

PŘEHRÁVKA

Jiří Votrubec - flétnová třída
16.00 hodin
Místo: malý sál ZUŠ Liberec


05.05.2017

MÁJOVÝ KONCERT

Broučci Severáčku, Osmikvítek, Praha
17:30 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec


05.05.2017

KYTIČKA PÍSNIČEK

festival dětí mateřských škol; ve spolupráci s Mateřskou školou Beruška
8.00-13.00 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec


05.05.2017

Majáles

Big Band ZUŠ Liberec
18.00 hodin
Místo: Liberec, nám. Dr. E. Beneše


06.05.2017

Open air koncert

Jazz Girls
celý den
Místo: Německo, Hoyerswerda, centrum města


08.05.2017

S T Á T N Í S V Á T E K


08.05.2017

VYSTOUPENÍ

na pietní akci k ukončení 2. světové války, žáci I. Kurfiřtové a P. Dastycha
dopoledne
Místo: Liberec, vojenský hřbitov a Štefánikovo náměstí


10.05.2017

KONCERT žáků 3. ročníků dechového oddělení

hra na zobcovou flétnu
16.00 hodin
Místo: malý sál ZUŠ Liberec

více info


10.05.2017

PŘEHRÁVKA

Miroslav Tipek - klarinetová a saxofonová třída
17.00 hodin
Místo: malý sál ZUŠ Liberec


10.05.2017

Výtvarný plenér - krajinářský kurz

žáci a učitelé výtvarného oboru
10. - 12. 5. 2017
Místo: Bratříkov, Penzion Krásná


11.05.2017

Ředitelské volno


11.05.2017

ÚSTŘEDNÍ KOLO SOUTĚŽE ZUŠ ČR

hra na smyčcové nástroje - více na https://www.izus.cz/souteze/?odkud=menu nebo v sekci NOVINKY
celý den
Místo: budova ZUŠ Liberec


12.05.2017

Ředitelské volno


12.05.2017

ÚSTŘEDNÍ KOLO SOUTĚŽE ZUŠ ČR

hra na smyčcové nástroje - více na https://www.izus.cz/souteze/?odkud=menu nebo v sekci NOVINKY
celý den
Místo: budova ZUŠ Liberec


13.05.2017

ÚSTŘEDNÍ KOLO SOUTĚŽE ZUŠ ČR

hra na smyčcové nástroje - více na https://www.izus.cz/souteze/?odkud=menu nebo v sekci NOVINKY
celý den
Místo: budova ZUŠ Liberec


14.05.2017

ÚSTŘEDNÍ KOLO SOUTĚŽE ZUŠ ČR

hra na smyčcové nástroje - KONCERT VÍTĚZŮ
10:00 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec

více info


15.05.2017

Vernisáž výtvarného oboru detašovaného pracoviště

žáci detašovaného pracoviště Chrastava
16.00 hodin
Místo: Chrastava, informační centrum


16.05.2017

PŘEHRÁVKA

Lenka Dvořáková - klavírní třída
17.00 hodin
Místo: Liberec, Severočeské muzeum


17.05.2017

KONCERT žáků 5. ročníků klavírního oddělení

17.00 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec

více info


17.05.2017

I. ABSOLVENTSKÝ KONCERT – orchestrální hra

Dechový orchestr, Symfonický orchestr
17.00 hodin
Místo: Liberec, Aula G Technické univerzity

více info


17.05.2017

VYSTOUPENÍ

na slavnostním předávání ocenění 8. ročníku soutěže Žena regionu, žákyně ze tř. I. Kurfiřtové
15.00 hodin
Místo: Liberec, Kavárna Pošta


