Kalendář akcí 2015/2016

03.09.2015

Koncertní zájezd

Dechový orchestr
od 3. do 6. 9. 2015
Místo: Itálie, Mirandola, Busseto


11.09.2015

VYSTOUPENÍ

slavnostní vyhodnocení soutěže o nejlepší kroniku Libereckého kraje, žáci L. Dvořákové a J. Valentové
13.00 hodin
Místo: Liberec, Severočeské muzeum


12.09.2015

PŘEDSTAVENÍ

Quentin, Soubor Divadla Vydýcháno, IV. ročník
15.00 hodin
Místo: Liberec, Rock Club Bunkr


13.09.2015

VYSTOUPENÍ

zpěv hymny na hokejovém utkání
16.00 hodin
Místo: Liberec, HomeCredit ARENA


17.09.2015

VYSTOUPENÍ

slavnostní vyhlášení Stavba roku 2015, komorní hra
10:00 hodin
Místo: Liberec, Krajský úřad Libereckého kraje


18.09.2015

Mladá Smetanova Litomyšl

Studentský soubor Divadla Vydýcháno
18. - 20. 9. 2015
Místo: Litomyšl, Smetanův dům


20.09.2015

VYSTOUPENÍ

zpěv hymny na hokejovém utkání
16.00 hodin
Místo: Liberec, HomeCredit ARENA


26.09.2015

Festival Buchty a loutky dětem

Dětský dramatický soubor Divadla Vydýcháno - Jednou v Chelmu
celý den
Místo: Praha, Smíchov, Kinského zahrada


27.09.2015

VYSTOUPENÍ

zpěv hymny na hokejovém utkání
16.00 hodin
Místo: Liberec, HomeCredit ARENA


28.09.2015

S T Á T N Í S V Á T E K


30.09.2015

VYSTOUPENÍ

zpěv hymny na hokejovém utkání
18.00 hodin
Místo: Liberec, HomeCredit ARENA


01.10.2015

VYSTOUPENÍ

na slavnostním vyhlášení výsledků filmového festivalu Sportfilm, pozounový soubor ZUŠ Liberec
16.00 hodin
Místo: Liberec, Kino Varšava


01.10.2015

VYSTOUPENÍ

vernisáž výstavy, žáci tř. I. Kurfiřtpvé a A. Čančarové
15.00 hodin
Místo: Liberec, Krajský úřad Libereckého kraje


04.10.2015

VYSTOUPENÍ

zpěv hymny na hokejovém utkání
16.00 hodin
Místo: Liberec, HomeCredit ARENA


09.10.2015

KONCERT PRO RODIČE S DĚTMI

Trio Bergerettes - klavírní trio
17.00 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec


11.10.2015

VYSTOUPENÍ

zpěv hymny na hokejovém utkání
16.00 hodin
Místo: Liberec, HomeCredit ARENA


13.10.2015

VYSTOUPENÍ

vystoupení na křtu knihy, pěvecké trio, p. uč. A. Čančarová
19.00 hodin
Místo: Liberec, Knihkupectví Fryč


17.10.2015

VYSTOUPENÍ

na ekodni - Den stromů-Jak stromy zní, komorní soubor, p. uč. D. Drábek
10:00 hodin
Místo: Oldřichov v Hájích, Ekocentrum


17.10.2015

Celostátní Písňová soutěž B. Martinů

žáci pěveckého oddělení, p. uč. A. Čančarová
10:00 hodin
Místo: Praha, Gymnázium a Hudební škola hl. m. Prahy, Komenského náměstí 3


20.10.2015

VYSTOUPENÍ

zpěv hymny na hokejovém utkání
18.00 hodin
Místo: Liberec, HomeCredit ARENA


22.10.2015

PODZIMNÍ VERNISÁŽ

žáci výtvarného oboru
17.00 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec


22.10.2015

PŘEHRÁVKA

Petr Matěják - houslová třída
18.15 hodin
Místo: malý sál ZUŠ Liberec


23.10.2015

Koncertní zájezd

Plamínek
od 23. do 25. 10. 2015
Místo: Šumperk


25.10.2015

VYSTOUPENÍ

zpěv hymny na hokejovém utkání
16.00 hodin
Místo: Liberec, HomeCredit ARENA


27.10.2015

Koncert přípravných oddělení Severáčku

17.00 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec


28.10.2015

S T Á T N Í S V Á T E K


29.10.2015

P O D Z I M N Í P R Á Z D N I N Y


29.10.2015

CELOSTÁTNÍ SOUTĚŽNÍ PŘEHLÍDKA SCÉNICKÉHO TANCE - TANEC,TANEC...2015

žáci p. uč. M. Pupík
od 29. 10. do 1. 11. 2015
Místo: Jablonec nad Nisou


30.10.2015

P O D Z I M N Í P R Á Z D N I N Y


01.11.2015

VYSTOUPENÍ

zpěv hymny na hokejovém utkání
16.00 hodin
Místo: Liberec, HomeCredit ARENA


05.11.2015

I. interní večírek

účinkují žáci hudebního a literárně dramatického oboru
18.00 hodin
Místo: malý sál ZUŠ Liberec


06.11.2015

IX. festival polské hudby

Tereza Višnovská - housle
od 6. do 8. listopadu 2015
Místo: Maďarsko, Györ, synagoga


11.11.2015

VYSTOUPENÍ

ke Dni válečných veteránů, trubač
dopoledne
Místo: Liberec, hřbitov Ruprechtice a dolní kasárna


12.11.2015

II. interní večírek

účinkují žáci hudebního a literárně dramatického oboru
17.30 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec

více info


12.11.2015

VYSTOUPENÍ

na koncertu vítězů XIII. ročníku Písňové soutěže Bohuslava Martinů, E. Mervartová
19.00 hodin
Místo: Praha, sál Martinů HAMU


13.11.2015

PODZIMNÍ S-HLEDÁNÍ

účinkují žáci literárně dramatického oboru
17.00 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec


13.11.2015

VYSTOUPENÍ

zpěv hymny na hokejovém utkání
18.00 hodin
Místo: Liberec, HomeCredit ARENA


13.11.2015

Varhanní koncert

účinkují žáci a učitelé ZUŠ Liberec
17.00 hodin
Místo: Liberec, kostel na Malém náměstí


14.11.2015

MEZINÁRODNÍ SOUTĚŽNÍ PŘEHLÍDKA MLADÝCH TANEČNÍKŮ V KLASICKÉM TANCI

6. ročník p. uč. N. Bohuňovské
celý den
Místo: Praha, Mariánské náměstí, Městská knihovna


15.11.2015

MEZINÁRODNÍ SOUTĚŽNÍ PŘEHLÍDKA MLADÝCH TANEČNÍKŮ V KLASICKÉM TANCI

2. ročník II. st. p. uč. M. Hanouskové a Soubor II. st. p. uč. N. Bohuňovské
celý den
Místo: Praha, Mariánské náměstí, Městská knihovna


16.11.2015

Ředitelské volno


17.11.2015

S T Á T N Í S V Á T E K


17.11.2015

VYSTOUPENÍ

pietní shromáždění k 17. listopadu - Severáček
10:00 hodin
Místo: Liberec, památník v Jablonecké ulici


18.11.2015

PŘEHRÁVKA

Věra Párysová - kytarová třída
16.00 hodin
Místo: malý sál ZUŠ Liberec


19.11.2015

III. interní večírek

účinkují žáci hudebního a literárně dramatického oboru
17.30 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec

více info


19.11.2015

VYSTOUPENÍ

Big Band - koncert v České Lípě
18.00 hodin
Místo: Česká Lípa, budova ZUŠ


19.11.2015

KLAVÍRNÍ RECITÁL

Lucie Langerová, studentka HAMU Praha
19.00 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec


20.11.2015

HOUSLOVÝ RECITÁL

studenti Pražské konzervatoře
17.00 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec


21.11.2015

Noc divadel 2015

žáci a učitelé literárně-dramatického oboru ZUŠ Liberec
celý den
Místo: Praha


22.11.2015

VYSTOUPENÍ

zpěv hymny na hokejovém utkání
16.00 hodin
Místo: Liberec, HomeCredit ARENA


22.11.2015

VYSTOUPENÍ

koncertu k poctě svaté Cecílie, Il Ponticello, komorní dechový soubor
16.00 hodin
Místo: Liberec, kostel v Ruprechticích

více info


26.11.2015

IV. interní večírek

účinkují žáci hudebního a literárně dramatického oboru
17.30 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec

více info


27.11.2015

PODVEČER K 90. VÝROČÍ ZUŠ LIBEREC

Křest knihy Mileny Hercíkové Střípky života
18.00 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec


28.11.2015

VYSTOUPENÍ

Plamínku na Vánočních dílničkách v Lidových sadech
12.30 hodin
Místo: Liberec, Lidové sady, Experimentální studio


29.11.2015

KLAVÍRNÍ RECITÁL

Edgar Dinis Cardoso, Portugalsko
17.00 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec


29.11.2015

VYSTOUPENÍ

zpěv hymny na hokejovém utkání
16.00 hodin
Místo: Liberec, HomeCredit ARENA


29.11.2015

VYSTOUPENÍ

Koncert Severáčku s Pražskou komorní filharmonií Praha
19.00 hodin
Místo: Praha, kostel sv. Šimona a Judy


01.12.2015

SLAVNOSTNÍ VERNISÁŽ K 90. VÝROČÍ ZUŠ LIBEREC

vystavují žáci výtvarného oboru
17.00 hodin
Místo: Liberec, Krajská vědecká knihovna v Liberci


01.12.2015

Malý koncert

Lenka Dvořáková - klavírní třída, Natela Lomtadze - houslová třída
17.00 hodin
Místo: Liberec, Severočeské muzeum

více info


02.12.2015

PŘEHRÁVKA

manželé Kabeláčovi - klavírní a pozounová třída
16:00 hodin
Místo: malý sál ZUŠ Liberec


02.12.2015

PŘEHRÁVKA

Miroslav Tipek - klarinetová třída
17.45 hodin
Místo: malý sál ZUŠ Liberec


02.12.2015

Předvánoční zpívání a povídání

žáci paní učitelky B. Černé
16.00 hodin
Místo: Liberec, Malé divadlo


03.12.2015

V. interní večírek

účinkují žáci hudebního a literárně dramatického oboru
17.30 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec


03.12.2015

Podvečerní koncert

Edgar Dinis Cardoso, Portugalsko, žáci klavírního oddělení
17.30 hodin
Místo: Liberec, Kino Varšava


04.12.2015

PŘEHRÁVKA

Vladimíra Sanvito - violoncellová třída
16.30 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec

více info


04.12.2015

VYSTOUPENÍ

Komorní sbor Severáčku - koncert s Big O´Bandem Liberec
Místo: Liberec, Šaldovo divadlo


05.12.2015

SLAVNOSTNÍ KONCERT K 90. VÝROČÍ ZUŠ LIBEREC

Dechový orchestr
17.00 hodin
Místo: Liberec, Šaldovo divadlo

více info


05.12.2015

VYSTOUPENÍ

Mikulášská - mladší děti Severáčku
dopoledne
Místo: Liberec, HomeCredit ARENA


06.12.2015

VYSTOUPENÍ

zpěv hymny na hokejovém utkání
16.00 hodin
Místo: Liberec, HomeCredit ARENA


06.12.2015

VYSTOUPENÍ

Komorního sboru Severáčku pro seniory
13.30 hodin
Místo: Liberec, obřadní síň liberecké radnice


06.12.2015

VYSTOUPENÍ

HVĚZDA PRO MIKULÁŠE - adventní dílna, žáci L. Lachmana
10:00 hodin
Místo: Hrádek nad Nisou, budova ZŠ Komenského

více info


08.12.2015

JAZZOVÉ VÁNOCE

Big Band
18.00 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec

více info


09.12.2015

I. ADVENTNÍ KONCERT

Symfonický orchestr, Komorní orchestr, Bambini, Juniori, Il Ponticello
17.00 hodin
Místo: Liberec, Koloseum

více info


09.12.2015

PŘEHRÁVKA

Blanka Černá - pěvecká třída
17.30 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec


09.12.2015

PŘEHRÁVKA

Zuzana Tipková - hobojová třída
16.00 hodin
Místo: malý sál ZUŠ Liberec


10.12.2015

VI. interní večírek

účinkují žáci hudebního a literárně dramatického oboru
17.30 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec

více info


10.12.2015

Hvězda stromků

vystoupení žáků L. Lachmana na vernisáži výstavy stromků (děti a členové spolku Trojzemí)
17.00 hodin
Místo: Hrádek nad Nisou, Chrám pokoje - kostel


11.12.2015

VÁNOČNÍ S-HLEDÁNÍ

účinkují žáci literárně dramatického oboru
17.00 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec


11.12.2015

Vánoční koncert

Severáčku, pořádá KPS
18.00 hodin
Místo: Liberec, kostel na Malém náměstí


12.12.2015

VYSTOUPENÍ

Big Band, Jazz Girls
13.00 hodin
Místo: Heřmanice, sklárna


12.12.2015

VÁNOČNÍ MATINÉ

Severáček, pořádá KPS
11:00 hodin
Místo: Liberec, Koloseum


12.12.2015

Vánoční koncert

Severáčku, pořádá KPS
18.00 hodin
Místo: Liberec, Koloseum


12.12.2015

VYSTOUPENÍ

v obchodním centru GÉČKO, Zobáček, žáci hudebního oboru
14.00 hodin
Místo: Liberec, obchodní centrum GÉČKO


13.12.2015

VYSTOUPENÍ

zpěv hymny na hokejovém utkání
16.00 hodin
Místo: Liberec, HomeCredit ARENA


13.12.2015

VYSTOUPENÍ

Vánoční koncert Musikschule Hoyerswerda, Big Band ZUŠ
15.00 hodin
Místo: Německo, Hoyerswerda, Lausitzhalle


14.12.2015

Adventní koncert žáků a učitelů ZUŠ

17.00 hodin
Místo: Liberec, fara CČsH, nám. Českých bratří


14.12.2015

PŘEHRÁVKA

Monika Mádlová - klavírní třída
17.00 hodin
Místo: Hrádek nad Nisou, budova ZŠ Komenského


14.12.2015

Hodina po rodiče

žáci přípravného studia TO ZŠ B, p. uč. P. Kocourková
13.30 hodin
Místo: č. 106


14.12.2015

VYSTOUPENÍ

Křest knihy Josef Tomíšek, žáci I. Kurfiřtové
18.00 hodin
Místo: Liberec, Karmelitánské knihkupectví


15.12.2015

PŘEHRÁVKA

Irena Ratkoš Špinlerová - klavírní třída, Olena Doubová - houslová a violová třída
14.30 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec


15.12.2015

VYSTOUPENÍ

Broučků před libereckou radnicí
16.30 hodin
Místo: Liberec, nám. Dr. E. Beneše


15.12.2015

VYSTOUPENÍ

Vánoční trhy - Komorní orchestr
14.30 hodin
Místo: Liberec, Jedličkův ústav

více info


16.12.2015

II. ADVENTNÍ KONCERT

Komorní orchestr, Zobáček, Dudáček, komorné dechové soubory
17.00 hodin
Místo: malý sál ZUŠ Liberec

více info


16.12.2015

PŘEHRÁVKA

Vladislav Dlask - kontrabasová a kytarová třída
17.00 hodin
Místo: malá zkušebna Severáčku