18.05.2017

II. ABSOLVENTSKÝ KONCERT – sólová a komorní hra

účinkují žáci hudebního a literárně-dramatického oboru
17:30 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec

více info


18.05.2017

XXI. interní večírek

účinkují žáci hudebního a literárně-dramatického oboru
18.00 hodin
Místo: Liberec, obřadní síň liberecké radnice

více info


18.05.2017

ÚSTŘEDNÍ KOLO SOUTĚŽE ZUŠ ČR

hra na kytaru
od 18. do 21. 5. 2016
Místo: Plzeň, ZUŠ T. Brzkové


18.05.2017

Cellománie

koncert žáků tř. V. Sanvito
17:30 hodin
Místo: Liberec, Oblastní galerie LÁZNĚ

více info


19.05.2017

JARNÍ KONCERT

žáci hudebního oboru - tř. M. Becková, O. Doubová, V. Sanvito, G. Sanvito
18.00 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec


20.05.2017

XII. ročník Hudebního festivalu v Horních Počernicích

Big Band, Jazz Girls
celý den
Místo: Praha, Horní Počernice, Chvalská tvrz


21.05.2017

Mezinárodní festival Kunstpause 2017

Trombonové kvarteto, žáci ze tř. J. Kabeláče
15.00 hodin
Místo: Německo, Görlitz, divadlo


23.05.2017

PŘEHRÁVKA

Marcela Mikolášková - houslová třída
17.00 hodin
Místo: Liberec, Severočeské muzeum


23.05.2017

Mezinárodní sborový festival Normandie 2017

Severáček
od 23. do 28. 5. 2017
Místo: Francie, Normandie


24.05.2017

PŘEHRÁVKA

Zuzana Tipková - hobojová třída
16.00 hodin
Místo: malý sál ZUŠ Liberec


25.05.2017

PŘEHRÁVKA

Oleg Patlatyi - houslová a violová třída
16.00 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec


25.05.2017

III. ABSOLVENTSKÝ KONCERT – sólová a komorní hra

účinkují žáci hudebního a literárně-dramatického oboru; Akce se koná v rámci Týdne uměleckého vzdělávání a amatérské tvorby
17:30 hodin
Místo: Liberec, obřadní síň liberecké radnice

více info


25.05.2017

KRAJSKÉ KOLO SOUTĚŽE ZUŠ ČR

výtvarný obor
celý den
Místo: Jablonec nad Nisou, budova ZUŠ


25.05.2017

VYSTOUPENÍ

natáčení v pořadu ČT1 Sama doma, žákyně K. Šitinová
12.30 hodin
Místo: Praha, Kavčí hory


26.05.2017

LETNÍ S-HLEDÁNÍ

účinkují žáci literárně-dramatického oboru; Akce se koná v rámci Týdne uměleckého vzdělávání a amatérské tvorby
17.00 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec

více info


26.05.2017

VYSTOUPENÍ

na slavnostním obřadu k ukončení studia
9.00 - 10.00 hodin
Místo: Liberec, obřadní síň liberecké radnice


26.05.2017

VYSTOUPENÍ

na slavnostním obřadu k ukončení studia
10:00-12:15 hodin
Místo: Liberec, obřadní síň liberecké radnice


27.05.2017

ÚSTŘEDNÍ KOLO SOUTĚŽE ZUŠ ČR

hra dechových orchestrů
celý den
Místo: Letovice


27.05.2017

SYMFONICKÝ KONCERT

Vargöns Kammarorkester Vänersborgs musikskola (Švédsko), Symfonický orchestr ZUŠ Liberec a Zobáček ZUŠ Liberec
17.00 hodin
Místo: Liberec, Aula TUL

více info


27.05.2017

CELOSTÁTNÍ SOUTĚŽ HRADECKÉ GUITARREANDO

žáci ze tř. V. Párysové
celý den
Místo: Hradec Králové, ZUŠ Střezina


28.05.2017

IV. TANEČNÍ VEČER

účinkují žáci tanečního oboru; Akce se koná v rámci Týdne uměleckého vzdělávání a amatérské tvorby
17.00 hodin
Místo: Liberec, Šaldovo divadlo