17.12.2015

VII. interní večírek

účinkují žáci hudebního, literárně dramatického oboru a hosté z Musikschule Hoyerswerda, Německo
17.30 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec

více info


17.12.2015

PŘEHRÁVKA

Věra Kolafová - violoncellová třída
16.30 hodin
Místo: č. 315


17.12.2015

Vánoční koncert

žáci L. Lachmana
18.00 hodin
Místo: Hrádek nad Nisou, Multifunkční centrum, kinosál


17.12.2015

PŘEHRÁVKA

Flóra Pollák - fagotová a flétnová třída, Jana Hájková - klavírní třída
16.00 hodin
Místo: salónek ZUŠ Liberec


17.12.2015

PŘEHRÁVKA

Monika Mádlová - klavírní třída
16.30 hodin
Místo: Chrastava, č. 205 - detašované pracoviště ZUŠ Liberec


18.12.2015

Vánoční muzicírování ve škole

účinkují žáci hudebního a literárně dramatického oboru
14.00 - 16.00 hodin
Místo: atrium ZUŠ Liberec


18.12.2015

PŘEHRÁVKA

Milena Becková - klavírní třída
17.00 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec


19.12.2015

ADVENTNÍ SOBOTNÍ MATINÉ

žáci hudebního oboru
10:00 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec

více info


21.12.2015

Ředitelské volno


22.12.2015

Ředitelské volno


23.12.2015

VÁNOČNÍ PRÁZDNINY

do 3. 1. 2016 včetně
od 23. 12. 2015 do 3. 1. 2016


23.12.2015

VYSTOUPENÍ

sborové slavnosti - Severáček, organizuje KPS
12.00 hodin
Místo: Praha, Hradčanské náměstí


26.12.2015

VYSTOUPENÍ

zpěv hymny na hokejovém utkání
16.00 hodin
Místo: Liberec, HomeCredit ARENA


28.12.2015

VYSTOUPENÍ

45. Muzikantský Silvestr, Big Band
20.00 hodin
Místo: Frýdlant v Čechách, restaurace Beseda


30.12.2015

VYSTOUPENÍ

zpěv hymny na hokejovém utkání
18.00 hodin
Místo: Liberec, HomeCredit ARENA


06.01.2016

PŘEHRÁVKA

Naďa Šnýdrová - klavírní třída
16.00 hodin
Místo: malý sál ZUŠ Liberec


07.01.2016

KONCERT SÓLISTŮ

zájemců o studium na konzervatoři
17.30 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec

více info


07.01.2016

PŘEHRÁVKA

Anna Šorsáková - flétnová třída
16.30 hodin
Místo: salónek ZUŠ Liberec


08.01.2016

KONCERT ABSOLVENTŮ ZUŠ LIBEREC

účinkují studenti konzervatoří
17.00 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec

více info


08.01.2016

VYSTOUPENÍ

zpěv hymny na hokejovém utkání
18.00 hodin
Místo: Liberec, HomeCredit ARENA


09.01.2016

Novoroční koncert

Severáček, organizuje KPS
14.00 hodin
Místo: Jiříkov, bazilika Panny Marie Pomocnice křesťanů ve Filipově


10.01.2016

Novoroční koncert

Severáček
18.00 hodin
Místo: Liberec, kostel sv. Bonifáce


13.01.2016

PŘEHRÁVKA

Marcela Kaudelová - houslová třída, Radmila Rothová - flétnová třída, Zuzana Tipková - hobojová třída, Jiřina Goldsteinová - klavírní třída
16:00 hodin
Místo: malý sál ZUŠ Liberec


14.01.2016

VIII. interní večírek

účinkují žáci hudebního a literárně dramatického oboru
17.30 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec

více info


15.01.2016

PŘEHRÁVKA

Daniela Doskočilová - klavírní třída
16.30 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec


15.01.2016

VYSTOUPENÍ

zpěv hymny na hokejovém utkání
18.00 hodin
Místo: Liberec, HomeCredit ARENA


15.01.2016

Koncert staré hudby

Ensemble Convertendo
19.00 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec

více info


16.01.2016

VYSTOUPENÍ

vyhlášení osobnosti města za rok 2015, žáci ze tř. L. Lachmana
20.00 hodin
Místo: Hrádek nad Nisou, DK Beseda

více info


18.01.2016

PŘEHRÁVKA

Jiří Frydrych, Ondřej Veselý - třídy bicích nástrojů
15:30 hodin
Místo: učebna č. 7 ZUŠ Liberec


19.01.2016

PŘEHRÁVKA

Jana Hájková - klavírní třída
17.00 hodin
Místo: Liberec, Severočeské muzeum

více info


19.01.2016

PŘEHRÁVKA

Miroslav Kotlár - klarinetová třída
16.00 hodin
Místo: Chrastava, č. 205 - detašované pracoviště ZUŠ Liberec


20.01.2016

PŘEHRÁVKA

Jarmila Smetanová - klavírní třída
15.30 hodin
Místo: malý sál ZUŠ Liberec


21.01.2016

IX. interní večírek

účinkují žáci hudebního a literárně dramatického oboru
17.30 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec


22.01.2016

PŘEHRÁVKA

Jiřina Goldsteinová - klavírní třída
16:00 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec


22.01.2016

VYSTOUPENÍ

zpěv hymny na hokejovém utkání
18.00 hodin
Místo: Liberec, HomeCredit ARENA


22.01.2016

PŘEHRÁVKA

Luboš Lachman - flétnová a klarinetová třída
17.30 hodin
Místo: salónek ZUŠ Liberec


24.01.2016

Taneční večer v Malém divadle

účinkují žáci tanečního oboru ZUŠ Liberec
15.00 hodin
Místo: Liberec, Malé divadlo


24.01.2016

Taneční večer v Malém divadle

účinkují žáci tanečního oboru ZUŠ Liberec
17.00 hodin
Místo: Liberec, Malé divadlo


26.01.2016

VYSTOUPENÍ

zpěv hymny na hokejovém utkání
18.00 hodin
Místo: Liberec, HomeCredit ARENA


27.01.2016

ŠKOLNÍ KOLO SOUTĚŽE HO ZUŠ ČR

komorní hra s převahou smyčcových nástrojů
8.00 - 16.00 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec


28.01.2016

X. interní večírek

účinkují žáci hudebního a literárně dramatického oboru
17.30 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec

více info


29.01.2016

P O L O L E T N Í P R Á Z D N I N Y


30.01.2016

KONCERT NA RADNICI

Sächs. Saxophon Orchester, Německo a komorní soubory ZUŠ Liberec
17.00 hodin
Místo: Liberec, obřadní síň liberecké radnice


31.01.2016

VYSTOUPENÍ

zpěv hymny na hokejovém utkání
16.00 hodin
Místo: Liberec, HomeCredit ARENA


01.02.2016

ŠKOLNÍ KOLO SOUTĚŽE HO ZUŠ ČR

komorní hra s převahou dechových nástrojů
8.00 - 16.00 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec

více info


03.02.2016

PŘEHRÁVKA

Daneš Drábek - klarinetová třída
17.15 hodin
Místo: malý sál ZUŠ Liberec


04.02.2016

XI. interní večírek

účinkují žáci hudebního a literárně dramatického oboru
17.30 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec

více info


05.02.2016

PŘEHRÁVKA

Daniel Hutař - klavírní třída, Miloš Bařinka - houslová a violová třída
16.00 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec


05.02.2016

VYSTOUPENÍ

Anna Langrová - houslová třída
16.00 hodin
Místo: salónek ZUŠ Liberec


07.02.2016

VYSTOUPENÍ

zpěv hymny na hokejovém utkání
16.00 hodin
Místo: Liberec, HomeCredit ARENA


08.02.2016

J A R N Í P R Á Z D N I N Y


09.02.2016

J A R N Í P R Á Z D N I N Y


10.02.2016

J A R N Í P R Á Z D N I N Y


11.02.2016

J A R N Í P R Á Z D N I N Y


12.02.2016

J A R N Í P R Á Z D N I N Y


16.02.2016

VYSTOUPENÍ

slavnostní otevření Hospic Liberec, Il Ponticello
12.45 hodin
Místo: Liberec, Hospic Liberec, U Sirotčince


17.02.2016

PŘEHRÁVKA

Pavel Mrázek - flétnová a klavírní třída
16.00 hodin
Místo: malý sál ZUŠ Liberec


18.02.2016

XII. interní večírek

účinkují žáci hudebního a literárně dramatického oboru
17.30 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec

více info


19.02.2016

ZIMNÍ VERNISÁŽ výtvarného oboru

žáci výtvarného oboru
17.00 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec


19.02.2016

VYSTOUPENÍ

zpěv hymny na hokejovém utkání
18.00 hodin
Místo: Liberec, HomeCredit ARENA


23.02.2016

VYSTOUPENÍ

zpěv hymny na hokejovém utkání
18.00 hodin
Místo: Liberec, HomeCredit ARENA


25.02.2016

XIII. interní večírek

účinkují žáci hudebního a literárně dramatického oboru
17.30 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec

více info


25.02.2016

KRAJSKÉ KOLO SOUTĚŽE WOLKRŮV PROSTĚJOV

žáci M. Homolové
13.00 hodin
Místo: Liberec, Lidové sady, Experimentální studio


26.02.2016

PŘEHRÁVKA

Julie Valentová - klavírní třída
16.30 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec


26.02.2016

PŘEHRÁVKA

František Bulva - houslová třída
16.30 hodin
Místo: salónek ZUŠ Liberec


26.02.2016

KRAJSKÉ KOLO SOUTĚŽE WOLKRŮV PROSTĚJOV

žáci M. Homolové
13.00 hodin
Místo: Liberec, Lidové sady, Experimentální studio


28.02.2016

VYSTOUPENÍ

zpěv hymny na hokejovém utkání
16.00 hodin
Místo: Liberec, HomeCredit ARENA


01.03.2016

VYSTOUPENÍ

na akci Děti dětem, komorní hra, žáci ze tříd - E. Dvořáková, V. Sanvito, L. Hlízová
odpoledne
Místo: Liberec, MŠ U Bertíka, Purkyňova


02.03.2016

PŘEHRÁVKA

Markéta Doubravská - harfová třída, Marta Opletalová - violoncellová třída
17.30 hodin
Místo: malý sál ZUŠ Liberec


03.03.2016

KONCERT UČITELŮ

účinkují učitelé ZUŠ Liberec a hosté
17.00 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec


03.03.2016

Jazzový workshop

Big Band
od 3. do 6. 3. 2016
Místo: Německo, Neubrandenburg


04.03.2016

Výmalba zdí

v prostorách pobočky Krajské vědecké knihovny ve Vesci, 5. r. - M. Klimešová
15 - 18 hodin
Místo: Liberec, Krajská vědecká knihovna v Liberci, pobočka ve Vesci


04.03.2016

BŘEZNOVÉ S-HLEDÁNÍ

žáci a učitelé literárně-dramatického oboru ZUŠ Liberec
17.00 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec


07.03.2016

OKRESNÍNÍ KOLO SOUTĚŽE HO ZUŠ ČR

komorní hra s převahou dechových nástrojů
celý den
Místo: velký sál ZUŠ Liberec


09.03.2016

PŘEHRÁVKA

Natela Lomtadze - houslová třída
17.00 hodin
Místo: malý sál ZUŠ Liberec


10.03.2016

XV. interní večírek

účinkují žáci hudebního a literárně dramatického oboru
17.30 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec

více info


11.03.2016

PŘEHRÁVKA

Ivana Michalovičová - varhanní a klavírní třída
15.30 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec


11.03.2016

PŘEHRÁVKA

Lea Hlízová - klavírní třída
16.30 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec


11.03.2016

KRAJSKÉ KOLO TANEČNÍ PŘEHLÍDKY, Tanec srdcem

2. r. a 4. r. I. st., 1. r. II.st., M. Pupík Rellichová
celý den
Místo: Jablonec nad Nisou, Městské divadlo


11.03.2016

Výmalba zdí

v prostorách pobočky Krajské vědecké knihovny ve Vesci, 5. r. - M. Klimešová
15 - 18 hodin
Místo: Liberec, Krajská vědecká knihovna v Liberci, pobočka ve Vesci


11.03.2016

Taneční workshop

žáci II. st. ze tř. N. Bohuňovské a M. Hanouskové
od 11. do 13. 3. 2016
Místo: Německo, Augsburg, Dance Center Nr.1

více info


12.03.2016

Festival tvořivosti dětí MŠ

ve spolupráci s MŠ Korálek
13.00 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec


12.03.2016

KRAJSKÉ KOLO TANEČNÍ PŘEHLÍDKY, Tanec srdcem

3. r. II.st. M. Pupík Rellichová
celý den
Místo: Jablonec nad Nisou, Městské divadlo


12.03.2016

VYSTOUPENÍ

Velikonoce v Lidových sadech, Plamínek Severáčku
12.00 hodin
Místo: Liberec, Lidové sady, Experimentální studio


15.03.2016

MALÝ KONCERT V MUZEU

žáci ze tříd V. Kolafová, N. Lomtadze, L. Hlízová, Z. Tipková, V. Párysová, F. Pollák, L. Dvořáková, E. Dvořáková
17.00 hodin
Místo: Liberec, Severočeské muzeum

více info


16.03.2016

PŘEHRÁVKA

Flóra Pollák - flétnová a fagotová třída
17.00 hodin
Místo: malý sál ZUŠ Liberec


16.03.2016

VYSTOUPENÍ

zpěv hymny na hokejovém utkání
18.00 hodin
Místo: Liberec, HomeCredit ARENA


17.03.2016

XVI. interní večírek

účinkují žáci hudebního a literárně dramatického oboru
17.30 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec

více info


17.03.2016

VYSTOUPENÍ

zpěv hymny na hokejovém utkání
18.00 hodin
Místo: Liberec, HomeCredit ARENA


18.03.2016

JARNÍ S-HLEDÁNÍ

účinkují žáci literárně dramatického oboru
17.00 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec


18.03.2016

KONCERT KOMORNÍ HUDBY

ŽÁCI ZE TŘÍD UČITELŮ - V. Sanvito, L. Hlízová, N. Lomtadze, J. Goldsteinová, M. Kaudelová
17.00 hodin
Místo: Liberec, Oblastní galerie LÁZNĚ, Art Café

více info


18.03.2016

Výmalba zdí

v prostorách pobočky Krajské vědecké knihovny ve Vesci, 5. r. - M. Klimešová
15 - 18 hodin
Místo: Liberec, Krajská vědecká knihovna v Liberci, pobočka ve Vesci


19.03.2016

KRAJSKÉ KOLO SOUTĚŽE MLADÁ SCÉNA

žáci 2. r. II. st. M. Homolové
celý den
Místo: Praha, Klub Mlejn


19.03.2016

KRAJSKÉ KOLO SOUTĚŽE HO ZUŠ ČR - sborový zpěv

Severáček
11:00 hodin
Místo: Semily, Kulturní centrum Golf


22.03.2016

MALÝ KONCERT V MUZEU

žáci ze tříd M. Kaudelové, V. Kolafové, Š. Duškové, J. Goldsteinové
17.00 hodin
Místo: Liberec, Severočeské muzeum