28.05.2017

SYMFONICKÝ KONCERT

Vargöns Kammarorkester Vänersborgs musikskola (Švédsko) a sólistí ZUŠ Liberec
15.30 hodin
Místo: Hejnice, bazilika

více info


30.05.2017

OPEN ZUŠ 2017 - Nadační fond Magdaleny Kožené

koncert na náměstí, soubory ZUŠ Liberec a ZŠ a ZUŠ Jabloňová
13:30-21:00 hodin
Místo: Liberec, nám. Dr. E. Beneše


30.05.2017

PŘEHRÁVKA

Jana Hájková - klavírní třída
17.00 hodin
Místo: Liberec, Severočeské muzeum


31.05.2017

VYSTOUPENÍ

vystoupení na slavnostním obřadu k ukončení studia
9:00-10:30 hodin
Místo: Liberec, obřadní síň liberecké radnice


31.05.2017

Výtvarná exkurze

žáci a učitelé výtvarného oboru
celý den
Místo: Poniklá, Bozkov


01.06.2017

IV. ABSOLVENTSKÝ KONCERT – sólová a komorní hra

účinkují žáci hudebního a literárně-dramatického oboru
17:30 hodin
Místo: Liberec, obřadní síň liberecké radnice

více info


01.06.2017

LETNÍ VERNISÁŽ VÝSTAVY výtvarného oboru

zahájení výstavy prací žáků výtvarného oboru
17.00 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec


02.06.2017

Koncertní zájezd Broučků Severáčku

Broučci Severáčku, Osmikvítek, Praha
od 2. do 3. 6. 2017
Místo: Praha, Komunitní centrum Matky Terezy, ZOO Trója


02.06.2017

VYSTOUPENÍ

na slavnostním obřadu k ukončení studia
9:00-12:00 hodin
Místo: Liberec, obřadní síň liberecké radnice


03.06.2017

Divadelní večer ve Výzkumáku

Studentský soubor Divadla Vydýcháno
20.00 hodin
Místo: Liberec, VÚ vedle Krajského úřadu


03.06.2017

MEZINÁRODNÍ SOUTĚŽ ŽEŠTĚ BRNO 2017

M. Valenta ze tř. J. Kabeláče
od 3. do 4. 6. 2017
Místo: Brno, budova konzervatoře


04.06.2017

VYSTOUPENÍ

Chrastavské slavnosti, žáci I. Kurfiřtové a M. Kotlára
celý den
Místo: Chrastava, nám. 1. máje


04.06.2017

SPOLEČNÝ ORCHESTR ŽÁKŮ ZUŠ A ČESKÉ FILHARMONIE

účinkují žáci uč. P. Matějáka, M. Mikoláškové, F. Bulvy, O. Patlatyi, V. Kolafové, V. Dlaska a M. Doubravské
19.30 hodin
Místo: Praha, Rudolfinum

více info


04.06.2017

SYMFONICKÝ KONCERT

Symfonický orchestr Musikschule Stuttgart (Německo) a Juniori ZUŠ Liberec
15.30 hodin
Místo: Hejnice, bazilika

více info


05.06.2017

Zápis žáků do ZUŠ Liberec

celý týden dle rozpisu


05.06.2017

Postupové zkoušky v hudebním oboru

celý týden dle rozpisu


05.06.2017

SYMFONICKÝ KONCERT

Symfonické orchestry Musikschule Stuttgart (Německo) a ZUŠ Liberec, JUNIORI ZUŠ Liberec
17.00 hodin
Místo: Liberec, Aula TUL

více info


06.06.2017

JAZZOVÉ HODY

Big Band ZUŠ Liberec
18.00 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec


06.06.2017

PŘEHRÁVKA

Tvrtko Karlović - klavírní třída
17.00 hodin
Místo: Hrádek nad Nisou, Kinosál Brána Trojzemí


06.06.2017

PŘEHRÁVKA

Blanka Černá - pěvecká třída
17.00 hodin
Místo: Liberec, Severočeské muzeum


06.06.2017

Koncert Zobáčku a hostů

účinkují žáci Š. Duškové a hosté
16.30 hodin
Místo: Liberec, Kino Varšava


06.06.2017

SYMFONICKÝ KONCERT pod záštitou pana senátora M. Canova

Symfonický orchestr Musikschule Stuttgart (Německo) a sólisté ZUŠ Liberec
17.00 hodin
Místo: Praha, Valdštejnská zahrada


06.06.2017

VYSTOUPENÍ

na slavnostním obřadu k ukončení studia
9:30-11:00 hodin
Místo: Liberec, obřadní síň liberecké radnice


07.06.2017

AMERICKÉ JARO - Klavírní recitál vítěze soutěže American Awards

19.00 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec


08.06.2017

V. ABSOLVENTSKÝ KONCERT – sólová a komorní hra

účinkují žáci hudebního a literárně-dramatického oboru
17:30 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec


09.06.2017

PŘEHRÁVKA

Anna Langrová - houslová třída
16.00 hodin
Místo: salónek ZUŠ Liberec


09.06.2017

PŘEHRÁVKA

Vlastimil Macháček - kytarová třída
18.00 hodin
Místo: Liberec, Kino Varšava


09.06.2017

VYSTOUPENÍ

na slavnostním obřadu k ukončení studia
9:00-11:45 hodin
Místo: Liberec, obřadní síň liberecké radnice


09.06.2017

Noc kostelů

účinkují žáci ze tř. J. Valentové, K. Horákové, I. Kurfiřtové, B. Černé
18.00 hodin
Místo: Liberec, kostel sv. Kříže na Malém náměstí


09.06.2017

Noc kostelů

účinkují žáci ze tř. L. Lachmana
19.00 hodin
Místo: Hrádek nad Nisou, Chrám pokoje

více info


09.06.2017

Noc kostelů

účinkují žáci ze tř. M. Mikoláškové, Š. Duškové, F. Pollák
20.00 hodin
Místo: Liberec, kostel sv. Kříže na Malém náměstí


09.06.2017

Noc kostelů

Il Ponticello a žáci V. Sanvito
20.00 hodin
Místo: Liberec, kostel sv. Antonína Paduánského v Ruprechticích


10.06.2017

ÚSTŘEDNÍ KOLO SOUTĚŽE ZUŠ ČR

hra jazzových orchestrů
celý den
Místo: Litvínov, Citadela a budova ZUŠ


10.06.2017

CELOSTÁTNÍ KOLO DĚTSKÁ SCÉNA

soubor DDS, ved. M. Homolová, L. Horáček
10. - 12. 6. 2017
Místo: Svitavy


12.06.2017

PŘEDSTAVENÍ PRO DĚTI PŘÍPRAVNÉHO STUDIA I RODIČE

hrají Buchty a loutky, Praha
14:00 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec


12.06.2017

RECITÁL

Lenka Šťastná - zpěv, Johana Novotná - saxofon, Miriam Anna Raichová - harfa
17:30 hodin
Místo: Liberec, Kavárna Pošta


13.06.2017

PŘEHRÁVKA

Věra Párysová - kytarová třída
17:30 hodin
Místo: Liberec, fara CČsH, nám. Českých bratří


13.06.2017

PŘEHRÁVKA

Jiřina Goldsteinová - klavírní třída
17.00 hodin
Místo: Liberec, Severočeské muzeum


13.06.2017

Slavnostní zahájení festivalu Mateřinka

účinkují žáci literárně-dramatického oboru
14.00 hodin
Místo: Liberec, nám. Dr. E. Beneše, Naivní divadlo


14.06.2017

Koncert U Obrázku

zpívají přípravné sbory Severáčku, pořádá KPS
Místo: Liberec, Ruprechtice, kostel U Obrázku