22.03.2016

PŘEHRÁVKA

Rudolf Mihulka - akordeonová a keyboardová třída
17.15 hodin
Místo: salónek ZUŠ Liberec


23.03.2016

PŘEHRÁVKA

Ivana Koupilová - pěvecká třída
16.00 hodin
Místo: malý sál ZUŠ Liberec


24.03.2016

Velikonoční prázdniny


25.03.2016

Velikonoční prázdniny


28.03.2016

Velikonoční pondělí


28.03.2016

D E N U Č I T E L Ů


29.03.2016

OMLOUVÁME SE - AKCE PRO NEMOC ZRUŠENA - KONCERT PRO RODIČE S DĚTMI

DUO Kateřina Englichová - harfa, Vilém Veverka - hoboj
17.00 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec

více info


29.03.2016

MALÝ KONCERT V MUZEU

žáci V. Kolafové, E. Dvořákové, L. Dvořákové
17.00 hodin
Místo: Liberec, Severočeské muzeum


30.03.2016

KONCERT s Turnovským komorním orchestrem (provedení Stabat mater G. B. Pergolesiho)

Severáček
18.00 hodin
Místo: Lomnice nad Popelkou, Zámek


31.03.2016

XVII. interní večírek

účinkují žáci hudebního a literárně dramatického oboru
17.30 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec

více info


31.03.2016

KONCERT DECHOVÝCH ORCHESTRŮ

ZUŠ Liberec a Hudební školy Göteborg (Švédsko)
18.00 hodin
Místo: Liberec, Aula Technické univerzity Liberec, budova G

více info


31.03.2016

VYSTOUPENÍ

zpěv hymny na hokejovém utkání
Místo: Liberec, HomeCredit ARENA


01.04.2016

PŘEHRÁVKA

Eva Dvořáková - klavírní třída
16.30 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec


01.04.2016

Slavnostní koncert

Koncertní sbor Severáčku provede za doprovodu Turnovského orchestrálního sdružení Stabat mater G. B. Pergolesiho
18.00 hodin
Místo: Liberec, kostel v Ruprechticích

více info


01.04.2016

VYSTOUPENÍ

zpěv hymny na hokejovém utkání
Místo: Liberec, HomeCredit ARENA


02.04.2016

KRAJSKÉ KOLO SOUTĚŽNÍ PŘEHLÍDKY LDO ZUŠ ČR

celý den
Místo: velký sál ZUŠ Liberec

více info


03.04.2016

KRAJSKÉ KOLO SOUTĚŽNÍ PŘEHLÍDKY LDO ZUŠ ČR

celý den
Místo: velký sál ZUŠ Liberec

více info


03.04.2016

JARNÍ KONCERT SEVERÁČKU

pořádá KPS
17.00 hodin
Místo: Liberec, Šaldovo divadlo

více info


06.04.2016

PŘEHRÁVKA

Irena Kurfiřtová - pěvecká třída
16.30 hodin
Místo: malý sál ZUŠ Liberec

více info


07.04.2016

XVIII. interní večírek

účinkují žáci hudebního a literárně dramatického oboru
17.30 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec

více info


08.04.2016

JARNÍ VERNISÁŽ výtvarného oboru

žáci výtvarného oboru
17.00 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec


08.04.2016

Výmalba zdí

v prostorách pobočky Krajské vědecké knihovny ve Vesci, 5. a 6. r. - M. Klimešová
15 - 18 hodin
Místo: Liberec, Krajská vědecká knihovna v Liberci, pobočka ve Vesci


08.04.2016

REGIONÁLNÍ PĚVECKÁ SOUTĚŽ Lípa Cantates

žáci pěveckého oddělení p. uč. I. Kurfiřtové
celý den
Místo: Česká Lípa, budova ZUŠ, Arbesova ulice


10.04.2016

Festival PRAH-A-HARP

celostátní festival žáků ZUŠ a konzervatoří ČR
15.00 hodin
Místo: Praha, Gymnázium a Hudební škola hl. m. Prahy, Komenského náměstí 3


10.04.2016

REGIONÁLNÍ POSTUPOVÁ SOUTĚŽNÍ PŘEHLÍDKA pohybového divadla a pantomimy Otevřeno 2016

Scénický tanec - žáci p. uč. M. Pupík Rellichové
celý den
Místo: Jablonec nad Nisou, Eurocentrum


10.04.2016

Koncert

L. Šťastná ze tř. I. Kurfiřtové
18.00 hodin
Místo: Liberec, kostel sv. Bonifáce


13.04.2016

PŘEHRÁVKA

Svatava Hubálková - pěvecká třída
16.30 hodin
Místo: malý sál ZUŠ Liberec


14.04.2016

XIX. interní večírek

účinkují žáci hudebního a literárně dramatického oboru
17.30 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec

více info


14.04.2016

VARHANNÍ SOUTĚŽ Organum regium 2016

žáci varhanních tříd J. Valentové a I. Michalovičové
od 14. do 15. 4. 2016
Místo: Pardubice, Dům hudby, Sukova síň


14.04.2016

Cellománie

Il Ponticello a hosté
17.00 hodin
Místo: Liberec, Oblastní galerie LÁZNĚ, Art Café

více info


14.04.2016

VYSTOUPENÍ

zpěv hymny na hokejovém utkání
Místo: Liberec, HomeCredit ARENA


14.04.2016

KONCERT

Sanvito Sisters and Brothers
19.00 hodin
Místo: Liberec, Kino Varšava

více info


15.04.2016

PŘEHRÁVKA

Simona Kiryková, Alena Škrétová - klavírní třídy
16.00 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec


15.04.2016

VYSTOUPENÍ

zpěv hymny na hokejovém utkání
Místo: Liberec, HomeCredit ARENA


16.04.2016

VYSTOUPENÍ

Hrádecké divadelní jaro, žáci L. Lachmana a R. Rothové
13.00 hodin
Místo: Hrádek nad Nisou, Multifunkční centrum, kinosál


20.04.2016

PŘEHRÁVKA

Lucie Havlíková - flétnová třída, Petr Dastych - trumpetová třída
16.30 hodin
Místo: malý sál ZUŠ Liberec


20.04.2016

VYSTOUPENÍ

žáci ze tříd B. Černé a E. Dvořákové
15.30 hodin
Místo: Liberec, Penzion pro seniory Atrium


21.04.2016

XX. interní večírek

účinkují žáci hudebního a literárně dramatického oboru
17.30 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec

více info


22.04.2016

KONCERT žáků 5. ročníků klavírního oddělení

17.00 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec


22.04.2016

VYSTOUPENÍ

Jazzový pátek, Big Band
celý den
Místo: Varnsdorf, Lidová zahrada

více info


22.04.2016

Výmalba zdí

v prostorách pobočky Krajské vědecké knihovny ve Vesci, 5. a 6. r. - M. Klimešová
15 - 18 hodin
Místo: Liberec, Krajská vědecká knihovna v Liberci, pobočka ve Vesci


23.04.2016

MEZINÁRODNÍ HOUSLOVÁ SOUTĚŽ Mistra Josefa Muziky

žáci T. Višnovská, M. Kostelenec (p. uč. J. Nalezinek, P. Matěják)
celý den
Místo: Nová Paka, Gymnázium a SOŠPg


24.04.2016

Koncert k poctě P. Pálky – Stabat mater A. Dvořáka

Severáček
17.00 hodin
Místo: Liberec, kostel sv. Antonína


25.04.2016

PŘEHRÁVKA

Jaroslav Nalezinek - houslová třída
15.30 hodin
Místo: salónek ZUŠ Liberec


27.04.2016

Představení pro školy a veřejnost

žáci LDO (inscenace Polednice, Chelm, Umlčené hlasy, Když se osm povalí...)
10:00 a 17:00 hodin
Místo: Liberec, Aula Technické univerzity Liberec, budova G

více info


28.04.2016

XXI. interní večírek

účinkují žáci hudebního a literárně dramatického oboru
17.30 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec

více info


28.04.2016

Koncert komorní hudby

Pozounové kvarteto ZUŠ Liberec
16.30 hodin
Místo: Liberec, ZŠ a ZUŠ Jabloňová

více info


29.04.2016

KONCERT

Komorní orchestr ZUŠ, Zobáček, Smyčcový orchestr Marupe (Lotyšsko)
17.00 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec


29.04.2016

Koncert

Severáček zpívá v Žitavě
18.00 hodin
Místo: Německo, Zittau, Johanniskirche


29.04.2016

Výmalba zdí

v prostorách pobočky Krajské vědecké knihovny ve Vesci, 5. a 6. r. - M. Klimešová
15 - 18 hodin
Místo: Liberec, Krajská vědecká knihovna v Liberci, pobočka ve Vesci


01.05.2016

S T Á T N Í S V Á T E K


02.05.2016

VERNISÁŽ VÝSTAVY

žáci výtvarného oboru detašovaného pracoviště v Chrastavě ze tř. I. Vykypělové
16.00 hodin
Místo: Chrastava, galerie Městského muzea

více info


03.05.2016

MALÝ KONCERT V MUZEU

Komorní orchestr ZUŠ
16.00 hodin
Místo: Liberec, Severočeské muzeum


04.05.2016

PŘEHRÁVKA

Maximilián Macek - kytarová třída
17.00 hodin
Místo: malý sál ZUŠ Liberec


05.05.2016

XXII. interní večírek

účinkují žáci hudebního a literárně dramatického oboru
17.30 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec

více info


05.05.2016

Hudební festival - European Musicschool Union

Komorní orchestr ZUŠ, do 8. 5. 2016
od 5. do 8. 5. 2016
Místo: Španělsko, San Sebastián

více info


06.05.2016

Výmalba zdí

v prostorách pobočky Krajské vědecké knihovny ve Vesci, 5. a 6. r. - M. Klimešová
15 - 18 hodin
Místo: Liberec, Krajská vědecká knihovna v Liberci, pobočka ve Vesci


08.05.2016

S T Á T N Í S V Á T E K


10.05.2016

MALÝ KONCERT V MUZEU

Lenka Dvořáková - klavírní třída
17.00 hodin
Místo: Liberec, Severočeské muzeum


11.05.2016

KONCERT žáků 3. ročníků dechového oddělení - hra na zobcovou flétnu

16.30 hodin
Místo: malý sál ZUŠ Liberec

více info


11.05.2016

PŘEHRÁVKA

Miroslav Tipek - klarinetová třída
15.00 hodin
Místo: malý sál ZUŠ Liberec


11.05.2016

Koncert s Pražskou komorní filharmonií

Severáček
19.00 hodin
Místo: Praha, Obecní dům


11.05.2016

VYSTOUPENÍ

na akci EKOPark Liberec, natáčení pořadu pro TV Nova, žáci I. Kurfiřtové
13.30 hodin
Místo: Liberec, EKOPark


12.05.2016

I. ABSOLVENTSKÝ KONCERT – sólová a komorní hra

účinkují žáci hudebního a literárně dramatického oboru
17.30 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec

více info


12.05.2016

VYSTOUPENÍ

Pietní shromáždění, žáci B. Černé
17.00 hodin
Místo: Liberec, Hospic Liberec, U Sirotčince


12.05.2016

Výtvarný plenér

žáci výtvarného oboru
celý den
Místo: Kuks


13.05.2016

PŘEHRÁVKA

Oleg Patlatyi - houslová a violová třída
17.00 hodin
Místo: malý sál ZUŠ Liberec


13.05.2016

MÁJOVÝ KONCERT

Broučci a Plamínek Severáčku, Barevné děti Šumperk, Sbor školy Brána Nová Paka
18.00 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec


13.05.2016

Výmalba zdí

v prostorách pobočky Krajské vědecké knihovny ve Vesci, 5. a 6. r. - M. Klimešová
15 - 18 hodin
Místo: Liberec, Krajská vědecká knihovna v Liberci, pobočka ve Vesci


14.05.2016

VYSTOUPENÍ

na akci Neziskovky v barvě duhy, žáci I. Kurfiřtové
13.30 hodin
Místo: Liberec, Technické muzeum, Masarykova třída


15.05.2016

Koncertní zájezd

Severáček, 15. 5. - 22. 5. 2016
od 15. 5. do 22. 5. 2016
Místo: Francie, Vineuil


16.05.2016

PŘEHRÁVKA

Radmila Rothová - flétnová třída
17.30 hodin
Místo: Liberec, Kino Varšava


17.05.2016

MALÝ KONCERT V MUZEU

Smyčcový soubor BAMBINI
17.00 hodin
Místo: Liberec, Severočeské muzeum


18.05.2016

KYTIČKA PÍSNIČEK

přehlídka dětských pěveckých sboru MŠ, organizuje MŠ Beruška, Na Pískovně, Liberec
8.00 - 12.00 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec


18.05.2016

II. ABSOLVENTSKÝ KONCERT – orchestrální hra

17.30 hodin
Místo: Liberec, Koloseum

více info


18.05.2016

PŘEHRÁVKA

Jiří Votrubec - flétnová třída
16.00 hodin
Místo: malý sál ZUŠ Liberec


19.05.2016

XXIII. interní večírek

účinkují žáci hudebního a literárně dramatického oboru
18.00 hodin
Místo: Liberec, obřadní síň liberecké radnice

více info


19.05.2016

PŘEHRÁVKA

Petra Hádková - klavírní třída
16.00 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec


19.05.2016

Jazzový večer v EX Klubu

Big Band ZUŠ Liberec
19.30 hodin
Místo: Jablonec nad Nisou, Jazz klub restaurace Klub ex


20.05.2016

PŘEHRÁVKA

Milena Becková - klavírní třída
17.00 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec


20.05.2016

XI. ročník festivalu studentských orchestrů - Hudební odpoledne 2016

Smyčcový soubor BAMBINI
17.00 hodin
Místo: Praha, Horní Počernice, divadlo


20.05.2016

PŘEHRÁVKA

Šárka Dušková - flétnová a hobojová třída
16.30 hodin
Místo: malý sál ZUŠ Liberec


20.05.2016

Výmalba zdí

v prostorách pobočky Krajské vědecké knihovny ve Vesci, 5. a 6. r. - M. Klimešová
15 - 18 hodin
Místo: Liberec, Krajská vědecká knihovna v Liberci, pobočka ve Vesci


21.05.2016

KONCERT KOMORNÍ HUDBY

Komorní orchestr ZUŠ Liberec a žáci Hudební školy Györ (Maďarsko)
17.00 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec

více info


23.05.2016

PŘEHRÁVKA

Monika Mádlová - klavírní třída, účinkují žáci z Hrádku i Chrastavy
17.00 hodin
Místo: Hrádek nad Nisou, Multifunkční centrum, kinosál