15.06.2017

VI. ABSOLVENTSKÝ KONCERT – sborový a komorní zpěv

Severáček
18.00 hodin
Místo: Liberec, obřadní síň liberecké radnice


15.06.2017

VARHANNÍ KONCERT

účinkují žáci hudebního oboru
17.00 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec


15.06.2017

Zahraniční zájezd

Dechový orchestr
15. - 18. 6. 2017
Místo: Polsko - Przemysl, Rzeszów, Kraków


15.06.2017

Zahraniční zájezd

žákyně tanečního oboru
15. - 18. 6. 2017
Místo: Slovensko - Humenné, Košice; Polsko - Kraków


15.06.2017

VYSTOUPENÍ

na slavnostním předávání mezinárodních certifikátů pro instruktory základního výcvikového kurzu Celní správy Lotyšska a Estonska - žáci I. Kurfiřtové
10:00 hodin
Místo: Frýdlant v Čechách, obřadní síň radnice


16.06.2017

VYSTOUPENÍ

na Krajských slavnostech - Severáček
16.20 hodin
Místo: Liberec, Krajský úřad Libereckého kraje


16.06.2017

PŘEDPRÁZDNINOVÉ S-HLEDÁNÍ

žáci K. Bláhové a T. Holého
17.00 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec


16.06.2017

Koncert v Ostašově

žáci ze tříd učitelů V. Párysové, I. Kurfiřtové, R. Rothové, F. Pollák, V. Kolafové, Z. Tipkové
17.00 hodin
Místo: Liberec, Ostašov, kostel sv. Vojtěcha


19.06.2017

Kreslíme v ZOO

žáci ze tř. M. Klimešové, R. Šikolové a O. Maška
celé odpoledne
Místo: Liberec, ZOO


20.06.2017

VYSTOUPENÍ

na Závěrečné akademii, žáci M. Kotlára
17.00 hodin
Místo: Chrastava, Společenský klub


20.06.2017

PŘEHRÁVKA

Ivana Koupilová - pěvecká třída
17.00 hodin
Místo: Liberec, Severočeské muzeum


20.06.2017

Kreslíme v ZOO

žáci ze tř. M. Klimešové, I. Antoše a O. Maška
celé odpoledne
Místo: Liberec, ZOO


21.06.2017

CELOSTÁTNÍ PŘEHLÍDKA STUDENTSKÝCH DIVADELNÍCH SOUBORŮ, Mladá scéna

SDS Divadlo Vydýcháno
od 21. 6. do 25. 6. 2017
Místo: Ústí nad Orlicí


21.06.2017

Zahradní slavnost

Komorní orchestr ZUŠ Liberec
16.00 hodin
Místo: Liberec, Jedličkův ústav


21.06.2017

Kreslíme v ZOO

žáci ze tř. M. Klimešové, I. Antoše, R. Šikolové a O. Maška
celé odpoledne
Místo: Liberec, ZOO


21.06.2017

OTEVŘENÁ HODINA

Smyčcový soubor Bambini
15:00-16:30 hodin
Místo: před školou nebo ve velkém sále


21.06.2017

OTEVŘENÁ HODINA

ročník přípravného studia LDO
14:40 - 15:25 hodin
Místo: Divadlo Vydýcháno


22.06.2017

Závěrečný koncert

žáci ze třídy L. Lachmana
18.00 hodin
Místo: Hrádek nad Nisou, Chrám pokoje


22.06.2017

Kreslíme v ZOO

žáci ze tř. M. Klimešové, I. Antoše a O. Maška
celé odpoledne
Místo: Liberec, ZOO


23.06.2017

VYSTOUPENÍ

na slavnostním obřadu k ukončení studia
9:00-11:00 hodin
Místo: Liberec, obřadní síň liberecké radnice


23.06.2017

Kreslíme v ZOO

žáci ze tř. M. Klimešové a O. Maška
celé odpoledne
Místo: Liberec, ZOO


23.06.2017

VYSTOUPENÍ

na vernisáži výstavy Veselý stroj, vyhlášení výsledků
15.00 hodin
Místo: Liberec, iQLANDIA


24.06.2017

Koncert v rámci akce DIALOG 2017

Big Band ZUŠ Liberec, Big Band Augsburg
17.00 hodin
Místo: Liberec, nám. Dr. E. Beneše


24.06.2017

Koncert v kostele

žáci ze tř. V. Sanvito
18.00 hodin
Místo: Horní Řasnice, kostel


24.06.2017

VYSTOUPENÍ

na koncertu Klubu učitelů hudby se zrakovým postižením - žákyně P. Volfová, J. Stupková ze tř. V. Macháčka a B. Černé
16.00 hodin
Místo: Praha, kostel sv. Vavřince, Hellichova 18


26.06.2017

VYSTOUPENÍ

na slavnostním obřadu k ukončení studia
9:00-11:00 hodin
Místo: Liberec, obřadní síň liberecké radnice


27.06.2017

VEŘEJNÉ VYDÁVÁNÍ VYSVĚDČENÍ LDO

aneb WWW.LDO.CZ
17.00 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec


27.06.2017

VYSTOUPENÍ

na pietním shromáždění - Severáček
10:00 hodin
Místo: Liberec, Jablonecká ulice u zrcadla


28.06.2017

PŘEHRÁVKA

Daneš Drábek - klarinetová a saxofonová třída
17.00 hodin
Místo: malý sál ZUŠ Liberec


28.06.2017

PŘEHRÁVKA

Anna Langrová - houslová třída, Vlastimil Macháček - kytarová třída
17.00 hodin
Místo: salónek ZUŠ Liberec


28.06.2017

Rozloučení se školním rokem

žáci ze třídy L. Lachmana
17.00 hodin
Místo: Hrádek nad Nisou, areál Kristýna


28.06.2017

VYSTOUPENÍ

na slavnostním obřadu k ukončení studia
15:45-16:15 hodin
Místo: Liberec, obřadní síň liberecké radnice


28.06.2017

VYSTOUPENÍ

na slavnostním obřadu k ukončení studia
15:00-15:45 hodin
Místo: Liberec, obřadní síň liberecké radnice


29.06.2017

VYSTOUPENÍ

na slavnostním obřadu k ukončení studia
10:00-11:15 hodin
Místo: Liberec, obřadní síň liberecké radnice


30.06.2017

Ukončení školního vyučování II. pololetí školního roku 2016/2017


01.07.2017

Soustředění Severáčku v Letařovicích

pořádá KPS
od 1. do 16. 7. 2017
Místo: Letařovice, Mlýn


05.07.2017

S T Á T N Í S V Á T E K


06.07.2017

S T Á T N Í S V Á T E K


06.07.2017

Koncert Severáčku na Všeni

kostel, pořádá KPS
16.00 hodin
Místo: Všeň


15.07.2017

Koncert Severáčku v Letařovicích

kostel, pořádá KPS
15.00 hodin
Místo: Letařovice


06.08.2017

CELOSTÁTNÍ KOLO festivalu amatérského divadla Jiráskův Hronov

Studentský soubor Divadla Vydýcháno
od 6. 8. do 12. 8. 2017
Místo: Hronov


21.08.2017

VYSTOUPENÍ

k připomenutí okupace Československa 21. 8. 1968 Sovětskými a dalšími vojsky Varšavské smlouvy - žáci ze tř. I. Kurfiřtové
10:00 hodin
Místo: Liberec, nám. Dr. E. Beneše


25.08.2017

VYSTOUPENÍ

na koncertu Harriet Parish Mladým mistrům, K. Šitinová ze tř. V. Kolafové
19.00 hodin
Místo: Žamberk, zámecká kaple Nanebevzetí Panny Marie