23.05.2016

Kreslíme v ZOO

žáci výtvarného oboru
odpoledne
Místo: Liberec, Zoologická zahrada


24.05.2016

Kreslíme v ZOO

žáci výtvarného oboru
odpoledne
Místo: Liberec, Zoologická zahrada


25.05.2016

TŘÍDNÍ KONCERT

kytarová třída Vlastimila Macháčka
18.00 hodin
Místo: Liberec, Kino Varšava


25.05.2016

Kreslíme v ZOO

žáci výtvarného oboru
odpoledne
Místo: Liberec, Zoologická zahrada


26.05.2016

III. ABSOLVENTSKÝ KONCERT – sólová a komorní hra

účinkují žáci hudebního a literárně dramatického oboru
18.00 hodin
Místo: Liberec, obřadní síň liberecké radnice

více info


26.05.2016

PŘEHRÁVKA

Jiřina Goldsteinová - klavírní třída
15:30 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec


26.05.2016

PŘEHRÁVKA

Jana Hájková - klavírní třída
16:00 hodin
Místo: salónek ZUŠ Liberec


26.05.2016

Kreslíme v ZOO

žáci výtvarného oboru
odpoledne
Místo: Liberec, Zoologická zahrada


27.05.2016

LETNÍ S-HLEDÁNÍ

účinkují žáci literárně dramatického oboru
17.00 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec


27.05.2016

PŘEHRÁVKA

Julie Valentová - klavírní třída
16.00 hodin
Místo: salónek ZUŠ Liberec


27.05.2016

Kreslíme v ZOO

žáci výtvarného oboru
odpoledne
Místo: Liberec, Zoologická zahrada


27.05.2016

Přehlídka talentů

M.Zahradníková - klavír
9.00 - 14.00 hodin
Místo: Teplice, Konzervatoř


28.05.2016

Představení

Quentin - Studentský soubor Divadla Vydýcháno
19.00 hodin
Místo: Liberec, Kino Varšava


29.05.2016

Koncert po Sluníčko

Il Ponticello, Dechové okteto ZUŠ
15.00 hodin
Místo: Liberec, Oblastní galerie LÁZNĚ, Art Café


30.05.2016

Zápis žáků do ZUŠ Liberec

více informací v sekci Zápis do ZUŠ
od 30. 5. 2016 do 3. 6. 2016
Místo: prostory školy


30.05.2016

Postupové zkoušky v hudebním oboru celý týden dle rozpisu

od 30. 5. 2016 do 3. 6. 2016
Místo: prostory školy


30.05.2016

VYSTOUPENÍ

na slavnostním obřadu k ukončení studia SŠ právní Liberec a SŠ a MŠ Na Bojišti - žáci L. Vrtiškové
10:30 - 12:30 hodin
Místo: Liberec, obřadní síň liberecké radnice


01.06.2016

VYSTOUPENÍ

na koncertu MORAVIAN BRASS BAND, Hrádecké klarinetové kvarteto, žáci L. Lachmana
18.00 hodin
Místo: Hrádek nad Nisou, DK Beseda


01.06.2016

VYSTOUPENÍ

vystoupení na slavnostním obřadu k ukončení studia - Gymnázium a SOŠP - žáci J. Kabeláče
9:00 - 11:15 hodin
Místo: Liberec, obřadní síň liberecké radnice


02.06.2016

LETNÍ VERNISÁŽ VÝSTAVY

žáci výtvarného oboru
17.00 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec


02.06.2016

Koncert žáků II. st. hudebního oboru

Z. Tůmová, A. F. Fürstová, T. Bartošová, V. Hrdá
18.00 hodin
Místo: Liberec, Kino Varšava

více info


02.06.2016

Festival Komorní Zákupy 2016

komorní soubor G. Sanvito
10.30 hodin
Místo: Zákupy, zámek


02.06.2016

ÚSTŘEDNÍ KOLO SOUTĚŽE ZUŠ LDO - kolektivní projev

soubory Divadla Vydýcháno - 1. ročník, IV. ročník
celý den
Místo: Litvínov, Citadela a budova ZUŠ


02.06.2016

VYSTOUPENÍ

na slavnostním obřadu k ukončení studia SŠ gastronomie a služeb Liberec - žáci Z. Tipkové
9:00 - 10:15 hodin
Místo: Liberec, obřadní síň liberecké radnice


03.06.2016

Výmalba zdí

v prostorách pobočky Krajské vědecké knihovny ve Vesci, 5. a 6. r. - M. Klimešová
15 - 18 hodin
Místo: Liberec, Krajská vědecká knihovna v Liberci, pobočka ve Vesci


03.06.2016

VYSTOUPENÍ

na slavnostním obřadu k ukončení studia SOŠ obchodní, SPŠ strojní a elektrotechnická Liberec - žáci V. Kolafové, L. Dvořákové, P. Matějáka
10:00 - 12:30 hodin
Místo: Liberec, obřadní síň liberecké radnice


04.06.2016

The World Festival of Children´s Theatre

Dětský dramatický soubor Divadla Vydýcháno - Jednou v Chelmu
od 4. do 16. 6. 2016
Místo: Kanada, Stratford


04.06.2016

VYSTOUPENÍ

Chrastavské slavnosti - žáci ze tř. I. Kurfiřtové, M. Mádlové a M. Kotlára
10:00 hodin
Místo: Chrastava, náměstí 1. máje


05.06.2016

Taneční večer v Šaldově divadle

účinkují žáci tanečního oboru ZUŠ Liberec
17.00 hodin
Místo: Liberec, Šaldovo divadlo


07.06.2016

VYSTOUPENÍ

vystoupení pro seniory, žáci tř. M. Mádlové a M. Kotlára
15.00 hodin
Místo: Chrastava, Společenský klub


07.06.2016

MALÝ KONCERT V MUZEU

žáci J. Hájkové a F. Pollák
17.00 hodin
Místo: Liberec, Severočeské muzeum


07.06.2016

PŘEHRÁVKA

Věra Párysová - kytarová třída
17.00 hodin
Místo: Liberec, fara CČsH, nám. Českých bratří


07.06.2016

VYSTOUPENÍ

na slavnostním obřadu k ukončení studia SOŠ stavební Liberec - žáci M. Kaudelové
9:00 - 10:30 hodin
Místo: Liberec, obřadní síň liberecké radnice


08.06.2016

VYSTOUPENÍ

na slavnostním obřadu k ukončení studia SŠ strojní, stavební a dopravní Liberec - žáci V. Dlaska
14:30 - 16:30 hodin
Místo: Liberec, obřadní síň liberecké radnice


08.06.2016

VYSTOUPENÍ

vystoupení na slavnostním obřadu k ukončení studia - Gymnázium a SOŠ Pedagogická - žáci B. Černé
9:00 - 10:30 hodin
Místo: Liberec, obřadní síň liberecké radnice


09.06.2016

Galavečer módy a umění

pozounový soubor, p. uč. J. Kabeláč
18.00 hodin
Místo: Liberec, Oblastní galerie LÁZNĚ


09.06.2016

IV. ABSOLVENTSKÝ KONCERT – sólová a komorní hra

účinkují žáci hudebního a literárně dramatického oboru
17.30 hodin
Místo: Liberec, obřadní síň liberecké radnice

více info


09.06.2016

PŘEHRÁVKA

Anna Šorsáková - flétnová třída
16.30 hodin
Místo: salónek ZUŠ Liberec


10.06.2016

RECITÁL

Ondřej Kohout, Marek Nováček, klavír - žáci ze třídy J. Smetanové, L. Dvořákové
17.00 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec


10.06.2016

VYSTOUPENÍ

Světlo pro Lidice, Plamínek, do 11. 6. 2016
od 10. do 11. 6. 2016
Místo: Lidice


10.06.2016

VYSTOUPENÍ

Big Bandu ZUŠ Liberec na 17. ročníku Mezinárodního hudebního festivalu
odpoledne
Místo: Česká Kamenice


10.06.2016

Kunstpause - festival

Smyčcový soubor BAMBINI
celý den
Místo: Německo, Görlitz


10.06.2016

Noc kostelů

Il Ponticello, Dechové okteto
21.00 hodin
Místo: Liberec, kostel sv. Antonína Paduánského v Ruprechticích


10.06.2016

VYSTOUPENÍ

pro MŠ Donín, žáci M. Mádlové z Hrádku i Chrastavy
10:00 hodin
Místo: Hrádek nad Nisou, detašované pracoviště


10.06.2016

Výmalba zdí

v prostorách pobočky Krajské vědecké knihovny ve Vesci, 5. a 6. r. - M. Klimešová
15 - 18 hodin
Místo: Liberec, Krajská vědecká knihovna v Liberci, pobočka ve Vesci


10.06.2016

Noc kostelů

varhanní koncert
18.00 hodin
Místo: Liberec, kostel sv. Kříže, Malé náměstí


10.06.2016

Noc kostelů

varhanní koncert
21.00 hodin
Místo: Liberec, kostel v Rochlici


10.06.2016

Noc kostelů

koncert žáků L. Lachmana
19.00 hodin
Místo: Hrádek nad Nisou, Chrám pokoje - kostel


10.06.2016

VYSTOUPENÍ

na slavnostním obřadu k ukončení studia SŠ strojní, stavební a dopravní Liberec - žáci P. Matějáka, D. Doskočilová
10:00 - 12:00 hodin
Místo: Liberec, obřadní síň liberecké radnice


11.06.2016

Mezinárodní jazzový festival Litvínov 2016

Big Band ZUŠ Liberec
celý den
Místo: Litvínov, Citadela a centrum města


13.06.2016

Koncert smyčcových orchestrů

Bambini, Juniori, Komorní orchestr, Zobáček
17.00 hodin
Místo: Liberec, Aula Technické univerzity Liberec, budova G


13.06.2016

Vernisáž výstavy Bydlení & Design

pozounový soubor, p. uč. J. Kabeláč
17.00 hodin
Místo: Liberec, Kavárna Pošta


14.06.2016

VYSTOUPENÍ

na otevření zahrady v MŠ Liberecká, žáci M. Mádlové
15.45 hodin
Místo: Hrádek nad Nisou, MŠ Liberecká


14.06.2016

HUDEBNÍ RELAX V EKOParku Liberec

Juniori, Zobáček
15.30 hodin
Místo: Liberec, EKOPark


14.06.2016

MALÝ KONCERT V MUZEU

žáci tř. B. Černé
17.00 hodin
Místo: Liberec, Severočeské muzeum


14.06.2016

Hodina pro rodiče

Přípravná taneční výchova ZŠ, p. uč. N. Bohuňovská
13.30 - 14.15 hodin
Místo: taneční sál ZUŠ Liberec


15.06.2016

VYSTOUPENÍ

Koncert U Obrázku, Malí zpěváčci, pořádá KPS
17.00 hodin
Místo: Liberec, Ruprechtice, kostel U Obrázku


15.06.2016

HUDEBNÍ RELAX V EKOParku Liberec

Smyčcový soubor BAMBINI
15.00 hodin
Místo: Liberec, EKOPark


16.06.2016

V. ABSOLVENTSKÝ KONCERT – sólová a komorní hra

účinkují žáci hudebního a literárně dramatického oboru
17.30 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec

více info


16.06.2016

VI. ABSOLVENTSKÝ KONCERT – sborový a komorní zpěv

účinkují žáci hudebního oboru (Severáček)
18.00 hodin
Místo: Liberec, obřadní síň liberecké radnice

více info


16.06.2016

Závěrečný koncert

žáci L. Lachmana
17.00 hodin
Místo: Hrádek nad Nisou, Multifunkční centrum, kinosál


17.06.2016

Mezinárodní jazzový festival Česká Kamenice 2016

Big Band ZUŠ Liberec
celý den
Místo: Děčín, centrum města


17.06.2016

Výmalba zdí

v prostorách pobočky Krajské vědecké knihovny ve Vesci, 5. a 6. r. - M. Klimešová
15 - 18 hodin
Místo: Liberec, Krajská vědecká knihovna v Liberci, pobočka ve Vesci


17.06.2016

CELOSTÁTNÍ KOLO SOUTĚŽE WOLKRŮV PROSTĚJOV

4. r. II.st.
od 17. do 18. 6. 2016
Místo: Prostějov


17.06.2016

VYSTOUPENÍ

pro děti v MŠ hrají žáci L. Lachmana
16.30 hodin
Místo: Hrádek nad Nisou, MŠ Donín


21.06.2016

JAZZOVÝ VEČER

Big band ZUŠ Liberec, Big Band St. Stephan Gymnasium Augsburg, Německo
18.00 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec


21.06.2016

VYSTOUPENÍ

na Letním Majalesu v Jedličkově ústavu, žáci B. Černé
15.30 hodin
Místo: Liberec, Jedličkův ústav


21.06.2016

VYSTOUPENÍ

SVÁTEK HUDBY - Il Ponticello
18.00 hodin
Místo: Liberec, Knihkupectví Fryč


22.06.2016

FESTIVAL TALENTŮ

Big Band ZUŠ Liberec, Dechový orchestr ZUŠ Liberec, Symfonický orchestr ZUŠ Liberec, Big Band Przemysl (Polsko)
17.00-21.00 hodin
Místo: Liberec, nám. Dr. E. Beneše


22.06.2016

KONCERT - projekt České filharmonie a žáků ZUŠ ČR

žáci T. Višnovská, Š. Kolafová, D. Tužová, Z. Menzelová
20:20 hodin
Místo: Praha, Hradčanské náměstí


22.06.2016

CELOSTÁTNÍ KOLO SOUTĚŽE MLADÁ SCÉNA

Ročníkový soubor Divadla Vydýcháno
22. - 26. 6. 2016
Místo: Ústí nad Orlicí


22.06.2016

Setkání s rodiči

žáci a rodiče tř. L. Lachmana
18.00 hodin
Místo: Hrádek nad Nisou, vodní nádrž Kristýna


23.06.2016

VYSTOUPENÍ

na slavnostním obřadu k ukončení studia SŠ gastronomie a služeb Liberec - žáci D. Drábka
12:30 -14:30 hodin
Místo: Liberec, obřadní síň liberecké radnice


26.06.2016

Koncert žáků

tř. I. Kurfiřtové
17.00 hodin
Místo: Liberec, Kino Varšava


27.06.2016

VEŘEJNÉ VYDÁVÁNÍ VYSVĚDČENÍ LDO

aneb WWW.LDO.CZ
17.00 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec


27.06.2016

Koncert žáků

vystupují žáci ze tříd - V. Párysové, Š. Duškové, R. Rothové, I. Kurfiřtové, Z. Tipkové
16.30 hodin
Místo: Liberec, kostel sv. Vojtěcha v Ostašově


27.06.2016

ROZLUČKOVÝ KONCERT

Vladimíra Cichého a Jarmila Kabeláče jr.
15.00 hodin
Místo: velký sál ZUŠ Liberec


27.06.2016

VYSTOUPENÍ

na pietním shromáždění ke Dni památky obětí komunistického režimu, žáci I. Kurfiřtové
10:00 hodin
Místo: Liberec, park v Jablonecké ulici


28.06.2016

VYSTOUPENÍ

na slavnostním obřadu k ukončení studia SŠ strojní, stavební a dopravní Liberec - žáci D. Drábka
14:00 - 16:30 hodin
Místo: Liberec, obřadní síň liberecké radnice


30.06.2016

Ukončení školního vyučování II. pololetí školního roku 2015/2016